Erato Energy Sp. z o.o.

mazowieckie
pl. Konesera 9 , 03-736 Warszawa

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 6

 • Administrator na gowork pisze 18 grudnia 2021 o 14:19:

  Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Koordynator w Erato Energy Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

 • Administrator na gowork pisze 17 grudnia 2021 o 06:00:

  Dzień dobry. Mam zagwozdkę na temat możliwości współpracy w firmie Erato Energy Sp. z o.o.. Czy kierownictwo buduje przyjazną atmosferę w firmie? Szczerze dziękuje za podpowiedź.

 • Sebastian Sikora na google_maps pisze 11 listopada 2021 o 10:10:

  Instalacja mojej fotowoltaiki to była czysta przyjemność. Materiały dostarczone w mega błyskawicznym tempie. Ekipa monterska pełna profeska, nawet po całym montażu posprzątali idealnie. Doradca Pan Tomasz Hanszke z Pabianic profesjonalnie sprawdził jeszcze raz to co wykonała ekipa ( w trakcie montażu również doglądał montażu ale niepotrzebnie ponieważ ekipa mega Super ). Jeszcze raz mi wszystko dokładnie objaśnił. Super, że Erato Energy zatrudnia takich fachowców jak Pan Tomasz nawet osobiście przyjechał i wniosek do Mojego Prądu złożył w Naszym imieniu. Wszystkie sprawy związane z wymianą licznika również mnie nie interesowały. Oby każda firma działała tak profesjonalnie. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. Jeżeli zastanawiasz się jeszcze jaką Firmę wybrać to tylko Erato Energy i Pan Tomek 😀

 • Daniel Sikorski na google_maps pisze 11 listopada 2021 o 10:10:

  Polecam bardzo solidna firma sprawnie i szybko .Polecam również przedstawiciela Pana Tomasza Hanszke bardzo w pożądku pan.

 • Maciej G. na google_maps pisze 11 października 2021 o 10:10:

  Szukałem dobrej oferty. Polecono mi kontakt do p. Tomka Blocha tel. 519 404 713 // z firmy Erato Energy. Ten człowiek przedstawił bezkonkurencyjna ofertę. Dodatkowo moja bardzo pozytywna ocena wynika z ich fachowości, jakości zaproponowanego sprzętu i konkretnej ekipy wykonawczej. Błyskawiczna realizacja! Przedstawiciel był na inwestycji codziennie chodź nie musiał bo ekipa działała aż miło było popatrzeć. Przedstawiciel p. Bloch jako firma był naprawdę konkretny i napewno polecę go każdemu. Jego działania niebyły tylko „ grzecznościowa uprzejmością ” jaka się spotyka jako inwestor tylko szczery zamiar zrobienia dobrej roboty ! Polecam serdecznie firmę Erato Energy!!

 • Wojciech Jaszczuk na google_maps pisze 15 września 2021 o 13:21:

  Polecam firmę ze względu na szybkość obsługi, jakość oferowanego sprzętu i profesjonalizm obsługi i montażu. Mój opiekun: Tomasz Bloch (tel. 793202713) zawsze dostępny i chętny do pomocy. Instalacja solarna 5,4 kWp. Po 6 miesiącach wyprodukowałem już 4000kWh.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena