GI Andrzej Jojko

mazowieckie
Józefa Elsnera 5 , 05-092 Łomianki Dolne

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 3

 • Andrzej Górecki na google_maps pisze 11 sierpnia 2021 o 10:13:

  Serdecznie polecam firmę Green Inside p. Andrzeja Jojko. Jako osoba techniczna, jestem bardzo zadowolony z całego procesu wyceny i montażu instalacji fotowoltaicznej. Pan Andrzej bardzo dobrze tłumaczy dlaczego proponuje dane rozwiązanie, odpowiada na wszystkie pytania. Kontakt jest bardzo dobry: zarówno przy składaniu oferty, jak również po montażu i płatności. Ekipa montująca wykonała pracę sprawnie, schludnie, zostawiając po sobie porządek. Dla mnie osobiście bardzo dużą wartością jest podejście do sposobu wykonania instalacji - firma nie idzie na skróty. Zastosowane są elementy bardzo dobrej jakości (kable o odpowiednich przekrojach, ochronnik przepięć Citel, osprzęt AC Eaton, peszle odporne na UV). Doceniam również, że Pan Andrzej nie stosuje u0022automatycznegou0022 podejście do wykonania instalacji - ja akurat miałem w rozdzielnicy po stronie AC odpowiedni ochronnik przepięć DEHN, więc nie było potrzeby stosowania kolejnego, co obniżyło wycenę instalacji - a dostawałem oferty z dodatkowym ochronnikiem (mimo wizji lokalnej). U mnie akurat pojawił się mały błąd przy montażu, ale został szybko wykryty przez instalatora i naprawiony zgodnie ze sztuką, bez pójścia na skróty. Po montażu i płatności kontakt jest również dobry. Chciałem rozszerzyć funkcjonalność instalacji o dodatkowy licznik monitorujący zużycie. Pan Andrzej przyjechał i skonfigurował system. W trakcie poszukiwania firmy wykonawczej dostałem kilkanaście wycen instalacji i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że relacja cena do jakości w przypadku firmy Green Inside jest na naprawdę dobrym poziomie. Generalnie jest bardzo zadowolony i polecam.

 • Katarzyna Taber na google_maps pisze 11 lutego 2021 o 10:13:

  Jest już tysiące firm na rynku polskim, które chętnie zamontują instalację fotowoltaikę, ale diabeł tkwi w szczegółach. Można nawet zostać szczęśliwym posiadaczem paneli na dachu, które NIE wytwarzają prądu.Warto skorzystać z usług firmy która: 1) dokładnie wytłumaczy, o co chodzi 2) zrobi symulację oszczędności 3) zamontuje instalację 4) doradzi, jak skorzystać z dotacjì 5) będzie ją serwisować w przyszłości, aby sprawnie działała. Dlatego w 100 % polecam firmę Green Inside. Sympatyczny i fachowy właściciel P.Andrzej Jojko osobiście nadzoruje wszystkie etapy montażu i czuwa nad jakością.

 • Jakurych na google_maps pisze 11 lutego 2021 o 10:13:

  Indywidualne podejście do klienta połączone z profesjonalnymi usługami świadczonymi przez fachowców oraz atrakcyjnymi cenami sprawiają, że konkurencja zostaje w tyle. Polecam!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena