Sun & Energy Wojciech Wójciński

mazowieckie
Przyszłość 16a , 05-126 Stanisławów Pierwszy

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Messenger Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 2

 • e. s. na google_maps pisze 14 października 2021 o 08:22:

  Dobra firma, właściciel zawsze pomocny, nie robi problemów. Jasna i zrozumiała kalkulacja kosztów. Fotowoltaika działa i cieszy.

 • Olya Dzyaruk na google_maps pisze 14 lipca 2021 o 08:22:

  Firma naprawdę godna polecenia, robota została wykonana szybko, sprawnie, super jakościowo i za rozsądne pieniądze. Właściciel jest profesjonalistą w swojej sprawie, zaradny i pomocny. Jesteśmy bardzo zadowoleni i napewno jeszcze skorzystamy z usług Sun u0026 Energy ☺

Brak opinii dodanych na Oferro

 • pisze 23 sierpnia 2022 o 12:15:

 • Katarzyna pisze 23 sierpnia 2022 o 12:01:

  Właściciel Firmy Pan Wojtek oszukuje nas od grudnia 2021. Mamy tylko ogromy zniszczeń na zewnątrz jak i wewnątrz domu. Instalował u nas fotowoltaikę, która jest zainstalowana niezgodnie z normami, zainstalowana jest w poprzek, wiszą kable i opierają się na dachu. Obiecał zrobić jej pomiary, na obietnicach się skończyło. Nigdy tego nie wykonał. Mydli tylko oczy. Rachunki za energię ogromne, nic nie spadły, więc fotowoltaika prawdopodobnie nie pracuje prawidłowo. Obecnie szukamy rzeczoznawcy, który to wszystko posprawdza. Jak montował fotowoltaikę to jak słonie zachowywali się na dachu. Efekt mamy cały dach zniszczony. Ubezpieczenie, śmiechu warte, nawet 1/10 kosztów nie pokrywa. Kolejny temat to hydraulika i pompa ciepła. Pan wykonał pompę ciepła na oko. Są zamontowane za cienkie rury i efekt jest taki, że pompa nie działa, cały czas wywala błąd. Miał to poprawiać i tak miga się od grudnia. Dodatkowo instalacja się zapowietrza, bo wycieka glikol. Niestety wycieka na nowo położone płytki i je niszczy. Pan Wojtek wymyśla kolejne powody nie przyjścia i niewykonania napraw. Cała rodzina włącznie z nim już wszystkie choroby świata, oraz badania przeszła. Pan odbierze tel i już obiecuje na 100% się pojawić i nagle znika. Zapada się pod ziemię. Za wszystko Panu zapłaciłam, bo to firma z sąsiedztwa w Stanisławowie i liczyłam na uczciwość tego człowieka. Niestety każda instalacja jest wykonana błędnie, już teraz to wiem. Pan chwalił się jakie to ma uprawnienia i wiedzę, to niestety się puste słowa. Proszę nie dać się nikomu nabrać na miłe słówka tego Pana. Mam na wszystko umowy, faktury i potwierdzenia. Jeśli ktoś chce coś zweryfikować zapraszam do kontaktu. Efekt prac tej firmy to: źle działająca fotowoltaika i brak ogrzewania, zalany dom , bo instalacja hydrauliczna zrobiona z cofką i bez uszczelek. Ubezpieczenie nie pokryło nawet 1/3 zniszczeń po zalaniu. Jakość urządzeń też pozostawia wiele do życzenia, pompa ciepła od października do teraz zardzewiała !!!!!!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena