Gaspol S.A.

mazowieckie
al. Jana Pawła II 80 , 00-175 Warszawa

Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Linkedin Facebook YouTube
 • Forma firmy
  SPÓŁKA AKCYJNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  201-500
 • Kapitał zakładowy
  116 407 140,30 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 44

 • Administrator na gowork pisze 26 grudnia 2022 o 16:17:

  Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Administrator Systemów w GASPOL S.A.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

 • Ryszard nr. klienta 50279662 na gowork pisze 16 grudnia 2022 o 11:19:

  Gaspol to firma, którą powinien zająć się Urząd Ochrony Konsumenta. Posadowione dwa zbiorniki, wykonane dwie instalacje zewnętrzne, wykonane instalacje wewnętrzne wraz piecami gazowymi a w mieszkaniach temperatury ujemne bo firma od miesiąca nie może dowieźć gazu. Rozmowy z biurem obsługi klienta to strata czasu. Obietnice , że załatwimy i oddzwonimy z powiadomieniem to czysta spychotechnika. Wczoraj, 15 grudnia, dostałem kolejnego SMS-a, że dostawa będzie realizowana następnego dnia tj. 16 grudnia a 16 rano otrzymałem SMS, że dostawy nie będzie z powodów technicznych a kolejna dostawa może będzie w przyszłym tygodniu. Temperatury na zewnątrz osiągały poziom -13 stopni a my w nie ogrzewanych domach i bez ciepłej wody. Jedyne co Gaspol zrealizował w czasie to wystawienie faktury za instalację zewnętrzną i system pomiarowy. To nic, że instalacja jest atrapą bez odbioru a system pomiarowy nie ma co mierzyć - jak nie zapłacisz to naliczą Ci karne odsetki. Co mnie podkusiło korzystać z usług Gaspolu. Nigdy więcej. Szukam możliwości zerwania umowy. Może ktoś ma jakiś pomysł. To jest dopiero grudzień a przed nami jeszcze wiele miesięcy zimowych. Bez ogrzewania i gotowania będzie bardzo trudno przeżyć. To jest całkowicie niewiarygodna firma. Należy się jej wystrzegać.

 • Maja na gowork pisze 22 listopada 2022 o 17:04:

  Widziałam ogłoszenie na Specjalistę ds Transportu. Może ktoś opowie jaka jest pensja? Taka na start i czy ona potem rośnie wraz ze stażem?

 • Robert na gowork pisze 15 listopada 2022 o 20:52:

  Brudy zamiatane są pod dywan, a to nie znaczy że jest czysto bo z czasem zaczną cuchnąć. Projekty oglaszają sukcesy a po chwili okazuje sie że nic nie działa tak jak powinno. Tylko nie mow nikomu- brzmi glos na korytarzu. Trzy systemy na ktorych sie pracuje a żaden nie działa poprawnie. Jeden sie wiesza i rozłącza. Jedno zadanie 2 minutowe trwa nawet 15 minut. Drugi niby jest a dziala tylko w połowie a trzeci liczy jak mu pasuje. Narzedzia tragedia. Telefony stare, 4,7 cala i każą na nich pracować. Wzroku firma nie zwraca. Nowe też mają być najgorszej klasy bo tanie musza być. Przecież nie wypada aby pionek bez nazwiska miał coś lepszego. Dytektor przecież musi mieć auto z silnikiem 4 litry(bo Gaspol to firma proekologiczna) i najnowszy telefon.Komputery - tanie i cieżkie ale z USA tak rzeczywiście z chin. Z roku na rok gorzej. Za chwile najniższa krajowa dogoni Gaspol. Pani dyrektor mimo objecia stanowiska 1.5 miesiąca do dziś nie miała ochoty sie przedstawić i przywitać- taka kultura osobista.

 • Paweł na gowork pisze 9 listopada 2022 o 10:43:

  Koordynator sprzedaży i obsługi klienta. Na jakie warunki można liczyć?

 • Administrator na gowork pisze 18 października 2022 o 15:28:

  Co powiecie o pracy w firmie GASPOL S.A.? Niedawno szukali kogoś na Kierowca.

 • ALI na gowork pisze 11 października 2022 o 19:07:

  Firma nie dba o pracownika.Robi pod gorkę wymyślając coraz wiecej ograniczeń. Podczas gdy wiele firm daje podwyżki lub tzw inflacyjne, Gaspol nie chce jak zwykle nawet rozmawiać. Za chwilę podstawy pracownikow bedą wynosiły najniższą krajowã przy takim tempie wzrostu najnizszego krajowego wynagrodzenia. Już istnieją projekty mające na celu zastąpić czlowieka maszyną. Praca jest coraz cięższa, narzędzia coraz gorsze, pieniadze tracą wartość bez podwyżek a o stosunku kierwonictwa do pracownika juz nie wspomnę. Firma zaczyna wiele tracić i bedzie tracić coraz więcej.

 • Ateemm na gowork pisze 9 października 2022 o 13:12:

  Ogłoszenie na współpracę z busem kat. B.nnKtoś coś o tym powie? Jak wychodzi się średnio miesięcznie na czysto netto? nnJak firma podchodzi do Urlopu i choroby?

 • Administrator na gowork pisze 2 października 2022 o 12:47:

  Interesuje mnie kariera na stanowisku Helpdesk. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie GASPOL S.A.?

 • broncio591 na gowork pisze 2 października 2022 o 12:23:

  ostatnia dostawa gazu nie dość że z opuźnieniem to gaz śmierdzący co nawet okap nie daje rady, pali się na czerwono zamiast na niebiesko to garnki tak okapca że żona klnie na czym świat stoi bo garnków nie może domyć, gaz jest (usunięte przez administratora) i do tego tak drogi, chyba zmienię firmę po pięciu latach

 • Xxx na gowork pisze 30 września 2022 o 19:01:

  Firma która wyciska wszystko z pracownika i wypowiada umowy z dnia na dzień. Jeden wielki mobbing cenowy kogo lubią to temu obniżają cenę nie ma reguły czy sprzedajerz 1000 czy 1500 butli i tak cię zwolnią. Na obiecują własną działalność itd. A w rzeczywistości dostaniesz wypowiedzenie. Ciężka praca nie warta tych pieniędzy, tego stresu i nerwów. Chandlowcy tylko ładnie mówią i kłamią

 • Administrator na gowork pisze 27 września 2022 o 11:46:

  Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko operator produkcji prowadzona przez firmę GASPOL S.A.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

 • Kierowca B na gowork pisze 9 czerwca 2022 o 06:39:

  Jakie stawki są za sprzedaż jednej butli dla kierowców kat B ? na własnej działaności, mix 11kg i faza

 • Kierowca na gowork pisze 4 marca 2022 o 05:06:

  Firma Gaspol wychodzi z formuł radzę firmą które kupują gaz do wózków widłowych zaopatrzyć się w drugiego dostawce gazu. Będzie bardzo drogo klienci indywidualni już dostali podwyżki 92zł.

 • Rob na gowork pisze 4 lutego 2022 o 19:52:

  Gaz droższy o 0,5 zł na litrze od cen oferowanych przez innych operatorów. TPropan dociera 10 dni po terminie dostawy. Przedstawiciele mówią, że to problem transportu i nie są w stanie pomóc. Widząc to proponuję kupić własne zbiorniki i zamawiać gaz z innych firm.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena