Gaspol S.A.

mazowieckie
al. Jana Pawła II 80 , 00-175 Warszawa

Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  pow. 250
 • Kapitał zakładowy
  116 407 140,30 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 44

 • Maja na gowork pisze 22 listopada 2022 o 17:04:

  Widziałam ogłoszenie na Specjalistę ds Transportu. Może ktoś opowie jaka jest pensja? Taka na start i czy ona potem rośnie wraz ze stażem?

 • Robert na gowork pisze 15 listopada 2022 o 20:52:

  Brudy zamiatane są pod dywan, a to nie znaczy że jest czysto bo z czasem zaczną cuchnąć. Projekty oglaszają sukcesy a po chwili okazuje sie że nic nie działa tak jak powinno. Tylko nie mow nikomu- brzmi glos na korytarzu. Trzy systemy na ktorych sie pracuje a żaden nie działa poprawnie. Jeden sie wiesza i rozłącza. Jedno zadanie 2 minutowe trwa nawet 15 minut. Drugi niby jest a dziala tylko w połowie a trzeci liczy jak mu pasuje. Narzedzia tragedia. Telefony stare, 4,7 cala i każą na nich pracować. Wzroku firma nie zwraca. Nowe też mają być najgorszej klasy bo tanie musza być. Przecież nie wypada aby pionek bez nazwiska miał coś lepszego. Dytektor przecież musi mieć auto z silnikiem 4 litry(bo Gaspol to firma proekologiczna) i najnowszy telefon.Komputery - tanie i cieżkie ale z USA tak rzeczywiście z chin. Z roku na rok gorzej. Za chwile najniższa krajowa dogoni Gaspol. Pani dyrektor mimo objecia stanowiska 1.5 miesiąca do dziś nie miała ochoty sie przedstawić i przywitać- taka kultura osobista.

 • Paweł na gowork pisze 9 listopada 2022 o 10:43:

  Koordynator sprzedaży i obsługi klienta. Na jakie warunki można liczyć?

 • Administrator na gowork pisze 18 października 2022 o 15:28:

  Co powiecie o pracy w firmie GASPOL S.A.? Niedawno szukali kogoś na Kierowca.

 • ALI na gowork pisze 11 października 2022 o 19:07:

  Firma nie dba o pracownika.Robi pod gorkę wymyślając coraz wiecej ograniczeń. Podczas gdy wiele firm daje podwyżki lub tzw inflacyjne, Gaspol nie chce jak zwykle nawet rozmawiać. Za chwilę podstawy pracownikow bedą wynosiły najniższą krajowã przy takim tempie wzrostu najnizszego krajowego wynagrodzenia. Już istnieją projekty mające na celu zastąpić czlowieka maszyną. Praca jest coraz cięższa, narzędzia coraz gorsze, pieniadze tracą wartość bez podwyżek a o stosunku kierwonictwa do pracownika juz nie wspomnę. Firma zaczyna wiele tracić i bedzie tracić coraz więcej.

 • Ateemm na gowork pisze 9 października 2022 o 13:12:

  Ogłoszenie na współpracę z busem kat. B.nnKtoś coś o tym powie? Jak wychodzi się średnio miesięcznie na czysto netto? nnJak firma podchodzi do Urlopu i choroby?

 • Administrator na gowork pisze 2 października 2022 o 12:47:

  Interesuje mnie kariera na stanowisku Helpdesk. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie GASPOL S.A.?

 • Xxx na gowork pisze 30 września 2022 o 19:01:

  Firma która wyciska wszystko z pracownika i wypowiada umowy z dnia na dzień. Jeden wielki mobbing cenowy kogo lubią to temu obniżają cenę nie ma reguły czy sprzedajerz 1000 czy 1500 butli i tak cię zwolnią. Na obiecują własną działalność itd. A w rzeczywistości dostaniesz wypowiedzenie. Ciężka praca nie warta tych pieniędzy, tego stresu i nerwów. Chandlowcy tylko ładnie mówią i kłamią

 • Administrator na gowork pisze 27 września 2022 o 11:46:

  Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko operator produkcji prowadzona przez firmę GASPOL S.A.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

 • Kierowca B na gowork pisze 9 czerwca 2022 o 06:39:

  Jakie stawki są za sprzedaż jednej butli dla kierowców kat B ? na własnej działaności, mix 11kg i faza

 • Zainteresowany na gowork pisze 16 maja 2022 o 18:15:

  Witam, Gaspol szuka kierowcy na Siedlce i okolice, da się w tej firmie normalnie pracować i zarobić na życie ? Bo po przeczytaniu tutaj opinii o nich włosy z lekka stanęły mi na głowie, pozdrawiam :)

 • Kierowca na gowork pisze 4 marca 2022 o 05:06:

  Firma Gaspol wychodzi z formuł radzę firmą które kupują gaz do wózków widłowych zaopatrzyć się w drugiego dostawce gazu. Będzie bardzo drogo klienci indywidualni już dostali podwyżki 92zł.

 • Pracownicy na gowork pisze 12 stycznia 2022 o 21:39:

  Prosimy, a nawet już błagamy.. Niech transport zacznie realizować dostawy w terminach. Niech tam w końcu zmienią się osoby kierujące tym działem. Tak dłużej się nie da....

 • Ziko na gowork pisze 3 stycznia 2022 o 16:11:

  Transport a właściwie ludzie tam pracujących na managerskich stanowiskach to kulą u nogi firmy. Komunikacja na poziomie przedszkola, brak pomysłów na usprawnienie dostaw, brak nawet chęci.

 • Kierowcy Gaspol na gowork pisze 30 listopada 2021 o 03:44:

  Zapraszam wszystkich kierowców na facebook - na specjalną grupę dla kierowców z Gaspol, grupa zamknięta i posty widoczne dla członków grupy, omówimy tam to co firma i kierownictwo z nami robi albo czego nie robi :) . Spraw jest wiele i w grupie siła. Zapraszam przekażcie kolegom kierowcom, żeby wbijali na grupę. u0022Kierowcy Gaspolu0022 szukaj i dołącz. Pozdro

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena