Enprom Sp. z o.o.

mazowieckie
Taneczna 18C , 02-829 Warszawa

Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  201-500
 • Kapitał zakładowy
  1 125 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 25

 • Już były na gowork pisze 12 stycznia 2023 o 22:08:

  Straszna firma...najpierw zwalniamy na potęgę, a później ogłoszenia o wolnych wakatach. Przy zwolnieniu brak sensownych argumentów, ostrzeżeń, czy sygnałów, że coś było nie tak.

 • Administrator na gowork pisze 5 stycznia 2023 o 16:53:

  Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Radca Prawny w firmie Enprom Sp. z o.o.?

 • Administrator na gowork pisze 3 stycznia 2023 o 08:06:

  W Enprom Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Analityk. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

 • Administrator na gowork pisze 22 grudnia 2022 o 12:50:

  W Enprom Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Kierownik Projektu. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

 • Były Pracownik na gowork pisze 23 listopada 2022 o 21:09:

  Poprzednie wpisy o faworyzowaniu, podłym traktowaniu ludzi z własnym zdaniem albo tych co nie robia kariery przez przesadne bycia miłym dla przełożonych - delikatnie mówiąc jest PRAWDA 100%. Od kilku lat można zaobserwować agresywne ruchy ze strony kierownictwa jeśli chodzi o nagłe zwalnianie ludzi na różnych szczeblach. Te osoby były merytorycznie bardzo dobre, ale nie pasowały do wizji. Enprom chwali się w social mediach pracownikami o długim stażu pracy, ale czemu nikt nie mówi o specjalistach, czy kierownikach, którzy pracowali latami i byli oddani swojej pracy, a zostali zwolnieni bądź sami odeszli. Uciekać!! Nie ma sensu tracic czasu i zdrowia!nJa jestem teraz już szczęśliwą i wolną osoba, ale uwierzcie, ze jeśli ktoś pracuje w takim środowisku to codziennie musi borykać się z konfliktem wew, z niska samooceną. Ciężko jest wtedy podjąć kroki by odejść, ale mi się udało!

 • Już były na gowork pisze 22 listopada 2022 o 22:15:

  Na rekrutacji kraina mlekiem i pieniędzmi płynąca, w rzeczywistości układy i układziki. Rekrutacja, a praca to dwie różne kwestie, totalnie różne. Szczerze odradzam!

 • En out na gowork pisze 22 listopada 2022 o 21:07:

  Brak możliwości rozwoju, jak jest to na papierze, w rzeczywistości klepanie exceli. nBrak profesjonalizmu. nBrak stabilności. nBrak pewności o przyszłość. nOcena pracownika przez stopień przychylności i lojalności szefostwu.

 • Administrator na gowork pisze 17 listopada 2022 o 15:30:

  Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Enprom Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Koordynator Projektu. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

 • Piotr Felczak na google_maps pisze 30 czerwca 2022 o 15:18:

  Ok

 • En na gowork pisze 1 kwietnia 2022 o 13:18:

  Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi godzinami, chodzić na spotkania, z których nic nie wynika, to odpowiednia firma. Tutaj spotkania to priorytet.nDużo znajomych, znajomych znajomych. Faworyzowanie osób. Jedna możne wszystko - chorować, chodzić na urlop, płakać, z niczego nie jest rozliczana. A inna, na tym samym stanowisku nie ma nic. Jest sprawdzana ze wszystkiego, a jeśli jej dobrze idzie, to dostaje nowe zadania i obowiązki. Jedna osobę można dojechać z pracą , a inna wystarczy że weźmie na litość, przy takim samym wynagrodzeniu.nMile widziane donoszenie na innych.

 • Pytanie na gowork pisze 19 marca 2022 o 09:29:

  Czy firma Enprom Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

 • Były pracownik na gowork pisze 29 października 2021 o 13:27:

  Niestety wszystkie negatywne poprzednich osób są zgodne z prawda. Mimo upływu czasu firma nadal utrzymuje niejawny, pośredni (usunięte przez administratora) min. w działach HR, finanse, controling, kady, administracja. Są osoby, które są faworyzowane i one są „bezpieczne” tylko dlatego, ze się podlizują i nie maja własnego zdania. W tej firmie mówi się o pozytywnej atmosferze, ale zapomina się o tym, ze nie ma pracy zespołowej. Współpracownicy bardzo często nie biorą odpowiedzialności za wykonywane zadania zrzucajac winę na inna osobę. Jest na to przyzwolenie nie formalne. Haos. Brak odpowiednich narzędzi ułatwiających prace. Zatrudnia się nowe osoby do „klepania” danych. Firma, która cieszy się taka rozpoznawalnościa w branży chyba już dawno powinna zainwestować w systemy, które są zagwarantowane w najlepszych korporacjach.

 • Kandydat na gowork pisze 5 października 2021 o 20:27:

  Znalazłem tej firmy ogłoszenie do pracy jako elektroinstalator . Po przeczytaniu opinii nie jestem na pewno zainteresowany pracą dla tych januszy biznesu . Dobrze że są takiego typu strony .

 • Jacek Kierwiak na google_maps pisze 14 sierpnia 2021 o 08:30:

  Rzeczywiscie perełka. Wygodny parking. Zwiedzanie samej cerkwi i muzeum obiletowane, dorośli 10zł.W zamian dostajemy śliczny bilet, widokówkę którą można wysłać znajomym lub pozostawić sobie. Do zwiedzenia są za darmo dwa stare cmentarze, krzyż Sobieskiego i wszystko to co zobaczycie poza murem cerkwi. Zwiedzanie cerkwi odbywa się z przewodnikiem o pełnych godzinach które zamieszczam na zdjeciu

 • Pytanie na gowork pisze 5 sierpnia 2021 o 09:37:

  Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Enprom Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena