EG System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

mazowieckie
Domaniewska 44 , 02-672 Warszawa

Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Instagram Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA KOMANDYTOWA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 1

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
Budowa społeczeństwa informacyjnego, wzrost konkurencyjności poprzez wdrożenie portalu partnerskiego do realizacji procesów B2B w firmie EG SYSTEM.
Wartość:
475 800,00 zł
Udział własny:
273 347,00 zł

Opinie z sieci: 18

 • Pyskata na gowork pisze 31 grudnia 2022 o 18:51:

  Ja też kiedyś pracowałam w EG, na początku na sklepach potem na inwestycjach, to jak pracuje się z Joanną która jest dyrektorem działu handlowego to jak kopanie się z koniem. Wieczna ignorancja i wywyższanie się to jej styl pracy ale oczywiście w pobliżu szefa jest „ osobą która dźwiga te firmę „ Wszystko na pokaz! Wieczne krzyki i ignorancja na koordynacjach to głównie zasługa Joanny i Radka. To jakbym mogła ocenić kilka lat pracy tutaj to „niedocenienie” I wszystkich uprzedzam odeszłam sama, nie zostałam zwolniona. Pozdrawiam.

 • Były pracownik na gowork pisze 15 grudnia 2022 o 09:02:

  Z pewnością odradzam wyboru tej firmy. nnPraca na pierwszy rzut oka, wydaje się być fajna, ale kadra zarządzająca i system pracy pozostawia wiele do życzenia…nWywieranie presji krzykiem to podstawa, brak szacunku dla pracownika, dwulicowość, wywyższanie się to fundamenty tej firmy. nNowoczesne biuro, dogi sprzęt, prestiż, tylko i wyłącznie na pokaz.nJeśli chcesz aplikować na jakiekolwiek stanowisko w tej firmie, poważnie się zastanów.nnTak w skrócie:nChciałbyś poszerzać swoją wiedzę, zdobywać nowe umiejętności, uczęszczać na szkolenie – nie ma szans. Firma na pewno Ci w tym nie pomoże. nnChcesz wysłać maila do zarządu? Czy na pewno jesteś pewien, że chcesz to zrobić przed wykonaniem telefonu czy jakiegokolwiek maila w ogóle możesz wysłać? Zastanów się. A może wysłałeś maila, nie stawiając kropki na końcu zdania, albo nie zostawiłeś wolnej linijki pod „dzień dobry” – na pewno zostanie ci to wytknięte.nnAutorski program do rozliczania działań. Chcesz je wykonać? Pamiętaj że masz określone godziny w których możesz to zrobić, inaczej następnego dnia nie masz szans na skorzystanie z systemu niezbędnego do pracy ponieważ zostanie Ci on zablokowany. Nie wiadomo czy przełożony będzie miał czas na rozliczanie go dzisiaj czy za dwa dni… 20 zdań, w tym 10 takich samych – to norma. Rozwiązywanie problemów generuje kolejne działania do wykonania, więc nie licz na wsparcie czy pomoc. Umiesz liczyć? Licz na siebie. nnAtmosfera bardzo sztywna, chcesz porozmawiać z innymi, opowiedzieć śmieszną historię, albo żart? Uważaj – może to być użyte przeciwko Tobie.nnPodsumowując, negatywne opinie na temat tej firmy są jak najbardziej trafione w punkt!nWięc jeśli masz do siebie szacunek – nie aplikuj.

 • Xyz na gowork pisze 15 grudnia 2022 o 08:27:

  Jak widać po komentarzach, na pozytywne opinie o pracy w tej firmie możecie liczyć tylko od pracowników, którzy odpowiadają za marketing w tej firmie lub od czopków swoich przełożonych. Nic dodać nic ująć, obraz EG w czystej postaci.

 • Prawdziwy były pracownik na gowork pisze 13 grudnia 2022 o 12:53:

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia czy końca roku, chcę podzielić się dobrą radą z bliźnimi (czyt. ewentualnymi przyszłymi pracownikami) oraz przestrzec przed dokonaniem złego wyboru.nnFirma EG System jest istnym wsysaczem z człowieka: czasu, ambicji, poświęcenia, pozytywnego nastawienia do klientów oraz przyjemności z wykonywanej pracy, nerwów aż wreszcie chęci do funkcjonowania w tej jednostce.nTotalitaryzm, kolesiostwo, dwulicowość, mobbing i demotywacja to kilka ważnych fundamentów, na których opiera się to przedsiębiorstwo. Skutecznie i trwale tworzą EG System dlatego też, jeśli dla Ciebie również stanowią ważne wartości – niewątpliwie odnajdziesz się.nnZarządzanie w tej firmie stanowi niestety śmieszną pomyłkę a może nawet i smutną. Jedyna forma pseudo zarządzania zasobami ludzkimi jakie są tutaj znane, to wspomniany już wcześniej mobbing i demotywacja. Wywieranie presji krzykiem, brak możliwości wypracowania realnych możliwości rozwoju pracownika czy jednostek wewnętrznych firmy oraz obarczanie winą za nietrafnie podjętą decyzję osób zarządzających.nnKażdy krok i ten większy i ten mniejszy (wspomniana już wcześniej przysłowiowa kropka w mailu) uzależnia się od właściciela co absurdalnie spowalnia pracę. Wszelkie sensowniejsze pomysły są odrzucane, żeby ostatecznie potem pracownik mógł zostać rozliczony z braku chęci do wdrażania zmian. A może chciałbyś się przeszkolić, nabyć dodatkowej wiedzy ? Nie ma takiej potrzeby, nie licz na szkolenia z jakiegokolwiek zakresu a już zwłaszcza z formy i oczekiwań co do wykonywanej pracy.nnLubisz spać na tykającej bombie bez zapewnienia stałości zatrudnienia? A może satysfakcjonuje Cię zwalnianie 4 raz z rzędu bo dzisiaj nie jesteś potrzebny ale w okresie wypowiedzenia stwierdzi się, że jednak możesz zostać ? To miejsce dla Ciebie. I tak, nie żartuję , kilkukrotne przekazywanie wypowiedzeń pracownikom żeby potem je anulować i powtórzyć proces to jest fakt. Testowana jest tylko wielkość szacunku jaką pracownik ma do siebie.nnSzyderstwo, cynizm i wywyższanie się, niestety tylko niekompetencją w wykonywanych obowiązkach, cechuje pracowników najbliżej obsady zarządu jak i jego samego. Nie ma sensu szukania tam wsparcia bo każde takie zgłoszenie zostanie odnotowane jako nieudolność pracownika. Chyba że jesteś fałszywym komplemenciarzem i pochlebcą – wówczas będzie to dla Ciebie raj na ziemi i być może zostaniesz dodany do grona „wspaniałych”.nnPodsumowując: EG System tworzą toksyczni ludzi i taka też atmosfera tam panuje. Nie dajcie się nabrać na obiecanki, które ulegają zmianie już w pierwszych dniach. Pozytywne komentarze czy opinie są wystawiane przez pracowników na zlecenie zarządu, i nie trzeba chyba pytać skąd to wiem. Niewątpliwie będzie to jedna z najrzetelniejszych opinii o tej firmie i jedna z nielicznych prawdziwych i szczerych rzeczy na ich temat. nnMoi drodzy, szczerze odradzam wam wyboru TEJ firmy.

 • kandydat na gowork pisze 18 listopada 2022 o 13:17:

  pojawiła się oferta pracy - kontrolling. czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? zgrany zespół? kwestia finansowa? przełożony?możliwości szkoleniowe oraz rozwojowe?

 • Krzysztof na gowork pisze 14 października 2022 o 09:03:

  Pracowałem w EG System ponad 3 lata. Praca wymagająca ale dużo się nauczyłem. Ocena pozytywna.

 • Pytanie na gowork pisze 18 września 2022 o 09:30:

  Ogłoszenie na specjalista e-commerce do EG System Sp. z o.o. Sp. k. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

 • pracus na gowork pisze 18 kwietnia 2022 o 14:32:

  Widnieje oferta pracy na produkcji oddział w Raszynie.nCzy firma od pierwszych dni daje umowę o pracę na okres próbny? Później przedłużają (na czas nieokreślony? na rok:) bez problemu, jeżeli ktoś się sprawdzi w tym co ma robić? Z czego składa się pensja - i czy jest na jakimś akceptowalnym poziomie? Będę bardzo wdzięczny za jakieś informacje na temat atmosfery panującej w firmie. nZ góry dziękuję za poświęcenie chwili na odpowiedź.

 • Marcin na gowork pisze 28 marca 2022 o 20:25:

  Witam wszystkich zgromadzonych. Widziałem ogloszenie o pracę na produkcję. Pytanie, czy produkcja pracuje na jedną zmianę, dwie, może trzy? W jakich godzinach? Czy kierownictwo nie robi problemów z urlopami i po jakim czasie dostaje się umowę o pracę?

 • Pytanie na gowork pisze 25 marca 2022 o 09:34:

  Czy w EG SYSTEM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA występują paczki/bony świąteczne?

 • Bartek na gowork pisze 20 lutego 2022 o 05:56:

  Czołem. Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Sądzę, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jak pracuje się w firmie EG SYSTEM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Pozdrawiam Bartek

 • Pytanie na gowork pisze 14 listopada 2021 o 09:26:

  Jakie są mocne strony pracodawcy EG SYSTEM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA?

 • Pytanie na gowork pisze 5 sierpnia 2021 o 09:55:

  Czy w EG SYSTEM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

 • Pytanie na gowork pisze 23 kwietnia 2021 o 09:25:

  Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w EG SYSTEM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA?

 • Sebastian Lechowicz na google_maps pisze 13 kwietnia 2021 o 10:11:

  Świetna firma jeżeli chodzi o szybkość, rzetelność i pełną elastyczność. Polecam ze względu na full profesjonalizm

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena