Creotech Instruments S.A.

mazowieckie
Jana Pawła II 66 , 05-500 Piaseczno

Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  198 279,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 18

 • Bożena na gowork pisze 17 stycznia 2023 o 09:54:

  Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Projektów. Poda ktoś poglądowe widełki wynagrodzenia? Jakieś premie są? i w ogóle w ofercie jest informacja o systemie hybrydowym - ile dni pracuje się z domu a ile z biura?

 • R na gowork pisze 17 stycznia 2023 o 06:32:

  Czy można w trakcie pracy zapalić papierosa gdzieś na zewnątrz? Czy to obowiązuje tylko na przerwie 20-to minutowej?

 • Może Przyszły Pracownik na gowork pisze 17 stycznia 2023 o 06:03:

  Czy pracował lub pracuje ktoś w tej firmie na stanowisku Starszy specjalista ds. Zakupów?nJak wygląda tam atmosfera i czy ludzie są w porządku? I jak to wygląda z zarobkami, o ile można się ubiegać posiadając doświadczenie na tym stanowisku?

 • Piotr na gowork pisze 21 grudnia 2022 o 09:10:

  Tak bez owijania w bawełnę, jaka stawkę mogę wynegocjować na stanowisku inz. elektronika projektanta mając dobre doświadczenie?

 • Kandydat AIT na gowork pisze 3 października 2022 o 13:32:

  Czy na stanowisko Inżynier AIT nadal prowadzona jest rekrutacja? Wysłałem CV w lipcu przez pracuj.pl i aplikacja wisi jako u0022rozpatrywanau0022. Nie ukrywam, że oferta pracy jest dla mnie bardzo atrakcyjna i ciekawa więc szkoda że bez odzewu.

 • Pytanie na gowork pisze 27 września 2022 o 09:28:

  Czy rozmowa kwalifikacyjna do Creotech Instruments S.A. odbywa się w siedzibie firmy?

 • Ciekawy na gowork pisze 21 lipca 2022 o 06:21:

  Dzien dobry. Jak wyglądają widełki wynagrodzeń na stanowisko Sp. Obsługi klienta wewnętrznego (Logistyka)

 • Sylwia na gowork pisze 19 czerwca 2022 o 07:31:

  na czym polegają tutaj elastyczne godziny pracy ? czy pracownik ustala sobie sam kiedy i o której chce pracować ?

 • Programista Wolnego Oprogramow na gowork pisze 26 kwietnia 2022 o 09:29:

  Czytałem, że firma prowadziła produkt hardware, do którego realizowała oprogramowanie na licencji Wolnego Oprogramowania. Czy to typowa praktyka w firmie, by klient otrzymywał software na licencjach, które zachowują cztery podstawowe wolności użytkownika końcowego (firmy):nn Wolność do uruchamiania programu jak chcecie, w dowolnym celu (wolność 0).nn Wolność do analizowania, jak działa program i zmieniania go aby robił co i jak potrzebujecie (wolność 1). Warunkiem koniecznym jest dostęp do kodu źródłowego.nn Wolność do rozpowszechniania kopii (wolność 2).nn Wolność do udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność (wolność 3). Warunkiem koniecznym jest tu dostęp do kodu źródłowego.nnPrzykady licencji które zachowują te wolności: MIT, GNU GPL, Apache Public LicensennCzy też może takiego typu projekty są tylko wyjatkiem i reszta projektów ogranicza wolności osoby, której udzielana jest licencja? Tzw. u0022proprietary softwareu0022 przykadowo zakazujące klientowi (firmie) modyfikacji kodu czy rozpowszechniania kodu i/lub ograniczające zakres czy ilość urządzeń na których program może być wykonywany?

 • Administrator na gowork pisze 12 kwietnia 2022 o 18:08:

  Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Inżynier w Creotech Instruments S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

 • Rozglądam się na gowork pisze 28 marca 2022 o 11:09:

  Czy osoba po informatyce uniwersyteckiej, z doświadczeniem w C (analiza kodu, debuowanie w tym rzeczy kernelowych), UNIXach (wliczając kilka lat jako admin) oraz programowaniem na platformy ARM w baremetal jak i kernelach UNIX, której nie straszna jest też matematyka i ma wolę dokształcać się z elektroniki (bo ma dość amatorskie podstawy i jest świadoma że teoria obwodów to trochę szerszy temat niż u0022tu podłączy się rezystor i jakoś to będzieu0022) to brzmi jak profil osoby zbliżonej do takiej, która będzie miała coś do roboty w Creotech a i Crotech będzie miał dla niej zastosowanie?

 • Administrator na gowork pisze 24 marca 2022 o 12:44:

  Poszukuję pracy na stanowisku Account Manager. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Account Manager. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Creotech Instruments S.A. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

 • Administrator na gowork pisze 2 lutego 2022 o 13:12:

  Czy firma Creotech Instruments S.A. oferuje elastyczne godziny pracy?

 • Inżynier na gowork pisze 8 września 2021 o 08:12:

  Firma niestety poszła w stronę rozdmuchanego marketingu i wyciągania pieniędzy od państwa / UE z różnych grantów.. a ostatnio także od inwestorów, bo chyba już zabrakło innych możliwości.. Jeśli ktoś chce rozwijać się jako inżynier, a nie robić ulepy, które mają u0022rozliczyć grantu0022 to radzę omijać, bo człowiek się szybko wypali.nNa rozmowie rekrutacyjnej może to i pięknie wygląda - projekty kosmiczne, zaawansowane technologie itp. ale rzeczywistość jest niestety bardziej szara.nSam tu chwilę pracuję, ale niestety rozczarowanie, tym bardziej, że stawki są słabe w porównaniu do rynku, także będę zwijał żagle.

 • Pytanie na gowork pisze 21 stycznia 2021 o 09:58:

  Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Creotech Instruments S.A.?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena