Eko-Tech Sp. z o.o.

mazowieckie
Barska 5 31, 02-315 Warszawa

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Messenger Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  50 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 4

 • Jerzy Zawadzki na google_maps pisze 9 stycznia 2021 o 07:23:

  Żyjemy w epoce epidemii,a mimo trudności komunikacyjnych pragnę podziękować firmie EKO TECH Sp.z o.o. z Warszawy za bardzo szybką realizację kompleksowej umowy na wykonanie instalacji fotowoltaicznej w mojej posesji. Zarówno zaopatrzenie w materiały jak i montaż to pełen profesjonalizm. Szczególne podziękowania kieruję do p.p. Weroniki Koziburskiej,Piotra Bednarczyka, który w każdej chwili służył pomocą, oraz współwłaścicielowi EKO TECH Panu Pawłowi Olszewskiemu za życzliwość. Słowa uznania należą się Panu Łukaszowi Ustaszewskiemu z Pigży k/Torunia za szybki i sprawny montaż urządzeń fotowoltaicznych na budynku i w budynku. Gorąco polecam firmę EKO TECH wszystkim, którzy zdecydują się na obniżenie swoich rachunków za prąd, a jednocześnie przyczynią się do walki o likwidację zanieczyszczeń powietrza.

 • Jacek Pindara na google_maps pisze 9 grudnia 2020 o 12:38:

  Super, super i super. Instalacja działa u mnie od 27 03. Co prawda zainstalowana była w lutym, szybko, sprawnie i przyjemnie. Przyjechał handlowiec zrobił zdjęcia dachu z drona za 3 dni dostałem projekt na maila . Zamówiłem instalację o maksymalnej u mnie mocy 6,72 kWh. W ciągu kolejnego tygodnia przyjechała ekipa i w 2 dni wszystko było gotowe. Spełniali wszystkie moje prośby dotyczące instalacji, gdzie wprowadzić instalację do garażu, gdzie zainstalować falownik itp. Na koniec dostałem do ręki wszystkie dokumenty potrzebne do zarejestrowania instalacji w PGE i niestety musiałem odczekać ustawowe 30 dni bo tyle mają czasu na rejestrację. Po użytkowaniu instalacji przez 8 miesięcy u0022wyprodukowałemu0022 5,2MWh co powinno pokryć moje roczne zapotrzebowanie na prąd. Jeszcze raz dziękuję wszystkim (od Dyrektora do instalatora) z firmy EkoTechSun.

 • Beata KG na google_maps pisze 9 grudnia 2020 o 07:23:

  Firmę EKO-TECH polecił mi znajomy, ja również ją polecam! Moje panele zostały zainstalowane w maju, a przygotowania odbywały się w czasie pandemii - praktycznie zdalnie, telefonicznie, mailowo, projekt powstał na podstawie wykonanych na miejscu zdjęć z drona. Bardzo dobrze oceniam kontakty z przedstawicielami firmy, uzyskaliśmy wyczerpujące informacje i odpowiedzi na nasze pytania. Montaż odbył się sprawnie, instalacja działa bez zarzutu, a cena całej instalacji była korzystna w porównaniu z ofertami innych firm.

 • Gierek na google_maps pisze 9 grudnia 2020 o 07:23:

  Skorzystaliśmy z usług u0022Eko Techu0022 bez żadnego polecenia. Nie była znana nam ta marka, ale zdecydowaliśmy się u0022spróbowaću0022. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej instalacji. Jako plusy możemy wymienić: 1. swoiste u0022mapowanieu0022 dachu dronem - przed instalacją i po (w celu sprawdzenia dokładnych wymiarów dachu - które mogą odbiegać od projektu). 2. Szybkość - zarówno sprawy formalne jak i montaż instalacji przebiegły błyskawicznie. Ekipa przy montażu dużej instalacji uwinęła się w niespełna 2 dni (a dodać należy, że padał wtedy deszcz). 3. Fachowe i przystępne wytłumaczenie procesu wytwarzania energii przez instalację Polecam firmę

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena