Polenergia Fotowoltaika S.A.

mazowieckie
Szturmowa 2 , 02-678 Warszawa

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  201-500
 • Kapitał zakładowy
  400 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 54

 • Andrzej na gowork pisze 11 stycznia 2023 o 09:35:

  Zostałem namówiony przez przedstawiciela do podpisania umowy którą mogłem w każdej chwili rozwiązać.Natychmiast po podpisaniu umowy zaczął się intensywny nacisk na wpłatę pieniędzy.Postanowiłem rozwiązać umowę.Nic z tego,serwery nie działają.Przedstawiciel naprowadza przez telefon (nie masz panelu klienta,musisz wejść na projekt kliknąc zatwierdż,pojawi sie panel klienta i tam złożysz wymówienie). Złożyłem na ich druku.Odrzuciło,brak danych.Przysłali fakturę,przedstawiciel odradził opłacanie oświadczajac że (i tak nic nie zrobią, mają wymówienie).Po 10-ciu miesiącach otrzymałem wezwanie do zapłaty odsetek 1145,70 zł.Po moim piśmie wyjaśniono mi że to nie odsetki tylko zapłata za obmiary i projekt czego nikt nigdy nie wykonał.Otrzymuję często w godzinach popołudniowych dziwne niepokojące telefony,co negatywnie odbija się na moim zdrowiu. Jestem po trzech operacjach na sercu,mam prawie siedemdziesiątkę,nie jestem podstawiony a moja opinia jest rzetelna.

 • Shogo na gowork pisze 29 grudnia 2022 o 08:17:

  Masakra instalacja po kilku mc zniszczyła mi panele a oni nic sobie z tego nie robią. Cała konstrukcja się buja jak by stała na ziemi nie w ziemi. Konstrukcja pod bifaciale miała być a przywieźli mi jakieś resztki z tego co zostało na placu.NIE POLECAM NIKOMU NAWET POWIEM WIĘCEJ ODRADZAM WSZYSTKIM. W dziale projektów brak kompetentnych ludzi , brak koordynacji z klientem.

 • anonim na gowork pisze 28 grudnia 2022 o 06:21:

  Nie polecam tej firmy to jest najgorsza firma jak znam poznałem ,uważajcie czytajcie dobrze umowy,jak podpiszecie umowę to licze się z że później dopiero zaczną się problemy,z nikim nie połączycie się tylko z infolinia , później zaczną się problemy , (usunięte przez administratora) mi ja umnie 2 lata same problemy z woltaika i pompa ciepła do dziś zawszę coś się dzieje,masakra,a ile nerwów i stresu

 • Administrator na gowork pisze 23 grudnia 2022 o 13:18:

  Ktoś aplikuje do firmy Edison Energia S.A. w mieście Warszawa? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

 • Administrator na gowork pisze 22 grudnia 2022 o 16:48:

  W mieście Warszawa można podjąć prację jako Specjalista ds. Administracji. Średnie zarobki na tym stanowisku to 3800 . Co sądzicie o pracy w firmie Edison Energia S.A.?

 • Administrator na gowork pisze 16 grudnia 2022 o 16:05:

  Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Edison Energia S.A. rekrutacji na stanowisko Inspektor nadzoru? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

 • Anna.s na gowork pisze 2 grudnia 2022 o 08:44:

  Nie polecam. Opiekun to fikcja po podpisaniu umowy kontakt się urwał. Co prawda panele przywiezione zostały szybko lecz nie mogłam się doprosić założenia. Przez ponad trzy miesiące leżały na podjeździe. Kiedy zostały założone była też poprawka. W kącu wzięłam prywatnie elektryka który pochował kable w domu NIE POLECAM!!!

 • Administrator na gowork pisze 13 października 2022 o 17:28:

  Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Edison Energia S.A.. Poszukują kogoś na stanowisko Doradca Klienta. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

 • Administrator na gowork pisze 10 października 2022 o 17:21:

  Firma Edison Energia S.A. rekrutuje właśnie na stanowisko Konsultant Ds. Obsługi Klienta. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

 • Niezadowolony pracownik na gowork pisze 7 października 2022 o 16:23:

  Firma nie wypłaca pieniędzy na czas, regulamin wypłat jest tak ułożony, że można wyjść na MINUSIE. Tak dokładnie. Firma w niebezpośredni sposób nie płaci za wykonaną praca, regulamin wypłat jest śmieszny, możesz zrobić bardzo dużą kwotę obrotu i zostać z groszami na koncie po odliczeniu kosztów działalności, oraz ich dziwnych kar, które de facto można dostać za wszystko. Edison, czy Polenergia to nie ludzie, a wyniki i wyścig szczurów, wzajemne donoszenie na siebie nawzajem to norma, by przypodobać się kierownictwu. Motywacja na zasadzie straszenie zwolnieniem. Szkoda zdrowia psychicznego, pieniędzy i czasu, bo praca może trwać nie raz, nie dwa od 7 do 22/23. To nie jest praca dla ludzi, którzy chcą spróbować swoich sił. Na rozmowie rekrutacyjnej niejasno wyltumaczony system wynagrodzeń( to nie tylko moja opinia ale i innych osób, które również poczuły się oszukane). Nie polecam, ludzie szanujcie zdrowie psychiczne jest mnóstwo miejsc pracy w których zarobicie więcej niż PONIZEJ SREDNIEJ KRAJOWEJ) .

 • Administrator na gowork pisze 26 września 2022 o 13:59:

  Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Specjalista ds. Obsługi Klienta w Edison Energia S.A.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

 • Administrator na gowork pisze 25 września 2022 o 13:36:

  Firma dodała nową ofertę pracy na projektant. Czy ktoś o tym słyszał?

 • Konrad na gowork pisze 12 września 2022 o 15:14:

  Drodzy Państwo. nPolecam dokładnie rozważyć propozycje firmy polenergia. Sprzedawcy jak i cała firma nie ma pojęcia na temat pomp ciepła. Dla nich liczy sie tylko sprzedaż. nMam zamontowana od tej firmy jednostkę buderus. Co z tego, że dobra firma jak dawny Edison jak i ich podwykonawcy na których trafiłem nie potrafią dobrze wykonać instalacji oraz ustawień jednostki. (usunięte przez administratora) również co do poboru kw przez pompę. Oczywiście wartosci te są mocno zaniżone. nBardzo ale to bardzo nie polecam tej firmy!

 • ANNA na gowork pisze 15 sierpnia 2022 o 12:03:

  JUZ NIE WIEM NA KTORYM PROFILU NA GO WORK PYTAC. MAM OGROMNY PROBLEM Z WYPLACENIEM ZALEGLYCH PENSJI...nFIRMA NIE WYPLACILA MI JUZ OD PONAD 6 MIESIECY. SKIEROWAC SPRAWE DO PIP? CO SADZICIE?

 • Ania na gowork pisze 7 sierpnia 2022 o 21:12:

  Przeszłam do Państwa firmy z konkurencji, obiecano mi rynkowe zarobki, brak problemów z rozliczeniami paliwa czy premie wypłacane na czas. Niestety już pierwszy kwartał pokazał, że mijacie się Państwo z obietnicami, drugi to wręcz prawdziwy dramat. Nie szanujecie pracowników, którzy Wam zaufali.

Brak opinii dodanych na Oferro

 • Stanisław pisze 16 marca 2023 o 22:55:

  Polecam. Założyli mi pv szybko sprawnie. Fakt przyjechał audytor po montażu, coś się nie zgadzało , poprawili i śmiga.. miły kontakt. Nie mogę powiedzieć złego słowa.

 • Mirosław pisze 24 stycznia 2023 o 12:49:

  Jestem pod wrażeniem rzetelności i kompleksowego podejścia do klienta. Profesjonalna współpraca zaczynając od wyceny poprzez kolejne kroki

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena