Elbudbis Sp. z o.o.

mazowieckie
Lustrzana 5 , 01-342 Warszawa

Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  1
 • Ilość pracowników
  1
 • Kapitał zakładowy
  50 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 13

 • Pytanie na gowork pisze 9 grudnia 2021 o 08:41:

  Czy Elbudbis Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

 • Tamerlan na gowork pisze 28 lipca 2021 o 10:04:

  Gdybym nie pracował w Elbudbis to w życiu bym się nawet nie spodziewał, że tak niekompetentne osoby mogą realizować takie poważne projekty. Kadra kierownicza to jest śmiech na sali, poza paroma wyjątkami. Chłopcy bawiący się w budowę, zawsze ładnie ubrani, uczesani i sprawiający dobre wrażenie. O układach panujących wewnątrz firmy już nawet nie wspomnę bo to temat na książkę.

 • Pytanie na gowork pisze 19 kwietnia 2021 o 10:21:

  Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Elbudbis Sp. z o.o.?

 • Adrianna na gowork pisze 24 lutego 2021 o 17:43:

  A jak z podwyżkami ?

 • balagan na gowork pisze 11 lutego 2021 o 14:15:

  Gdzie ten cały elbudbis ma siedzibę? Ogłaszają się na cały kraj, siedziba oficjalna na Foksal, ale nikt tam o nich nie słyszał...

 • Niestety też nie polecam na gowork pisze 29 stycznia 2021 o 14:37:

  W firmie tej przepracowałem kilka miesięcy i niestety potwierdzam te opinie które tu już są. Jedynymi osobami którzy pchają tą firmę do przodu są inżynierowie i właściciele firmy. Oni rzeczywiscie znają się na rzeczy i sie starają. Za moich czasów to ten dział prawny o którym tu tak rozlewnie się wypowiadają inni - to nie wiele robił i widać nic się nie zmieniło. Codzienne picie drinków przez te panie w pracy to był ich standard. W openspace wszystko było słychać i widać - Zamiast pracy to buszowały te panie po internecie, kupowały buty, ubranka i inne. Przychodziły do firmy by się pokazać, napić i poplotkować. Nic poza tym. Ponadto co do samej pracy to pensje byle jakie, bez systemu premiowego bez żadnych dodatków. Smutne ale prawdziwe.

 • Pytanie na gowork pisze 8 stycznia 2021 o 08:07:

  Jak długo trwa proces awansu w Elbudbis Sp. z o.o.?

 • Krzysio specjalista na gowork pisze 5 grudnia 2020 o 20:49:

  Firma elbudbis to prawdziwe złoto. Jestem rekruterem i wystarczy że tylko wspomnę ze mam dla ich pracowników inną ofertę i cóż, wszyscy moi. Ludzie odchodzą zanim skoncze przedstawiać szczegóły, cv ewidentnie mają gotowe...

 • niepolecam_cis na gowork pisze 3 grudnia 2020 o 20:15:

  Firma - (usunięte przez administratora) Układy i układziki, równi i równiejsi. Mijają lata, a o dziale prawnym dalej można kręcić opery mydlane........... Jedyna pozytywna opinia dodana jest przez aktualnych pracowników bo zapaliło im się pod nogami - w ciągu dwóch miesięcy odeszła ponad połowa kadry kierowniczej i biurowej. POLECAM JEDYNIE TYM KTÓRZY LUBIĄ WAZELINIARSTWO. Na LinkedIn można znaleźć również byłych pracowników i zapytać o zdanie....... Zero profesjonalizmu i szacunku do ludzi.

 • elektroenergetyk na gowork pisze 3 grudnia 2020 o 12:42:

  Jeśli chcesz być ELEKTROENERGETYKIEM wysokiej klasy aplikuj do tej firmy. w bardzo krótkim czasie nauczyłem się wielu rzeczy. Zarząd firmy jest przyjazny otwarty i tolerancyjny. w każdym momencie możesz poradzić się od kolegów. Wiedza jaką sie nabiera w Elbudbis jest furtką na największe kontrakty z sektora gospodarki. w żadnej innej firmie nie dostaniesz szansy na realizowanie i pracę przy budowie i zadaniach jak tu. Nie jesteś na posyłki starszych kolegów tylko realizujesz poważne zadania gdzie z którymi sobie nie radzisz dostajesz pomoc i merytoryczne wsparcie. od Inżyniera do kierownika w tej firmie jest bardzo krótka droga. Elbudbis bierze udział w dużych kontraktach. jeśli chcesz poznać prawdziwe opinie i relacje z tego jak się w tej firmie pracuje odezwij się do pracowników którzy tam pracują. możesz ich znaleźć np na LinkedIn. Pracownicy w niej stanowią zgrany zespół wspierając się nawzajem w projektach. Jak w każdej firmie znajdą się słabe ogniwa które chciałyby zarobić ale się nie narobić :) praca na budowie i przy projektach nie jest łatwa wymaga zaangażowania i poświecenia. ale daje dużo satysfakcji i prestiż. Naprawdę polecam 6 lat pracy w tej firmie było dla mnie czasem bardzo dobrym. Stałem się specjalistą w dziedzinie budowy linii WN teraz czas podbić rynek miedzynarodowy wiec lecę dalej. kto wie może jeszcze tu wrócę :D

 • nie_polecam_bis na gowork pisze 30 stycznia 2020 o 06:57:

  Jeżeli chcesz pracować za darmo w nadgodzinach - polecam.nJeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja umowa o pracę na czas nie określony zostanie rozwiązana z dnia na dzień z u0022Twojej winyu0022 u0022bo nie dogadujemy sięu0022 - polecam.nJeżeli chcesz pracować w rodzinnej firmie, gdzie nie wszyscy są kompetentni - polecam.nJeżeli chcesz mieć problemy z przełożonymi bo nie odebrałeś telefonu lub nie przeczytałeś maila o 23 - polecam.nJeżeli nie chcesz mieć urlopu przez rok - polecamnJeżeli już będziesz na tym urlopie i chcesz mieć pewność, że ciągle będziesz musieć pracować i odbierać telefony i maile - polecam :)nJeżeli chcesz brać udział w konkursie kto użyje więcej wazeliny i kto głębiej wejdzie - polecam na 200%

 • nie_polecam na gowork pisze 8 lipca 2019 o 18:03:

  Zła atmosfera, równi i równiejsi... Dobrzy pracownicy nie są szanowani ani doceniani... praca po godzinach, niskie zarobki, dużo konfliktów. Zwalniają pracowników jak im wygodnie - nie szanują przy tym prawa pracy. Na temat działu prawnego można nakręcić operę mydlaną - jest ich tam za dużo, niewiele robią i psują atmosferę wśród tej pracującej części firmy. Polecam się mocno zastanowić przed podjęciem pracy w Elbudbis Sp. z o.o.

 • Administrator na gowork pisze 7 lipca 2019 o 07:00:

  Masz jakieś aktualne newsy o firmie Elbudbis Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Czekamy na twój komentarz. Dodawaj komentarze, kreuj rynek pracy.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena