Deltacom Service Sp.J. Tomasz Sitkiewicz Ewa Sitkiewicz

mazowieckie
Zbójnogórska 2A , 04-802 Warszawa

Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Instagram
 • Forma firmy
  SPÓŁKA JAWNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 32

 • Pytanie na gowork pisze 8 lutego 2022 o 08:40:

  Deltacom Service sp.j. Tomasz Sitkiewicz Ewa Sitkiewicz rekrutuje na stanowisko Kierownik ds. Sprzedaży OZE. Czy kandydat ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja?

 • Administrator na gowork pisze 3 stycznia 2022 o 10:28:

  W Deltacom Service sp.j. Tomasz Sitkiewicz Ewa Sitkiewicz poszukiwana jest osoba na stanowisko Doradca Ds. Sprzedaży. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

 • Funcarving na gowork pisze 20 grudnia 2021 o 20:50:

  Szczerze nie lubię wystawiać takich opinii gdyż zaraz jest hejt, ale to jak przeczytałam ostatni negatywny komentarz, który zresztą został już usunięty o Deltacom Service mnie rozczarowało. Gdyż uważam że jeździć powinno się po sobie a nie po pracodawcy,który się stara dogodzić wszystkim.. Wiadomo jak w każdej firmie pracowników dzielimy na fajnych,,miłych, pomocnych oraz na egoistach z brakiem jakiegokolwiek zainteresowania o koledze/ koleżance. Poniżej przedstawiam kilka prawdziwych opinii wg mnie oraz zdarzeń:nPracuje w firmie DeltaCom Service jakiś czas. Prezes jest ciepłym i przyjaznym człowiekiem. Jest wyrozumiały, pomocny i słucha. nLudzie są ogólnie spoko, ale to nie jest jeszcze rodzinna sielanka. Większość kolegów z biura nie są chętni do jakiejkolwiek pomocy, chyba że mają to zapisane w obowiązkach. Na szczęście są małe wyjątki ????nPorządek jest od strony pracodawcy, ale sprzątać po sobie część pracowników nie potrafi. Rzucają (usunięte przez administratora) gdzie im się podoba. Trzeba zwracać uwagę o podstawowe rzeczy. Gorzej niż dzieci..nJak przyszłam do pracy w biurze było jak dla mnie bardzo zimno, ale jak tylko zgłosiłam ten problem - Prezes zastanawiał się, starał się dojść do wiedzy dlaczego tak słabo pomieszczenie się nagrzewa. Trochę to zajęło, ale teraz w biurze jest naprawdę ciepło.nNiedawno mieliśmy awarię kapiącej wody wewnątrz budynku, gdyż rynna była zapchana. Prezes od razu zareagował i przyjechali naprawić. Cześć pracowników miała problem by zaakceptować zamknięte przejście przez 3 dni. To już nie wiadomo czy naprawiać czy nie..nWidać stale jak część pracowników jest negatywnie nastawionych, a doceniać nie potrafią. Są egoistami i nie potrafią myśleć o innych (bo ktoś za nich to zrobi) i to jest duży problem. Przykre to. Czy odkąd się zmieniło na lepsze chociaż raz o coś pracownicy podziękowali? Szczerze wątpię.. Myślę że tylko potrafią krytykować,niestety.nMnie osobiście podoba się praca i miejsce, jest jeszcze trochę rzeczy do zmiany, ale to kwestia negocjacji i szczerej rozmowy z Prezesem. nReszta pracowników to bardzo ciepli i mili koledzy, koleżanki. Którzy mają podobne wartości co ja i zwracają uwagę na otoczenie i innych.nWiem że firma ma swoją historię, niezbyt pozytywną tak jak czytałam, ale myślę że to się zmienia na lepsze ;) Wiem że firmę tworzą ludzie, pracownicy i jak nie mają wartości o których wspomniałam to nigdy nic dla nich nie będzie pozytywne.nZgadzam się z opiniami że nie było podstawowych warunków pracy dla komfortu pracowników, natomiast to się zmieniło i teraz jest bardzo przyjemnie :) Oby tak dalej :)

 • Jurek na gowork pisze 9 grudnia 2021 o 21:56:

  Pracowałem w tej firmie przez 3 lata i miło wspominam współpracę! W tym okresie firma mocno się rozwijała i zwiększyła się kilkokrotnie, ciekawy okres. Jestem obcokrajowcem i z u0022papieramiu0022n nigdy nie było problem ze strony pracodawcy. Wynagrodzenie zawsze dostawałem zgodnie z ustaleniami. Polecam!

 • Pytanie na gowork pisze 9 grudnia 2021 o 11:09:

  Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent projektanta sieci FTTH w firmie Deltacom Service sp.j. Tomasz Sitkiewicz Ewa Sitkiewicz?

 • Obserwator Pani od marketingu na gowork pisze 9 grudnia 2021 o 10:28:

  Czy obecny marketing w firmie DeltaCom polega tylko na usuwaniu niekorzystnych komentarzy z goworka? :D

 • Alina Chronowska na gowork pisze 1 grudnia 2021 o 11:03:

  Firma Deltacom Service ZENE spełniła moje oczekiwania. Nie tak łatwo trafić na solidną, uczciwą firmę w obszarze fotowoltaiki. Dokładnie przeanalizowano moje potrzeby, miejsce montażu i zaproponowano najlepsze, rozsądne cenowo rozwiązanie - 3,63 kWp. Instalacja generuje już prąd, a ja będąc emerytką mam również satysfakcję, że przyczyniam się do ochrony środowiska, jak wielu młodych, postępowych ludzi.

 • Pastor Tomasz Mańko na gowork pisze 29 listopada 2021 o 11:57:

  Pracownicy Deltacom Service wykazali się niebywałym profesjonalizmem, począwszy od przemiłego kontaktu z handlowcem, który odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania, a skończywszy na instalatorach, którzy wykonali ogrom pracy w przyjaznej atmosferze. Wykonano dwie instalacje fotowoltaiczne, obie już zostały zgłoszone do zakładu energetycznego i od jakiegoś czasu produkują już prąd ze słońca! Cały zespół stanął na wysokości zadania podczas realizacji projektu w Radzyniu Podlaskim. Szczerze polecam wykonawcę, który jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość to cechy, które charakteryzują pracowników projektu ZENE. Dziękuję!

 • Pytanie na gowork pisze 2 listopada 2021 o 10:13:

  Jakie wartości są cenione w Deltacom Service sp.j. Tomasz Sitkiewicz Ewa Sitkiewicz?

 • Zatrudniona na gowork pisze 26 października 2021 o 10:55:

  Pracuję w firmie od ponad 2 lat i pomimo ofert pracy od konkurencji, postanowiłam kontynuować współpracę z Deltacom Service, ponieważ jest wiele wartości dodanych, jak umowa o pracę, elastyczność jeśli chodzi o godziny pracy, zero (usunięte przez administratora) o którym wiele się słyszy w innych firmach. Pracodawca pomógł mi w wielu formalnych kwestiach dotyczących pozwolenia o pracę. Firma jest otwarta na obcokrajowców, przez co jest międzynarodowa atmosfera, szacunek. Monterzy pracują po 5 i więcej lat, ściągają rodziny z zagranicy. Przychodząc do pracy, nie czuję presji, tylko mogę skupić się na rozwoju zawodowym.

 • Romek na gowork pisze 29 września 2021 o 15:02:

  Dla mnie ok. dzięki za współpracę. jak wrócę z N to się n apewno odezwę.

 • Roman Gworek na gowork pisze 1 września 2021 o 20:22:

  Firma profesjonalna i rzetelna. Pomogli mi i moim sąsiadom podłączyć się do sieci światłowodowej. Internet już działa i jesteśmy bardzo zadowoleni. Okazało się, że firma DeltaCom Service buduje również instalacje fotowoltaiczne. Posiadaczami instalacji wybudowanej przez fachowców z ZENE jesteśmy od kilku miesięcy. Polecam firmę w całej rozciągłości. To prawdziwi fachowcy. Dziękuję!

 • Lukasz na gowork pisze 1 września 2021 o 15:02:

  Polecam

 • Pytanie na gowork pisze 25 sierpnia 2021 o 13:30:

  Jakie godziny pracy obowiązują w Deltacom Service sp.j. Tomasz Sitkiewicz Ewa Sitkiewicz?

 • Coś mi tu śmierdzi na gowork pisze 3 sierpnia 2021 o 06:58:

  Witam,nCo to znaczy multisport na życzenie? To nie każdy z firmie ma możliwość założenia karty? I jak jest z ubezpieczeniem zdrowotnym?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena