Energomix S.A.

mazowieckie
Czereśniowa 98 117, 02-456 Warszawa

Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  1 600 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 16 grudnia 2021 o 09:13:

  Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Energomix Sp. z o.o.?

 • Maria na gowork pisze 8 kwietnia 2021 o 20:53:

  Spółka Energomix zapewnia klientom rozwiązania z zakresu zarządzania kosztami energii. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, firma ciągle się rozwija. nZamieszam link, w którym zobaczycie informacje dotyczące przebiegu rekrutacji.nhttps://energomix.com/kariera/ Może pracownik Energomix napisze jakie benefity pracownicze są w tym miejscu, i jaka panuje atmosfera?

 • Damian na gowork pisze 5 października 2020 o 09:26:

  Pracuję w firmie Energomix od 3 lat. Świetna atmosfera, pomocni współpracownicy. Zarobki adekwatne do wykonywanych obowiązków. Polecam.

 • Brak odpowiedzi na gowork pisze 26 lipca 2020 o 19:29:

  Nie pracowałem, ale jak wygląda proces rekrutacyjny: po wysłaniu CV otrzymałem propozycję współpracy, po zadaniu konkretnych pytań - brak odpowiedzi ze strony firmy - bez komentarza:( Z propozycji umowy wynika, że sam szukasz kontrahentów, ale uwaga: masz limit na paliwo - jak się skończy to co? Na to nie uzyskałem odpowiedzi:) A propozycje prowizji słabe:( Nie polecam, szkoda czasu, chyba że naprawdę jesteś mega zdeterminowany i uważasz, że nie znajdziesz jako handlowiec pracy w innej firmie...:)

 • Wiesiu na gowork pisze 26 lutego 2020 o 22:38:

  Zero profesjonalizmu .(usunięte przez administratora)w najczystszej postaci

 • Kurczaczek na gowork pisze 27 czerwca 2019 o 08:43:

  Pracowałem w firmie Energomix przez prawie rok, swoją przygodę tutaj wspominam bardzo pozytywnie. Świetna atmosfera, pomocni współpracownicy, regularne wyjścia integracyjne. Zarobki są adekwatne do wykonywanych obowiązków, chociaż możliwości rozwoju oceniam na przeciętne. Polecam jako pierwszą pracę w trakcie lub po studiach, nie pożałujecie! :)

 • Stach na gowork pisze 30 maja 2019 o 07:57:

  zwykli naciagacze. npotrzebuja naiwnych handlowcow zeby obrabiali im baze.nwyszukuja jakies kruczki w umowie byle tylko nie zapłacic w terminie lub w ogóle .npuste karty paliwowe,zepsute brudne auta.nkompletny brak profesjonalizmu

 • Iwona na gowork pisze 18 stycznia 2019 o 15:19:

  Energomix jest największą w Polsce niezależną od spółek energetycznych firmą doradczą w zakresie zarządzania kosztami energii dla przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz odbiorców indywidualnych. Jeśli ktoś z was szuka zatrudnienia w takiej branży, to świetnie się składa, ponieważ właśnie prowadzą w niej procesy rekrutacyjne. Zainteresowanych odsyłam na ich oficjalną stronę, na której znajdują się informacje odnośnie owej rekrutacji: http://www.energomix.com/kariera/ Oferują między innymi najlepsze stawki za MWh na rynku (przy systematycznej pracy wynagrodzenia sięgają kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych), najwyższe stawki prowizyjne (dla dużych partnerów stawki ustalają indywidualnie) oraz wynagrodzenie podstawowe i narzędzia pracy (samochód służbowy, paliwo, komputer, telefon). Zaryzykujecie i wyślecie tam swoje CV?

 • Mateusz na gowork pisze 10 listopada 2018 o 19:43:

  Obiecują złote góry, potem się wycofują. Z taką firmą nie warto podejmować współpracy.nnMoje sugestie dla Energomix Sp. z o.o.:nZacząć dotrzymywać danych słównnLubię atmosferę w Energomix Sp. z o.o. za:nOtwartość firmy, dużo ciekawych pomysłów na rozwijanie się firmy

 • Były hwndlowiec na gowork pisze 12 października 2018 o 13:00:

  Miałem okazję współpracować z Nimi kilka miesięcy. Firma ogólnie jest naprawdę w porządku, ludzie pomocni i zaangażowani w swoją robotę. Niestety ma też swoje słabe ogniwo - rozliczenia. Jako handlowiec chciałbym mieć rozliczenie swojej pracy jak najszybciej, choć wiem że nie zawsze to możliwe. Ale jeśli nie można się dowiedzieć czemu nie ma rozliczenia, czemu to tak długo trwa, czemu w rozliczeniach często są błędy to już kiepsko. Człowiek, który ich dokonuje, Dyrektor ds. operacyjnych, niestety swoich powtarzających się błędów, opóźnień, unikania odpowiedzialności i zwalania na innych nie potrafi wyjaśnić, rozmowa telefoniczna z nim to dno. Myślę, że jeśli tu by się coś lub ktoś zmienił to byłoby naprawdę OK.

 • Agnieszka na gowork pisze 1 lipca 2018 o 11:32:

  @Adam, oczywiście Twoja opinia jest bardzo cenna z punktu widzenia chętnych do współpracy z firma Energomix. Ale gdybyś zechciał ją wzbogacić o kilka słów uzasadnienia, to wtedy osoby rozważające współpracę z tą firmą miałyby pełną świadomość na jakie warunki pracy mogą liczyć.

 • Adam na gowork pisze 22 czerwca 2018 o 12:02:

  Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

 • Klient na gowork pisze 22 czerwca 2018 o 10:16:

  Jak czytam te opisy to też czuje się w obowiązku skomentować. Niestety banda Energomix robi ludziom z głowy wodę i opowiada rzeczy nie mające nic wspólnego z rzeczwyistością. Byli w moim przedsiębiorstwie z misją oszczędności - kupa śmiechu. Odradzam, szkoda czasu na nich.

 • Agnieszka na gowork pisze 25 maja 2018 o 09:16:

  @Nadal czy opisana przez Ciebie sytuacja miała jakiś ciąg dalszy? Oddzwonili w końcu? Myślałeś aby samemu zadzwonić do firmy Energomix i spróbować wyjaśnić sytuację? Może warto, zaangażowanie rekrutanta jest w mojej opinii plusem do jego aplikacji.

 • przedstawiciel na gowork pisze 10 października 2017 o 22:35:

  prezesiunio nie trzyma się umowy i płaci ile chce - oszukuje współpracowników.nn tym bardziej robi to z kontrahentami.nn ciekawe co zrobi z pseudo - audytami energetycznymi - jak się okaże że nie są nic watre.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena