Gaspol S.A.

mazowieckie
al. Jana Pawła II 80 , 00-175 Warszawa

Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  YouTube Linkedin Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA AKCYJNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  pow. 250
 • Kapitał zakładowy
  116 407 140,30 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 64

 • Kierowca na gowork pisze 4 marca 2022 o 05:06:

  Firma Gaspol wychodzi z formuł radzę firmą które kupują gaz do wózków widłowych zaopatrzyć się w drugiego dostawce gazu. Będzie bardzo drogo klienci indywidualni już dostali podwyżki 92zł.

 • Monika na gowork pisze 28 lutego 2022 o 18:24:

  To jakaś paranoja jak traktuje się klienta.Od tygodnia wydzwaniam i nie mogę dostać terminu od planisty o nowej dostawie gazu.wczesniej też zostałam poinformowana dzień przed przyjazdem pana z gazem,że będzie w godzinach rannych 10-12 .????????????Przecież w tych godzinach każdy jest w swojej pracy. Teraz mam 18% procent w zbiorniku i dalej nie znam terminu dostawy (na stronie napisane jest że termin ostateczny do 1 marca.Jutro już jest ten dzień a ja nadal nic nie wiem .nie mam siły dzwonić już czwarty raz.ręce opadają

 • Klient na gowork pisze 23 lutego 2022 o 09:22:

  Moje pytanie czy firma Gaspol wszystkim swoim klientom sprzedaje propan 30kg w cenie 110,70brutto jak firmie z Chodzieży od akumulatorów. O ile tak proszę o nr do handlowca jestem zainteresowany współpraca. Cena z dnia 23.02.2022. Informacja o kierowcy. Myśle że firma nie ma żadnej kontroli nad cenami. Pozdrawiam

 • Rob na gowork pisze 4 lutego 2022 o 19:52:

  Gaz droższy o 0,5 zł na litrze od cen oferowanych przez innych operatorów. TPropan dociera 10 dni po terminie dostawy. Przedstawiciele mówią, że to problem transportu i nie są w stanie pomóc. Widząc to proponuję kupić własne zbiorniki i zamawiać gaz z innych firm.

 • Elżbieta na gowork pisze 23 stycznia 2022 o 15:28:

  Hey mam pytanie ,czy ktoś wie o co chodzi z tą firmą gaspol. Podpisałam z nimi umowę na gaz (wcześniej miałam dragongaz). Dzwonią do mnie we wtorek, że przyjadą z gazem . Następnego dnia patrzę a tu cysterna z logiem Dragongazu przyjeżdża o co tu chodzi!!!!się pytam kierowcy a on się śmieje. Specjalnie zerwałam z nimi umowę ,nie po to żeby teraz znowu przywozili mi gaz !!!

 • Pracownicy na gowork pisze 12 stycznia 2022 o 21:39:

  Prosimy, a nawet już błagamy.. Niech transport zacznie realizować dostawy w terminach. Niech tam w końcu zmienią się osoby kierujące tym działem. Tak dłużej się nie da....

 • Pracownik na gowork pisze 12 stycznia 2022 o 14:13:

  Praca ciężka, nerwowa w dużym stresie, często po godzinach, często w urlopie i w dni wolne od pracy. Wymagania bardzo wysokie i trzeba mnóstwo pracy i wysiłku włożyć aby im sprostać. Na pomoc nie można liczyć od nikogo a wyrażenie u0022zespółu0022 to mit. u0022Życzliwiu0022 czekają za rogiem. Pełna inwigilacja czasu pracy i zadań niezależnie od tego czy biurko czy w terenie. Niedziałające bardzo często systemy potrzebne do wykonywania pracy utrudniają jeszcze bardziej życie. nPraca tylko dla twardych i mocnych psychicznie ludzi. Jesteś slaby- odpadasz. Nie wyrabiasz się- odpadasz. Udajesz że pracujesz - zostajesz usunięty z listy płac. Masz odmienne zdanie - zostaniesz zgnieciony.nMi to odpowiada dlatego tu pracuję.

 • Dostawy na gowork pisze 9 stycznia 2022 o 18:49:

  Coraz większe problemy z dostawami. Naraża to biznes na przestoje produkcji a idąc dalej straty poniesione przez zakład produkcyjny no i kary które trzeba zapłacić za niezrealizowanie zamówienia urządzeń. Mówiąc wprost to ofertę Gaspol należy odrzucić na wstępie albo nie brać tej firmy wogole pod uwage jako dostawce propanu.

 • Były pracownikk na gowork pisze 6 stycznia 2022 o 21:41:

  Powiem tak: po odejściu z Gaspolu największą nagrodą był długo wyczekiwany spokój i radość. Ale też chęć zapomnienia o wszystkim co się tam przeszło. Niestety wspomnienia wróciły w momencie, gdy nowi sąsiedzi opowiedzieli o swoich doświadczeniach z tą firmą, ale jako klienci. Mam tylko jeden komentarz: Gaspol jest w stanie dokonać niemożliwego zarówno w przypadku pracowników, jak i swoich klientów. I to nie jest komplement.

 • Ziko na gowork pisze 3 stycznia 2022 o 16:11:

  Transport a właściwie ludzie tam pracujących na managerskich stanowiskach to kulą u nogi firmy. Komunikacja na poziomie przedszkola, brak pomysłów na usprawnienie dostaw, brak nawet chęci.

 • Piotr na gowork pisze 23 grudnia 2021 o 19:55:

  Gaz zamówiony 2 tygodnie temu nadal nie dotarł. Zarządzający transportem to ludzie którzy powinni być bezrobotni. Same problemy z tą firmą. Odradzam współpracę.

 • Klient na gowork pisze 10 grudnia 2021 o 16:23:

  Tragedia, kontakt z ta firma to jakaś porażka i totalna zlewka z ich strony. Wystrzegać się takich.

 • Monika na gowork pisze 24 listopada 2021 o 12:16:

  Transport w Gaspolu leży, Pani S powinna Hot Dogi w Orlenie robić nie transportem się zajmować

 • Eda na gowork pisze 16 listopada 2021 o 23:15:

  Warto zatrudnić się w tej firmie jako kierowca kat. C? Obiecują stawkę 0.70 gr km + 8 zł za 1000 l gazu przesłanego + 600 zł dodatku paliwowego. Oczywiście swoją sziałalność

 • szoferak na gowork pisze 11 listopada 2021 o 14:28:

  Nie polecam pracy jako kierowca C, nie chcą dać umowy o pracę tylko praca na tzw. Własnej działalności, stawki od lat takie same 70 groszy - zero podwyżek, Każą podpisywać odpowiedzialność za samochód oraz przewożony gaz, nawet małżonek musi podpisać żeby w razie czego mogli z kierowcy cały majątek ściągnąć - nawet dom zabiorą - NIE PODPISUJCIE TEJ UMOWY do prawnika najlepiej pójść i pokazać to prawnik wam powie co to za (usunięte przez administratora) Samochody serwisowane drutem i trytytką w myśl JECHAĆ DOPÓKI NIE STANIE. Pan specjalista ds transportu z Małaszewic to taki (usunięte przez administratora) że każe kierowcą jechać autem z niesprawnymi hamulcami bo przecież w Małaszewicach na wschodzie PL to normalka tam tak jeżdżą a TY jak się nie godzisz to jesteś najgorszy kierowca, myśli że wprowadzi swoje Białoruskie standardy na zachodzie Polski (usunięte przez administratora) JEDEN. Takich mają SPECJALISTÓW. NIE POLECAM. Współczuję klientom bo w sezonie gaz nie dowieziony bo auta niesprawne i brak kierowców - wszystko wina PANI KIEROWNIK z Rypina i jej polityka względem oszczędności na kierowcach i samochodach. Oczywiście nowe osobówki dla biurokratów kupująco roku nowe :)

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena