’Asaj’ Sp. z o.o.

mazowieckie
Kazimierza Przerwy-Tetmajera 1 , 08-110 Siedlce

Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Informacje o firmie

 • Strona WWW
  https://asaj.pl
 • Data powstania
  2001-09-20
 • Dotacje z UE
  Tak (1)
 • Ilość pracowników
  101-200
 • Kapitał zakładowy
  103 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 1

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
Wdrożenie i certyfikacja Systemu Zarządzania Jakością w Asaj Sp. z o.o.
Wartość:
66 500,00 zł
Udział własny:
58 975,00 zł

Opinie z sieci: 86

 • CU na gowork pisze 16 marca 2024 o 11:08:

  Spodobało mi się ilość rzeczy jaką oferują dla swoich pracowników, a dokładniej etat magazyniera. Czy ktoś wie na jakim poziomie jest pensja, skoro piszą, że jest bardzo atrakcyjna? Oprócz podstawy płacą jeszcze premie, więc niech mi ktoś nakreśli jak ona jest wyliczana i jakie to są kwoty.

 • BylyAsajowicz na gowork pisze 15 marca 2024 o 19:54:

  W firmie za dużo kadry kierowniczej. Brak ankiet na temat satysfakcji z (usunięte przez administratora) brak dialogu ze zwykłymi pracownikami o tym co zmienic.

 • Syriusz na gowork pisze 3 stycznia 2024 o 10:57:

  Zacznę od tego, że odkąd powstało Centrum Dystrybucji cały czas słyszeliśmy o podwyżkach. Do tej pory tylko nieliczni je otrzymali. Raczej ze wzgledu na podniesienie minimalnej krajowej niż za bycie dobrym i rzetelnym pracownikiem. Od początku był i jest problem z urlopami. Na drugich zmianach nie można w ogóle brać urlopów, a na pierwszych najlepiej od wtorku do piątku. Wszelkie odbiory za dni wolne jak 11 listopada pracownicy CD muszą odebrać w bieżącym miesięcu, gdzie pozostali pracownicy maja czas do końca I kwartału. Z końcem roku był czas wysyłania na przymusowe urlopy bo jest zakaz przenoszenia urlopu na kolejny rok. Kierownicy chcą kontrolować każdą minutę pracy przez co jest wprowadzanych coraz więcej opcji kontroli pracowników.

 • Pytanie na gowork pisze 31 grudnia 2023 o 08:07:

  Jaki rodzaj umowy preferowany jest w ASAJ SP. Z O.O.?

 • Mm na gowork pisze 30 grudnia 2023 o 20:44:

  Chciałbym podzielić się swoją opinią. W ciągu mojego ponad rocznego zatrudnienia miało miejsce bardzo dużo zmian. Kilka osób odeszło z oddziału do konkurencji, likwidacja u0022sklepuu0022 i dołączenie do u0022inwestycyjnej obsługi klientówu0022, zmniejszanie ilości towaru na magazynie, coraz większe oczekiwania góry, problemy ze zbyt wysokimi cenami dla klientów, którzy odchodzili. Jest to praca w ciągłym napięciu - klienci się awanturują o dostawy (czasami paczka idzie 48h zamiast 24), kierownik naciska na efektywność i wyrobienie swojego planu. Wyjeżdzic trzeba setki kilometrów miesięcznie aby nikt nie zarzucił, że się nie starało. Są też plusy pracy w Asaju - wyjścia integracyjne raz w roku, miła załoga w dziale zakupów, która wkłada wiele serca aby pomóc w negocjacjach cen z dostawcami (pozdrawiam Marte A, Konrada S.), pomocni chłopacy w prefabrykacji i w dziale projektowych oświetlenia. Działy wsparcia te są niedocenione a odwalają ekstra robotę ! Pensja na czas, 100procent wypłacanej wyrobionej premii, brak przycinania za coś, godziny pracy, możliwość wzięcia home office w nagłej sytuacji, brak nadgodzin przymusowych.

 • Za_gardlo na gowork pisze 4 grudnia 2023 o 19:15:

  Nie polecam pracy w tej korpo hurtowni. Na każdym stanowisku bardzo dużo papierkowej roboty, dział logistyki to niczym osobna firma, robią pod górkę, opóźnienia pakowania towaru, problemy z maszynami w centrum dystrybucji. Podwyżek inflacyjnych brak, premie przycinają i nawet na święta nie będzie żadnego upominku czy dodatku do pensji. Dyrektorów więcej niż handlowców, procedury ceny narzuu czy marzy, są przez zakupowcow tak ustawiane ,że nie da się nic sprzedać w cenie segmentowej. Pretensje zarządu o wyniki, spowiedzi w postaci tabeli i omówienia wyników. Towarów coraz mniej nawet w centrum dystrybucji. Szkolenia tylko na tems w czasie pracy , klepie się oferty, rozmawia x klientem więc nie ma jak słuchać. Nie polecam.

 • Robert Bondyra na google_maps pisze 19 listopada 2023 o 15:15:

  Obsługa na tragicznym poziomie 🫣 Cztery osoby obsługuja dział handlowy a dwóch klientów w sklepie. Nikt ani słowa nie powie tylko siedzi i ma w nosie. Ostatni raz tu jestem. Nie polecam…

 • Oskar Kamiński na google_maps pisze 19 listopada 2023 o 02:03:

  Korzystam z tego sklepu od lat. Dużo sprzedawców, którzy doradzą laikowi. Dużo różnych rzeczy mają, więc przeważnie moja pierwsza myśl to u0022najpierw do Asaja, bo tam na pewno będzieu0022. Potrafią wskazać w zależności od potrzeby produkty lepsze i na tymczasowe rozwiązania. Ma wszystkie zalety małego sklepu: szybko się wchodzi; dzięki sprzedawcom szybko wybiera i kupuje; szybko się wychodzi.

 • qj buk na google_maps pisze 19 listopada 2023 o 02:03:

  Spory wybór,fajne promocje np.na końcówki serii albo na produkty z gazetki.Sympatyczny Pan potrafi doradzić.

 • KurCan na google_maps pisze 19 listopada 2023 o 02:03:

  Bardzo dobry sklep ,duży wybór ,bardzo miła obsługa i duży wybór . Polecam

 • Dominika Gajda na google_maps pisze 19 listopada 2023 o 02:03:

  Polecam, świetna obsługa, która doradzi i pomoże w wyborze oświetlenia, ceny przystępne

 • Alan Dymus na google_maps pisze 19 listopada 2023 o 02:03:

  Profesjonalna obsługa i dużo pozytywnej energii! Ceny konkurencyjne :)

 • Radosław Wiktorowicz na google_maps pisze 19 listopada 2023 o 02:03:

  Wspaniała obsługa, bogaty asortyment, rekomenduję sklep!

 • Mateusz Wasik na google_maps pisze 19 listopada 2023 o 02:03:

  Pomocna obsługa i niskie ceny. Polecam

 • Iwan na gowork pisze 17 listopada 2023 o 23:18:

  Tak siedzę czytam poprzednie opinie i w pełni się z nimi zgadzam. Jak to jest możliwe że człowiek człowiekowi robi na złość i jeśli się zaplanuje urlop przełożony wie o tym od miesięcy nagle zmienia zdanie ? Uważam że takie zagrywki ze strony kierownika nie powinny mieć miejsca. Hierarchia robi swoje już ci co dostali podwyżkę są po jego stronie. Co do pracy to jeśli chcesz się zatrudnić weź do serca opinie.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena