Polenergia Fotowoltaika S.A.

mazowieckie
pl. Ireneusza Gugulskiego 1 , 02-661 Warszawa

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  201-500
 • Kapitał zakładowy
  400 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 129

 • Administrator na gowork pisze 13 października 2022 o 17:28:

  Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Edison Energia S.A.. Poszukują kogoś na stanowisko Doradca Klienta. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

 • Administrator na gowork pisze 10 października 2022 o 17:21:

  Firma Edison Energia S.A. rekrutuje właśnie na stanowisko Konsultant Ds. Obsługi Klienta. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

 • Niezadowolony pracownik na gowork pisze 7 października 2022 o 16:23:

  Firma nie wypłaca pieniędzy na czas, regulamin wypłat jest tak ułożony, że można wyjść na MINUSIE. Tak dokładnie. Firma w niebezpośredni sposób nie płaci za wykonaną praca, regulamin wypłat jest śmieszny, możesz zrobić bardzo dużą kwotę obrotu i zostać z groszami na koncie po odliczeniu kosztów działalności, oraz ich dziwnych kar, które de facto można dostać za wszystko. Edison, czy Polenergia to nie ludzie, a wyniki i wyścig szczurów, wzajemne donoszenie na siebie nawzajem to norma, by przypodobać się kierownictwu. Motywacja na zasadzie straszenie zwolnieniem. Szkoda zdrowia psychicznego, pieniędzy i czasu, bo praca może trwać nie raz, nie dwa od 7 do 22/23. To nie jest praca dla ludzi, którzy chcą spróbować swoich sił. Na rozmowie rekrutacyjnej niejasno wyltumaczony system wynagrodzeń( to nie tylko moja opinia ale i innych osób, które również poczuły się oszukane). Nie polecam, ludzie szanujcie zdrowie psychiczne jest mnóstwo miejsc pracy w których zarobicie więcej niż PONIZEJ SREDNIEJ KRAJOWEJ) .

 • Administrator na gowork pisze 26 września 2022 o 13:59:

  Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Specjalista ds. Obsługi Klienta w Edison Energia S.A.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

 • Administrator na gowork pisze 25 września 2022 o 13:36:

  Firma dodała nową ofertę pracy na projektant. Czy ktoś o tym słyszał?

 • Konrad na gowork pisze 12 września 2022 o 15:14:

  Drodzy Państwo. nPolecam dokładnie rozważyć propozycje firmy polenergia. Sprzedawcy jak i cała firma nie ma pojęcia na temat pomp ciepła. Dla nich liczy sie tylko sprzedaż. nMam zamontowana od tej firmy jednostkę buderus. Co z tego, że dobra firma jak dawny Edison jak i ich podwykonawcy na których trafiłem nie potrafią dobrze wykonać instalacji oraz ustawień jednostki. (usunięte przez administratora) również co do poboru kw przez pompę. Oczywiście wartosci te są mocno zaniżone. nBardzo ale to bardzo nie polecam tej firmy!

 • Administrator na gowork pisze 15 sierpnia 2022 o 17:59:

  Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Edison Energia S.A.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Projektant (Inżynieria)?

 • ANNA na gowork pisze 15 sierpnia 2022 o 12:03:

  JUZ NIE WIEM NA KTORYM PROFILU NA GO WORK PYTAC. MAM OGROMNY PROBLEM Z WYPLACENIEM ZALEGLYCH PENSJI...nFIRMA NIE WYPLACILA MI JUZ OD PONAD 6 MIESIECY. SKIEROWAC SPRAWE DO PIP? CO SADZICIE?

 • Ex Prac na gowork pisze 10 sierpnia 2022 o 10:19:

  Zacznę od plusów:nn- można było sporo zarobić. W tej chwili sytuacja się mocno zmieniła ale nadal da się zarobić fajne pieniądzen- narzędzia pracy: samochód, tablet, telefonnnMinusy:n- firma bazująca na marketingu, brak jakiejkolwiek wiedzy o branży PVn- notoryczna sprzedaż produktów których firma nie posiadan- ekipy monterskie z łapankin- kadra zarządzająca która jako system motywacyjny rozumie codzienne zastraszanie pracowników zwolnieniamin- zachęcanie do wprowadzania klientów w błąd n- ze względu na zawiły system rozliczeń notoryczne problemy z uzyskaniem prowizjinnOgólnie to taka sprzedaż pościeli wełnianych. Bardzo przeciętny produkt, duża otoczka marketingowa. Na końcu ze wszystkiego tłumaczy się handlowiec którego codziennie z góry zastraszają przełożeni.

 • Ania na gowork pisze 7 sierpnia 2022 o 21:12:

  Przeszłam do Państwa firmy z konkurencji, obiecano mi rynkowe zarobki, brak problemów z rozliczeniami paliwa czy premie wypłacane na czas. Niestety już pierwszy kwartał pokazał, że mijacie się Państwo z obietnicami, drugi to wręcz prawdziwy dramat. Nie szanujecie pracowników, którzy Wam zaufali.

 • Xyz na gowork pisze 5 sierpnia 2022 o 16:03:

  Nie dajcie się zwieść jakimkolwiek reklamom firmy Polenergia Fotowoltaika o wspaniałej pracy. Pracowałem jeszcze w Edison Energia ponad rok i każdemu zdecydowanie odradzam. Od znajomych, którzy zdążyli popracować pare miesięcy po zmianie na Polenergia Fotowoltaika mają takie same, a nawet jeszcze gorzej zdanie o tym miejscu. Niekompetentne osoby na stanowiskach dyrektorskich i managerskich (głównie dws). Ciągle narzucanie coraz wyższego tempa pracy i obietnice o awansach i możliwościach rozwoju. O rozwoju w tej firmie możecie zapomnieć całkiem. Jak można się rozwijać w firmie, która stawia tylko na znajomych. Większość pracowników na wyższych stanowiskach to byli pracownicy IdeaBanku. Chcesz awans? Zapomnij o realnej ścieżce rozwoju. Co do ‚płatnego’ stażu to takie same stanowisko (i za taką samą płace) możecie ewentualnie otrzymać jako ‚awans’ z działu DWS. A do tego nieczytelny system prowizyjny i umowa zlecenia (zbudowana jak umowa o prace [tak w ogóle można?]). Dla osób szukających stabilnej pracy z możliwością jakiegokolwiek rozwoju - zdecydowanie odradzam firmę Polenergia Fotowoltaika (dawne Edison Energia).

 • Marian na gowork pisze 3 lipca 2022 o 19:36:

  Po prawie 4 miesiącach doczekaliśmy się u0022fachowcówu0022, którzy mieli nam zainstalować panele od Państwa. Po dwóch godzinach pracy okazało się, że mamy w dachu dziurę wielkości pięści przez niedopatrzenie monterów. Mieliście Państwo wysłać rzeczoznawcę, ubezpieczyciela, a czekamy już kilka tygodni i nie ma żadnego kontaktu! To się nadaje do telewizji!

 • Marlena na gowork pisze 31 maja 2022 o 07:39:

  Umowę podpisaliśmy 18 stycznia. Przed podpisaniem kontakt był wyśmienity, w każdej chwili był odbierany telefon przez opiekuna. Po podpisaniu rozczarowanie i zero kontaktu. 29 marca założona instalacja. Instalatora wlaczyl wszystko na chwilę i niby grało. Czekając na wymianę licznika przez energetykę odbył się audyt. Okazało się, że falownik jest niesprawny. No i do dzisiaj nikt nie przyjechał aby wymienić. Porażka. Zero kontaktu tylko z infolinią. Mija 5 miesiąc a ja mam nadal rachunek za energię plus kredyt. Pozostała droga prawna. Szkoda bo zapowiadało się dobrze. Byłam bardzo ostrożna , dlatego miesiąc trwało namawianie nas na podpisanie umowy i zapewnianie jaka to rzetelna firma..Tylko do momentu podpisania pełen profesjonalizm. Miałam nadzieję, że Polenergia będzie lepiej. Niestety rozczarowanie.

 • Marek na gowork pisze 7 marca 2022 o 15:13:

  Przestrzegam przed współpraca z firmą Edison Energia, a obecnie Polenergia. W razie problemów nie ma możliwości porozmawiania telefonicznie z osobą kompetentną, a jedynie z osobą z infolinii, która nic nie wie i nic może. Ekipa monterska bez doświadczenia pracy na dachach. Uszkodzili mi instalacje odgromową i powykrzywiali płotki śniegowe. Projektant założył podłączenie instalacji do gniazda 3-fazowego w garażu co okazało się niewłaściwe i groziło wyłączaniem instalacji. Dopiero po 2 miesiącach moich interwencji przyjechali i podłączyli instalację prawidłowo do skrzynki rozdzielczej.nPoprosiłem o przekazanie certyfikatów ekipy monterskiej i otrzymałem odpowiedź, że ich nie dostanę. Po wykonaniu instalacji nie otrzymałem żadnych dokumentów dot. paneli fotowoltaicznych. Nie ma żadnego potwierdzenia jakie panele zostały zamontowane. Nie otrzymałem dokumentów z numerami seryjnymi paneli, a więc nie będę mógł w przyszłości, gdyby była taka potrzeba, reklamować paneli - tylko za pośrednictwem firmy Polenergia. Interweniowałem wielokrotnie, ale jedyna odpowiedź była taka, że tych dokumentów nie otrzymam. Takie praktyki są oczywiście niedozwolone. Sprawa nadaje się do zgłoszenia do Rzecznika Praw Konsumenta i tak właśnie planuje zrobić. Myślę, że sprawa powinna również trafić do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów ponieważ prawdopodobnie występuje naruszenie interesu wielu konsumentów.

 • klientka Lubrza na gowork pisze 18 listopada 2021 o 10:39:

  problem z infolinią, tak naprawdę ciężko się cokolwiek dowiedzieć, zbywają ludzi i nic nie wiedzą kontakt z przedstawicielem handlowym też nagle się urwał, instalacja leży od dwóch tygodni na podwórku i nie ma jej kto zamontować, żenada, zobaczymy jak będzie dalej

Brak opinii dodanych na Oferro

 • Henryk pisze 29 września 2022 o 21:00:

  Podtrzymuję negatywne uwagi wygłoszone przez poprzedników, a mianowicie ostrzegam przed współpracą z firmą Polenergia (która wykupiła firmę EDISON) od miesiąca maja usiłuję z kontaktować się z osobą kompetentną w sprawie usunięcia usterek w instalacji fotowoltaicznej, lecz bez skutku. Prosiłem o protokoły z końcowego odbioru wykonanej instalacji jak również protokołu z kwietnia usterek zgłoszonych przez audytora lecz również bez skutku. Odpowiedź to jest dokument firmy i nie jest on udostępniany klientom. Pracownicy udzielający odpowiedzi są niekompetentni i jedynie co potrafią powiedzieć to rozumiemy pana i proszę cierpliwie czekać na kolejną wizytę audytora. Wykonawcą z ramienia firmy EDISON była ekipa z Ukrainy i oni oświadczyli, że instalacja została wykonana właściwie a mnie bez przerwy wybijają bezpieczniki (tzw. różnicówka). Nadal czekam na ponowną wizytę audytora. Opinia o firmie w tym o pracownikach z działu reklamacji bardzo bardzo negatywna.

 • Poziomka pisze 29 sierpnia 2022 o 22:00:

  Montaż w trzy tygodnie, wszystko w porządku, bez zastrzeżeń

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena