GI Andrzej Jojko

mazowieckie
Czesława Niemena 5 , 05-092 Łomianki Dolne

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 6

 • Marcin Wiaderek na google_maps pisze 10 czerwca 2022 o 13:40:

  Bardzo polecam firmę Green Inside! Od projektu do realizacji wszystko poszło ekspresowo. Firma dba o formalną stronę zgłoszenia instalacji. Instalatorzy bardzo sumiennie i fachowo wykonali swoją pracę, a nawet doradzili pewne modyfikacje,…

 • Rafał Piotrowski na google_maps pisze 10 czerwca 2022 o 13:40:

  Życzę sobie i wszystkim takich wykonawców. Instalację udało się wykonać przed zakładanym terminem, wszystko zrobione sprawnie, czysto, super profesjonalnie, cała papierologia załatwiona przez wykonawcę. Zero naciągania na zbędne wydatki, full profi. Wrócę po pompę ciepła.

 • Wiktoria Augustyniak na google_maps pisze 10 czerwca 2022 o 13:40:

  Bardzo profesjonalna firma . Wszystko wykonane perfekcyjnie . Obsługa i kontakt na bardzo wysokim poziomie . Ekipa wykonująca instalację była pełna profesjonalizmu. Będziemy polecać!

 • Andrzej Górecki na google_maps pisze 11 sierpnia 2021 o 10:13:

  Serdecznie polecam firmę Green Inside p. Andrzeja Jojko. Jako osoba techniczna, jestem bardzo zadowolony z całego procesu wyceny i montażu instalacji fotowoltaicznej. Pan Andrzej bardzo dobrze tłumaczy dlaczego proponuje dane rozwiązanie, odpowiada na wszystkie pytania. Kontakt jest bardzo dobry: zarówno przy składaniu oferty, jak również po montażu i płatności. Ekipa montująca wykonała pracę sprawnie, schludnie, zostawiając po sobie porządek. Dla mnie osobiście bardzo dużą wartością jest podejście do sposobu wykonania instalacji - firma nie idzie na skróty. Zastosowane są elementy bardzo dobrej jakości (kable o odpowiednich przekrojach, ochronnik przepięć Citel, osprzęt AC Eaton, peszle odporne na UV). Doceniam również, że Pan Andrzej nie stosuje u0022automatycznegou0022 podejście do wykonania instalacji - ja akurat miałem w rozdzielnicy po stronie AC odpowiedni ochronnik przepięć DEHN, więc nie było potrzeby stosowania kolejnego, co obniżyło wycenę instalacji - a dostawałem oferty z dodatkowym ochronnikiem (mimo wizji lokalnej). U mnie akurat pojawił się mały błąd przy montażu, ale został szybko wykryty przez instalatora i naprawiony zgodnie ze sztuką, bez pójścia na skróty. Po montażu i płatności kontakt jest również dobry. Chciałem rozszerzyć funkcjonalność instalacji o dodatkowy licznik monitorujący zużycie. Pan Andrzej przyjechał i skonfigurował system. W trakcie poszukiwania firmy wykonawczej dostałem kilkanaście wycen instalacji i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że relacja cena do jakości w przypadku firmy Green Inside jest na naprawdę dobrym poziomie. Generalnie jest bardzo zadowolony i polecam.

 • Katarzyna Taber na google_maps pisze 11 lutego 2021 o 10:13:

  Jest już tysiące firm na rynku polskim, które chętnie zamontują instalację fotowoltaikę, ale diabeł tkwi w szczegółach. Można nawet zostać szczęśliwym posiadaczem paneli na dachu, które NIE wytwarzają prądu.Warto skorzystać z usług firmy która: 1) dokładnie wytłumaczy, o co chodzi 2) zrobi symulację oszczędności 3) zamontuje instalację 4) doradzi, jak skorzystać z dotacjì 5) będzie ją serwisować w przyszłości, aby sprawnie działała. Dlatego w 100 % polecam firmę Green Inside. Sympatyczny i fachowy właściciel P.Andrzej Jojko osobiście nadzoruje wszystkie etapy montażu i czuwa nad jakością.

 • Jakurych na google_maps pisze 11 lutego 2021 o 10:13:

  Indywidualne podejście do klienta połączone z profesjonalnymi usługami świadczonymi przez fachowców oraz atrakcyjnymi cenami sprawiają, że konkurencja zostaje w tyle. Polecam!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena