Ekoinstal SD Sp. z o.o.

mazowieckie
Mazowiecka 11 49, 00-052 Warszawa

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Instagram
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 27

 • Rafał Przyżycki na google_maps pisze 27 listopada 2023 o 06:15:

  Super firma, rzetelne doradztwo. Robią to co potrzebuje klient dla uzyskania dobrego efektu całej instalacji. Bez naciągania na zbędne koszty. Najpierw Projekt, potem wykonastwo. A później co szczególnie zasługuje na plus to dobry serwis, który nie pozostawił mnie samego w czasie gdy potrzebowałem wsparcia w ustawieniu wszystkich parametrów instalacji. Wykonali u mnie kompleksowo instalacje rekuperacji oraz CO i CWU wraz z pomą ciepła. POLECAM

 • Adam Mocek na google_maps pisze 22 października 2023 o 15:41:

  Bardzo dobry kontakt z firmą. Szybki i bezproblemowy montaż zarówno pompy ciepła jak i instalacji fotowoltaicznej. Konkurencyjne ceny i pomoc w załatwianiu dokumentacji.

 • Jakub Ołdakowski na google_maps pisze 22 sierpnia 2023 o 15:41:

  Firma zasługuje na najwyższe pochwały. Decydując się na instalację w domu, obdzwoniłem wielu przedstawicieli w okolicy oraz terenie, ale dopiero Pan Szymon Popławski przekonał mnie swoją wiedzą oraz rozwiązaniami jakie może mi zaoferować. Profesjonalizm, zaangażowanie i fachowa wiedza w dziedzinie energii słonecznej naprawdę imponują. Sam montaż przebiegł sprawnie i zgodnie z planem. Jestem bardzo zadowolony i wszystkim polecam tę firmę!

 • Kama Mamarska na google_maps pisze 21 czerwca 2023 o 19:06:

  Polecam Ekoinstal SD! Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, i ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu - bardzo szybki montaż mimo dzielącej odległości (powiat radomski). W szczególności pozdrawiam doradę p. Krzysztofa, zawsze gotowego do pomocy na każdym etapie umowy :)

 • Dorota Mamryk na google_maps pisze 22 maja 2023 o 15:41:

  Ekoinstal zakładał fotowoltaikę u nas w domu i firmie dwa lata temu. Doradztwo, wykonanie i dotychczasowa eksploatacja przebiegły bardzo sprawnie. Działa bez zarzutu. I przy obecnym wzroście cen energii inwestycja w firmie praktycznie się zwróciła.. Bardzo miły i kompetentny pan doradca. Ceny również były bardzo konkurencyjne.Dlatego mimo, że mieszkamy blisko Giżycka wzięliśmy tę firmę. Dostaliśmy namiary na firmę od mojej siostry. Ona również jest bardzo zadowolona. Emilia Oktaba

 • Leszek Gut na google_maps pisze 22 maja 2023 o 15:41:

  Zdecydowanie polecam firmę. Miła i profesjonalna obsługa. Montaż odbył się fachowo i szybko

 • Katarzyna Sadzikowska na google_maps pisze 22 marca 2023 o 15:41:

  Polecam firmę eko instal. Panowie z dużym doświadczeniem, miła i profesjonalna obsługa techniczna pieca, jak również kolektorów słonecznych. Serwisanci szczególnie P.Grzegorz i P. Daniel podchodzą do klienta miło ,szybko i profesjonalnie

 • Ewa Zakrzewska na google_maps pisze 22 lutego 2023 o 15:41:

  Firma godna polecenia. Montaż został przeprowadzony sprawnie. W moim przypadku inwestycją opiekował się pan Adam Rudnik, który dopasował moc instalacji bez żadnych zbędnych nadwyżek, z możliwością rozbudowy. Rok użytkowania bez żadnych problemów.

 • Adam Rudnik na google_maps pisze 22 lutego 2023 o 15:41:

  Pełen profesjonalizm :) na każdym kroku widać, że firma ma za sobą długie doświadczenie w branży OZE. Doradztwo i montaż bezbłędne.Termin dotrzymany, pompa ciepła i instalacja PV działają bez zarzutu od 3 sezonów. Zdecydowanie polecam ;)

 • John Smith na google_maps pisze 22 lutego 2023 o 15:41:

  Ekoinstal SD to godna polecenia firma, która świadczy usługi w zakresie instalacji sanitarnych i grzewczych. Zespół fachowców tej firmy jest bardzo kompetentny i wykazuje się dużym doświadczeniem w branży. Dzięki ich profesjonalizmowi i indywidualnemu podejściu do klienta, każdy projekt jest realizowany na najwyższym poziomie.

 • Rafał Stachowiak na google_maps pisze 22 lutego 2023 o 15:41:

  Super firma. Profesjonalna obsługa od oferty poprzez projekt i montaż do serwisu. Wszystko szybko i w konkurencyjnych cenach. Materiały wysokiej jakości. W pełni polecam!

 • Łukasz na google_maps pisze 22 grudnia 2022 o 15:41:

  Fatalna firma. Byle tylko sprzedać urządzenie. Przedstawiciele nie posiadają fachowej wiedzy. Później zwodzą terminami, w moim przypadku o 3 miesiące wydłużyli termin montażu. Nie ma szans się do nich dodzwonić, nikt za nic nie odpowiada. Uciekajcie od nich jak najdalej!

 • CAMILLA B na google_maps pisze 8 czerwca 2022 o 03:36:

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu montażu fotowolaiki a teraz czekam na montaż popmy ale juz teraz mogę polecic firmę.

 • Kamila Gi na google_maps pisze 18 maja 2022 o 20:38:

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu montażu fotowolaiki a teraz czekam na montaż popmy ale juz teraz mogę polecic firmę.

 • Kubekj na google_maps pisze 8 maja 2022 o 03:36:

  Nie polecam firmy. Po zgłoszeniu reklamacji czas oczekiwania na przyjazd serwisu to ponad 6 miesięcy. Po przyjeździe serwis wymienia części nowego urządzenia na stare które były już w użyciu. Ciężko nawiązać jakikolwiek kontakt z firmą i osiągnąć porozumienie.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena