Alians Sp. z o.o.

mazowieckie
Cybernetyki 19B , 02-677 Warszawa

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  11-20
 • Kapitał zakładowy
  80 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 9

 • Kamil Gdula na google_maps pisze 18 maja 2022 o 20:39:

  Zaraz po montażu paneli w sierpniu 2021 zaczęły się one wyłączać przy większym nasłonecznieniu. Pierwsza reklamacja zgłoszona na jesieni - technik przyjechał i nie stwierdził usterki (bo tego dnia nie świeciło słońce, więc panele się nie…

 • Pawel Czyszek na google_maps pisze 4 maja 2022 o 20:39:

  Tak wyglądają panele po roku użytkowania firma nie chce się przyznać do błędnego projektu i złego montaży. Zero nadzoru nad projektem i podwykonawcach .…

 • Leszek Kucharski na google_maps pisze 4 maja 2022 o 20:39:

  Jeśli chodzi o doradztwo pana Krzysztofa było Ok ale później zaczęły się schody ponieważ osoba odpowiedzialna za realizację wysłania wniosku o dofinansowanie zawaliła i tak to trwa do dziś, chociaż p.Krzysztof ciągle zapewniał że wniosek…

 • Radzik Sobie na google_maps pisze 28 grudnia 2021 o 10:15:

  Instalacja wykonana z opóźnieniami i do tego źle, było trzeba poprawiać. Firma nie pełni nadzoru nad podwykonawcami, podwykonawcy mają podwykonawców, nie wiadomo kto jest za co odpowiedzialny i z kim rozmawiać. Dodatkowo fatalna praca aplikacji internetowej falownika Fox Ess . Miało być profesjonalnie i sprawnie bo firma duża, ale nie było.

 • Angelika Radziszewska na google_maps pisze 15 listopada 2021 o 13:29:

  Panele działają, Panowie którzy robili - smympatyczni i solidni... Jednakże umowa była: że założą panele a gdy ogarniemy wszystkie dokumenty ktoś przyjedzie podłączyć , pokazać jak działa i zainstalować apke. Niestety gdy ogarnęliśmy wszystko i byliśmy gotowi do podłączenia (zaznacze, że to firmie MY poszliśmy na rękę, godząc się na wcześniejszy montaż, gdyż powinien być wykonany dopiero na gotowo po załatwieniu taurona i siły) firma nas olała... Gdyby nie to, że mąż uruchomił całą instalacje to nie działało by to długo, długo. Kolejna sprawa to tak zwany serwis... Który był wzywany milion razy do tego by w końcu ktoś podłączył nam aplikacje... Po pół roku łaskawie przyjechała ekipa która znała się na tym tyle co i ja... Ciągłe telefony i obiecywanki. Co tydzień wyznaczany nowy termin.. Po kolejnych tygodniach przyjechał (faktycznie kompetentny) Pan z Łodzi, który próbował ogarnąć temat, jednak też mu sie nie udało. Stwierdził ze przyjedzie jeszcze raz z u0022czymś tamu0022 i napewno wtedy bedzie działać.. Po tygodniu zadzwoniła Pani z firmy poinformować, że no zbliżają się święta wielkanocne i po świętach na spokonie napewno przyjedzie serwisant i to zrobi... Jest listopad! Brak telefonów, wiadomości... Przedstawicielowi było zgłaszane kilkanaście razy co również nie pomogło. Straciliśmy nadzieję.... Ps. Przy umowie obiecywany był bon na 200zl na paliwo oraz to że u0022w razie potrzeby w każdej chwili mozna BEZ PROBLEMU dołożyć kilka paneliu0022. Niestety mąż kilka razy dzwonił i żadna firma nie przyjedzie tego zrobić ze względu na to że sie to nie opłaca.. Nie wiem czy tylko my mamy takie szczęście, czy też to wszystko to pic na wodę, ale z ową dotacją też wynikły problemy. Panele są już ponad rok a ani widu ani słychu... Ponoć dokumenty zostały źle wypełnione. Panele może i działają, może i dobre, i firma może i solidna.... Jednakże nie umiem inaczej ocenić firmy, niżeli przez pryzmat tego co sie stało i jak zostaliśmy potraktowani..

 • Wojtek Malak na google_maps pisze 11 listopada 2021 o 10:15:

  Szybki montaż w ustalonym terminie. Ekipa montażowa szybka, sprawna - nie chcieli z dachu schodzić ;) Po pracach codziennie sprzątali po sobie. Dobra opieka przedstawiciela handlowego Pana Jakuba Walczaka. Instalacja leży na dachu i ładnie wygląda. Jak ją uruchomię i wszystko będzie działać to będzie 5 gwiazdek :) Niestety nie ma 5 gwiazdek a są 3 :( były problemy z uruchomieniem instalacji z powodu błędów w procedurze zgloszenia po stronie firmy, które jednak firma rozwiązała. Niestety pomimo co najmniej kilkunastu telefonów firma nie wywiązała sie z umowy i nie zainstalowała monitoringu instalacji przez wi-fi. Pomimo dwukrotnej wizyty fachowca nie byli w stanie tego dokonać 😠 Brak kolejnych telefonów z mojej strony (nie mam juz do nich siły) spowodował brak jakiejkolwiek aktywności w tej sprawie. SŁABO! Instalacja działa.

 • Jacek Ludwiniak na google_maps pisze 11 listopada 2021 o 10:15:

  Panele założone zgłoszone do PGE, falownik działający na wi fi miała być aplikacja do sprawdzania pracy poboru itp. Ustawienia w aplikacji nie do przejscia, brak pomocy ze strony ALIANS OZE. Duży niesmak jako że PGE ich poleca.

 • norbert mikulski na google_maps pisze 15 września 2021 o 13:29:

  Do wyboru oferty firmy Alians przekonał mnie przedstawiciel pan Sebastian Kubelewicz. Pan Sebastian fachowo mi doradził, przygotował ofertę od ręki, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Także po montażu był w kontakcie i pomógł z dokumentami. Cena za instalację konkurencyjna, szybki montaż w ciągi 10 dni od wpłaty zaliczki. Na tle konkurencji firma wyróżnia się profesjonalizmem.

 • Jolanta Tyc na google_maps pisze 7 września 2021 o 11:51:

  Polecam firmę z czystym sumieniuem, fachowe doradztwo pana Łukasza Z. dzięki któremu zakupiłam instalację skrojoną na miarę moich potrzeb, montaż przebiegał poprawnie na jedynie minus pani logistyk ale Łukasz wszystko załatwił i na 100% kupimy 2 instalację na gospodarstwo, dodatkowo firma w moim imieniu wystąpiła do Energa o zwiększenie mocy dzięki czemu nigdzie nie musiałam chodzić.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena