Blockchain Poland Sp. z o.o. Renenergy Spółka Komandytowa

mazowieckie
al. Niepodległości 124 21, 02-577 Warszawa

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 29

 • Basia K na google_maps pisze 31 października 2023 o 11:35:

  Polecam tą firmę! Skorzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Zamontowali mi klimatyzację i zrobili serwis startej. Potrafią sprostać oczekiwaniom klienta. Pełen profesjonalizm!

 • Alina Galas na google_maps pisze 31 października 2023 o 11:35:

  Polecam firmę RenEnergy. Fachowa obsługa klienta zgodna z umową. Instalacja działa bez zarzutu. Ekipa montażowa szybko i sprawnie wykonała montaż instalacji. W dniu 21.10.2023r ekipa RenEnergy wykonała pompę ciepła wraz całą nowa armaturą czyli kotłownia została na nowo zrobiona. Całość ze wsparciem dotacji z programu Czyste Powietrze które również zostało obsłużone przez firmę. Jakość instalacji wykonywanych przez firmę jest potwierdzona choćby produktywnością ... Instalacja fotowoltaiczna o mocy 7.6kWp wyprodukowała 8.44MWh !

 • Piotr Przytuła na google_maps pisze 31 października 2023 o 11:35:

  OSTRZEŻENIE firma nie płaci pracownikom mnie oszukano na sporą kwotę tak samo jak pozostałe 4 brygady monterów

 • Adam Rupiński na google_maps pisze 31 grudnia 2022 o 11:35:

  Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Szczegóły montażu zostały fachowo i rzeczowo omówione na spotkaniu, a sama realizacja przebiegła zgodnie z ustaleniami. Szczerze polecam współpracę.

 • Pytanie na gowork pisze 19 grudnia 2022 o 08:53:

  Czy RenEnergy.pl ma ściśle ustalone godziny pracy?

 • Trep Trep na google_maps pisze 11 grudnia 2022 o 01:15:

  Oferta RenEnergy nie była najtańsza to fakt ale za to była treściwa! Handlowiec wyjaśnił mi wszystko łopatologicznie tzn jaki sprzęt kupuję i dlaczego to konkretne rozwiązanie jest dla mnie najlepsze. Nie było kadzenia a konkretna rozmowa. Montaż odbył się w wyznaczonym terminie. Bus oklejony. Ekipa zorganizowana. Kupiłem od nich pompę ciepła Cooperu0026Hunter ECOPOWER oraz instalację fotowoltaiczną na hybrydowym falowniku Deye i modułach ZNShine. Wezmę od nich również magazyn energii.

 • Przemek Szpojankowski na google_maps pisze 11 listopada 2022 o 01:15:

  Bardzo profesjonalni ludzie. W pełni elastyczni i merytorycznie przygotowani do każdej trudnej sytuacji. Świetni montażyści i serwis posprzedażowy. Bardzo polecam tym, którzy zastanawiają się nad montażem fotowoltaiki i pompy ciepła.

 • Bono na gowork pisze 9 sierpnia 2022 o 11:19:

  Jestem zainteresowana praca w Waszej firmie, nale nie rozumie i mam obawy w jednej sprawie?nCo ma wspólnego giełda zajmująca się handlem kryptowalutami z zakładaniem instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła?

 • Jaś na gowork pisze 12 lipca 2022 o 21:35:

  Szkoda czasu…nRozmowa ze średnio zainteresowanym gościem - pitu pitu - brak konkretów nJedynie zarabia się 15-25 tys - taaaa już to widzę nCV złożone do formy blockchain, a rozmowa z renenergy ????nBrak profesjonalizmu nWyglada jak firma krzak

 • Pytanie na gowork pisze 23 maja 2022 o 11:17:

  Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie RenEnergy.pl?

 • Biały Wilk na gowork pisze 13 kwietnia 2022 o 21:36:

  Znam jednego ze współwłaścicieli i od samego początku widzę jak RenEnergy.pl rozwija się. Chłopaki ciężko pracują i to daje efekty. A mianowicie...ekipy monterskie są wyszkolone i uzbrojone w odpowiedni sprzęt. Z tego co słyszę to sporo robią na podwykonawstwie. Cenią swoją robotę ale to jest coś za coś. Poleciłem swoim znajomym (trochę niechętnie w sensie takim że jest zawsze ryzyko że jak coś się spieprzy to ci znajomi klamki w domu ukreca albo bateria w telefonie w połowie dnia rozładuje się) bo chciałem pomóc rozkręcił biznes i zostałem pozytywnie zaskoczony... szybka dostawa i szybki montaż. Ale to jest to drugie 50% zadowolenia. Te pierwsze 50% to fachowe, bez ceregieli doradztwo. Prosta umowa i rzetelna obsługa. 10 busów nie wzięło się znikąd... Pracownicy też sobie chwalą choć Krzychu potrafi bardzo sprawnie używać u0022przecinkówu0022 w połączeniu z przymiotnikami gdy zostanie wkurzony a to dzieje się gdy nie podoba mu się jakoś montażu albo handlowiec leci w kulki. Jak ma dobry dzień to mówi niewiele ale jak już ci dogada to wiesz że jesteś w doopie i musisz z niej wyjść żeby nie urządzić się w niej na stałe.

 • Adam Rupiński na google_maps pisze 27 marca 2022 o 03:25:

  Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta. Szczegóły montażu zostały fachowo i rzeczowo omówione na spotkaniu, a sama realizacja przebiegła zgodnie z ustaleniami. Szczerze polecam współpracę.

 • Piotr Gontarz na google_maps pisze 27 marca 2022 o 03:25:

  Polecam - fachowe doractwo ! Przy wyborze oraz montarzu produktów.…

 • Pytanie na gowork pisze 11 lutego 2022 o 09:25:

  Czy w Blockchain Poland Sp. z o.o. 1 Sp.K. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

 • Mariola Stańczykowska na google_maps pisze 31 grudnia 2021 o 11:35:

  Faktycznie tak jak po rozmowie z przedstawicielem montaż odbył się w ciągu tygodnia. Prace jaką wykonała firma od 1 do 10 to 10+. zero pozostawionych zanieczyszczeń, przedewszystkim uwagę przyciąga estetyka wykonanej pracy.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena