Dotgreen Sp. z o.o.

mazowieckie
Farbiarska 86/90 , 02-862 Warszawa

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  YouTube Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 8

 • Michał Duszyk na google_maps pisze 5 stycznia 2022 o 10:17:

  Dość kręta była droga do otrzymania konkretnych terminów, natomiast w końcu otrzymałem przybliżone. Czekam spokojnie na FV oraz instalację. Jeśli instalacja będzie bez wad dołączam do grona juz zadowolonych klientów. Jeśli potem moja umowa z e-on i inne formalności przejdą bez bólu dołączę do bardzo zadowolonych klientów.

 • Krzysztof Zduniak na google_maps pisze 2 grudnia 2021 o 12:09:

  Firma beznadziejna banda oszustów

 • Piotr Robak na google_maps pisze 26 maja 2021 o 18:48:

  Polecam serdecznie. Przebieg instalacji poniżej.…

 • Sebastian Kołodziej na google_maps pisze 11 maja 2021 o 10:17:

  Jest to moja 3 instalacja i tylko im można zaufać jeżeli chodzi o rękojmię.

 • Maciej Turek na google_maps pisze 10 marca 2021 o 13:14:

  Firma od trudnych zadań. Inne firmy nie wiedziały się jak zabrać za moją instalację, na szczęście są firmy doświadczone na rynku jak Zielony Volt i dzięki nim mam już instalację na dachu. Zdaję sobie sprawę, że warunki były trudne, dlatego doceniam i odwdzięczam się zasłużoną dobrą oceną.

 • Wioleta Fert na google_maps pisze 11 stycznia 2021 o 10:17:

  Instalacja pracuje u nas już 2 lata i właściwie idealnie pokrywa nasze zużycie energii, płacę tylko opłaty stałe. Realna produkcja energii nawet wyższa niż deklarowana przez firmę, brak widocznych spadków wydajności, całość bezawaryjna. Bardzo dobry kontakt z firmą zarówno przed, jak i po montażu. POLECAM

 • Piotr Robak na google_maps pisze 10 grudnia 2020 o 13:14:

  Polecam serdecznie. Przebieg instalacji poniżej. Oferta: otrzymałem kilka ofert, z czego wybrałem zielony volt za największy profesjonalizm, b. dobry stosunek jakość/cena, doradzał mi człowiek od nich z certyfikatem fotowoltaiki Urzędu Dozoru, wszystko jasne, mają na wszystko cenniki, dobry sprzęt, nie czarują... Wykonanie: bardzo szybko. Generalnie zgodziłem się czekać sporo dłużej, ale zależało mi na czasie z racji urlopu i poprosiłem o przyspieszenie terminu, obiecali pomóc. Po 2 dniach skontaktowali się z nowym szybszym terminem. Ekipa bardzo sprawna, schludna, zielono-szare ludziki w firmowych roboczych strojach, nie zostawili bałaganu. Elektryk na miejscu przez cały czas. Audytor przyjechał dwa razy. Super i największy plus za ten etap. Po wykonaniu: Chwilę czekałem na wymianę licznika, ale to zdaje się z racji terminów zakładu energetycznego, mają miesiąc, więc zgłoszenie zielony volt wykonał szybko. Mają do tego dedykowany dział, kontaktują się, dzwoniłem i zawsze odpowiadali, sprawdzali status. 5000 zł dotacji: wszystko wypełnili i pomogli, bez zarzutów. Co więcej: Mają program poleceń, z którego skorzystałem. Ogólnie piątka z plusem, dobry wykonawca, którego mogę polecić.

 • Jakub Lewa na google_maps pisze 26 maja 2020 o 18:48:

  Opinia obiegowa że to najlepszy instalator z Wawy zobowiązuje i na przykładzie mojego niełatwego dachu mogę tylko potwierdzić. Doświadczenie, dobry kontakt plus markowe podzespoły w cenie takiej jak inni proponowali chińskie jednorazówki.…

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena