Enerp Sp. z o.o.

mazowieckie
Ostródzka 130 , 03-289 Warszawa

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 6

 • Robert Kazanecki na google_maps pisze 6 kwietnia 2022 o 17:24:

  Świetny kontakt. Profesjonalne doradztwo. Ekipa montażowa bardzo solidna, każdy wie co ma robić. Cały zaplanowany na 2 -3 dni montaż wykonany w 1 dzień. Super. Na koniec wszystko posprzątane, niemalże nie ma śladu po montażu poza urządzeniami na ścianie i dachu. Jestem mega zadowolony i polecam firmę.

 • Malgosia Giaro na google_maps pisze 6 kwietnia 2022 o 17:24:

  Z przyjemnością polecam współpracę z firmą ENERP. Profesjonalna obsługa od wypracowania rozwiązania do wykonania. Świetny kontakt z przedstawicielami firmy na każdym etapie współpracy. Sprawny, estetyczny i czysty montaż. Warto dać szansę i zaufać tym młodym ludziom bo takich solidnych i uczciwych wykonawców niewielu na rynku.

 • Łukasz Szyda na google_maps pisze 4 stycznia 2022 o 10:25:

  Firma Enerp wykonała dla mnie instalację fotowoltaiczną o mocy około 8,5 kW. Polecam Enerp, gdyż spełniła wszystkie moje oczekiwania na każdym etapie realizacji. Bardzo dobrze przygotowana oferta od strony merytorycznej ze wszystkimi istotnymi informacjami. Bardzo dobry kontakt. Mój opiekun wyjaśnił mi wszystkie moje wątpliwości. Instalacja odbyła się w wyznaczonym terminie, bez żadnych opóźnień. Po instalacji przedstawiciel firmy w moim imieniu dopełnił wszelkich formalności, między innymi złożył wniosek do ZE. Sama instalacja przebiegła bardzo sprawnie. Ekipa przyjechała bardzo zgrana oraz kulturalna. Każdy wiedział, co ma robić. Po instalacji ekipa wszystko wysprzątała, nawet zabrała śmieci. Z całą pewnością mogę polecić firmę Enerp.

 • Aj na google_maps pisze 11 grudnia 2021 o 10:25:

  Myślę że śmiało mogę polecić firmę ENERP jako solidnego wykonawcę. Od pierwszego spotkania do zainstalowanie przez PGE licznika – nie całe 8 tygodni, tak jak obiecano. Wszystko z godnie z planem. Firma mimo, że mała jest bardzo zgrana, profesjonalna, każdy zna swoją role – widać, że dobrze im się razem pracuje. Mimo pewnych nieprzewidzianych perturbacji (wichura, zerwany kabel wysokiego napięcia na ulicy, brak prądu i zagubionych kluczyków) montaż przebiegł bardzo szybko, profesjonalnie i bez zarzutu. POLECAM !!!!!!!!

 • Michal Jasinski na google_maps pisze 11 listopada 2021 o 10:25:

  Po długich poszukiwaniach instalację paneli fotowoltaicznych powierzyłem firmie Enerp. Młodzi ludzie pełni pasji i zaangażowania na każdym etapie przedsięwzięcia wywiązywali się ze wszystkich ustaleń. Instrukcja przebiegła zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem i bez niespodzianek. Pozostaję pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i rzetelność. Polecam bo mało jest takich ludzi i firm w obecnych czasach.

 • Marek Jędrasik na google_maps pisze 7 listopada 2021 o 11:50:

  Zgrana ekipa kilku facetów, gdzie widać że jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Bez problemów zrobili projekt, wszystkie za i przeciw doskonale wytłumaczone. Nie montują urządzeń gdzie popadnie, tylko tam gdzie jest to mniej widoczne i przede wszystkim, robią jak dla SIEBIE. Bardzo Polecam!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena