Axevici Sp. z o.o.

mazowieckie
Marii Konopnickiej 23 , 05-270 Marki

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Strona WWW
  https://ecd.pl
 • Data powstania
  2014-08-04
 • Dotacje z UE
  Brak
 • Media społecznościowe
  Facebook Messenger
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  37 500,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 17

 • Pytanie na gowork pisze 12 grudnia 2021 o 11:00:

  Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Axevici Sp. z o.o.?

 • Pytanie na gowork pisze 1 września 2021 o 09:39:

  Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Monter Instalacji Elektrycznych w Axevici Sp. z o.o.?

 • Pytanie na gowork pisze 22 maja 2021 o 09:10:

  Czy w Axevici Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

 • marlen13 na gowork pisze 15 maja 2021 o 15:44:

  Wybrałam tą firmę spośród wielu, przedstawicieli od których otrzymałam wycenę. Na moją decyzję wpłynęła cena jak również możliwość wyboru producenta paneli. Umowę podpisaliśmy na początku lutego po 2 tygodniach (mimo leżącego na dachu śniegu) firma instalacyjna dostarczyła i zamontowała instalację w ciągu jednego dnia. Instalator wyjaśnił jak należy dalej postępować z instalacją, którą powinno się uruchomić dopiero po uzyskaniu przyłącza z dwukierunkowym licznikiem. Po około tygodniu otrzymaliśmy dokumenty od firmy, które złożyliśmy PGE i od 5 marca już produkujemy energię. Wszystko jak narazie działa bez zarzutu, instalacja o mocy 7,12 kw - max odnotowana jak dotychczas produkcja dzienna 48KW. Reasumując - polecam. Być może, miałam szczęście i wstrzeliłam się w dobry termin. :)

 • Arkadio na gowork pisze 19 grudnia 2020 o 10:55:

  Dużo opinii klientów a jak z zadowoleniem pracowników tutaj?

 • Igor na gowork pisze 13 grudnia 2020 o 19:23:

  Porządna i solidna firma, instalacja założona szybko i profesjonalnie, działa bez problemów. Polecam

 • Waldemar na gowork pisze 20 października 2020 o 12:35:

  Rzeczywiście założenie instalacji odbyło się sprawnie i obsługa sprzedawcy ok. Minęło pół roku i przyszedł rachunek z elektrowni. Rachunek był nie wiele niższy od tego bez założenia paneli. Złożyłem reklamację ale do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi i chyba zblokowano mój numer telefonu bo nikt nie odbiera , chyba czas wybrać się do Marek.

 • Filip na gowork pisze 18 sierpnia 2020 o 10:01:

  Może mi ktoś podpowie czy firma rekrutuje i jak przebiega rekrutacja?

 • Waldek na gowork pisze 4 sierpnia 2020 o 13:22:

  Miałem spotkanie z wieloma firmami. Zdecydowanie przedstawiciel www.ecd.pl zrobił na mnie najlepsze wrażenie. Największym zaskoczeniem było dla mnie szerokie spektrum paneli jakim dysponują oraz wiedza tego przedstawiciela. Po podpisaniu umowy najpierw dostarczyli towar trwało to około półtora tygodnia ale to dlatego że wybrałem podobno moduły które musieli sprowadzić bo ich nie trzymają na magazynie ze względu na zbyt małe zainteresowanie ( REC ALPHA 365 Wp ). Ekipa przyjechała 15 minut przed czasem i instalację 8 kW wykonali w niecałe 5 godzin. Zgłoszenie do zakładu poleciało o dziwo gładko teraz czekam na zwrot dotacji z programu Mój prąd. Gdybym miał wybierać jeszcze raz zdecydowanie wybrał był tą samą firmę. nnProfesjonaliści w każdym aspekcie, fachowo doradzą jaką dobrać moc oraz panele. Otrzymałem satysfakcjonującą odpowiedźna każde pytanie lub wątpliwość jaka się po drodze pojawiła. Sam montaż również został wykonany bez żadnych zastrzeżeń.

 • Karol na gowork pisze 17 czerwca 2020 o 06:06:

  W czasach kiedy tak trudno o dobrego a nawet przeciętnego fachowca firma AXEVICI wyznacza najwyższe standardy doskonałego wręcz wykonania i rzetelnego, kompleksowego podejścia do klienta. Wszelakie prace zarówno te na dachu (a dach trudny karpiówka glazurowana niezwykłe śliska trzeba było dorabiać specjalne mocowania aby zachować prawidłową strukturę i estetykę) jak i w środku (to wiązało się zaś ze sporą ilością kucia - żadnych szpecących korytek) wykonane WZOROWO. Ściany naprawione (ponownie otynkowane, pomalowane) tak, iż śladu nie ma a to przy gładziach naprawdę duża sztuka. Rzecz jasna pozostawiono dodatkowe okablowanie dla ewentualnej rozbudowy (kolejny plus). Wszelakie uwagi były realizowane na bieżąco chociaż w zasadzie nie trzeba było nic mówić – fachowcy znający swą robotę.nPodobnie wyglądała kwestia formalna dotycząca pozyskania dotacji. Wszystko perfekcyjnie wytłumaczone, załatwione, zrealizowane bez nadmiernego angażowania inwestora (mój udział w biurokracji ograniczony do koniecznego minimum).nZdecydowanie POLECAM tego Kontrahenta.

 • Sebastian na gowork pisze 14 czerwca 2020 o 06:40:

  Bardzo dobra jakość wykonania, szybko załatwione formalności i podłączenie do sieci. Wszystko działa super i produkuje prąd. Jestem bardzo zadowolony z kontaktu i jakości usługi. Polecam wszystkim którzy chcą mieć własną elektrownię na dachu. Widać gołym okiem, że w Axevici pracują fachowcy.

 • Waldek na gowork pisze 13 czerwca 2020 o 07:42:

  Jestem bardzo zadowolona z współpracy z tą firmą. Bardzo polecam doradcę Pana Piotra - świetny kontakt, profesjonalna obsługa.

 • Konrad na gowork pisze 12 czerwca 2020 o 21:40:

  Podlecem firmę Axevici. Fotowoltaika którą zamontowali w mojej firmie w Warszawie rok temu działa bez żadnych problemów, kontakt z właścicielem to po prosu poezja, doświadczenie, profesjonalizm, terminowość. Oby więcej takich firm. Nadmienię jeszcze że rozmawiałem z wieloma firmami z Warszawy i takiego podejścia jak w Axevici nie było nigdzie, jeszcze raz polecam.

 • Marek na gowork pisze 28 kwietnia 2020 o 19:59:

  Super robota - wszystko sprawnie i bardzo szybko. Polecam

 • Iwo na gowork pisze 18 marca 2020 o 10:45:

  Powiedzcie a jak będzie wyglądała praca przy obecnej sytuacji z wirusem?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena