Grupa Instalacyjno-Budowlana Eurodom Sp. z o.o.

mazowieckie
Rzemieślników 12 , 03-684 Warszawa

Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook YouTube
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  50 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 155

 • K Pętliczek na google_maps pisze 15 grudnia 2023 o 18:57:

  Sklep z bogatym wyposażeniem, dużym wyborem i sprzedawcą Tomaszem, którego ktoś mocno ukarał taką pracą. Sprzedawca na moją żartobliwą prośbę, aby nie pokazywał mi najdroższych baterii stwierdził że u0022tak to jest jak złote baterie chcą kupować ludzie, których na to nie staću0022, a następnie pozwolił sobie na wywód dotyczący obywateli kraju, którzy to zanim rozpoczęli wojnę przyjedżali do niego tłumnie kupując wszystko i nie pytając o ceny. Kupiłam co chciałam u konkurencji i wydałam na to szanowny sprzedawco co najmniej trzy Pana miesięczne pensje. Życzę właścicielom lepszych pracowników.

 • Lukasz Hodorowicz na google_maps pisze 14 grudnia 2023 o 18:57:

  Rozczarowująca Obsługa Posprzedażowa i Niesprawny Produkt Niestety, moje doświadczenie z firmą Femax na etapie sprzedaży było bardzo pozytywne, profesjonalny doradca, jednak to co stało się poźniej było dalekie od zadowalającego. Zakupiłem grzejnik REGULUS TOVER VENT, który okazał się być wadliwy. Pomimo wielokrotnych prób kontaktu i zgłoszenia reklamacji, firma nie podjęła żadnych skutecznych działań w celu rozwiązania problemu. Obsługa klienta była nieodpowiednia – moje maile i zapytania były ignorowane, a obiecane działania nie zostały podjęte. Czuję się zignorowany jako klient i rozczarowany jakością obsługi posprzedażowej. Nie mogę polecić tej firmy ze względu na brak profesjonalizmu i niezadowalające wsparcie posprzedażowe. Mam nadzieję, że moja opinia pomoże innym klientom podjąć świadomą decyzję.

 • Piotr Rejszel na google_maps pisze 21 listopada 2023 o 18:57:

  Po wskazaniu na swój zepsuty zawór spłuczki, ktory ze sobą przyniosłem na wzór i grzecznym stwierdzeniu u0022dzień dobry, dowiedziałem się, że tu powinienem dostać taki zawór, tylko nie wiem jakiej jest firmyu0022 usłyszałem od pracownika u0022to niech Pan się wróci do tego, kto Pana tu skierowału0022. Sytuacja z 15.11 godz po 17, w sklepie może dwóch klientów, pracownicy siedzą bez zajęcia i walą takie teksty - to nie była grzeczna sugestia tylko zlanie sprawy, żebym nie zawracał głowy!!! Nie było o czym już rozmawiać.... Pan jeszcze próbował obrócić, że to taki żart i że pomogą na innym dziale. Faktem jest, że się zapędził z komentarzem! Do tego sklepu jako profesjonalnego skierował mnie majster. Z taką obsługą nie mamy o czym rozmawiać!

 • Michał Michał na google_maps pisze 21 listopada 2023 o 18:57:

  Wybór średni, płytki jeszcze jako tako, ale z armaturą dość słabo. Ogromny minus za czas dostawy - nie dość, że jest absurdalnie długi, to i tak są spore opóźnienia względem przewidywanego czasu dostawy. Nie ważne, czy zamawia się dużo czy mało - tragedia. Sprzedawcy różnie - zarówno są tutaj ogarnięci i pomocni jak i zupełnie nieporadni. Tylko ze względu na niektórych sprzedawców daję 2 gwiazdki.

 • Radek W na google_maps pisze 22 października 2023 o 10:49:

  Można kupić sprzęt AGD w przystępnych cenach.

 • Piotr Szarafinski na google_maps pisze 21 października 2023 o 18:57:

  Bardzo profesjonalni doradcy klienta, nie wciskają pierwszej lepszej propozycji, lecz zadają wiele pytań i starają się zrozumieć potrzeby klientów. Bardzo fajny punkt z bardzo szeroka ofertą. Polecam

 • Piotr Szulc na google_maps pisze 21 października 2023 o 18:57:

  Fenomenalna obsługa, Panie Justyna i Ewelina profesjonalne, wszystko szybko i kompleksowo załatwione. Pan Łukasz z magazynu bardzo pomocny!

 • Joachim Urban na google_maps pisze 22 lipca 2023 o 10:47:

 • arekwp na google_maps pisze 21 lipca 2023 o 18:57:

  W drugiej połowie kwietnia zamówiliśmy wannę Roca Aquamarina. Czas dostawy 4-6 tygodni czyli mniej więcej 1 czerwca. Termin niedotrzymany a do tego nikt nie informuje o zmianie terminu!!! Po ponad miesięcznym opóźnieniu wanna doszła - ze strony firmy nie było ani przepraszam ani pocałuj mnie w d.... Zapłaciliśmy za wannę z transportem. Czy wiecie że transport nie obejmuje rozładunku ????!!!!! Rozumiem, że transport zgodnie z otrzymaną informacją nie ma wniesienia, ale o rozładunku nie było mowy. Zadzwoniliśmy do FEMAX i według wielce zbulwersowanej Pani informacja o tym że transport nie obejmuje rozładunku znajduje się ponoć na fakturze którą otrzymuje się przy odbiorze transportu. Na pytanie jak się mam zapoznać z czymś czego nie mam nie umiała odpowiedzieć. ODRADZAM.

 • Maciej na google_maps pisze 21 lipca 2023 o 18:57:

  Podejście do sprawy przez kierowcę to jakiś żart. W dodatku podczas dostawy zablokował całą drogę i nie widział w tym żadnego problemu, skomentował to niech się inni martwią. Nie polecam.

 • Piotr Jeziorski na google_maps pisze 21 maja 2023 o 18:57:

  Szczególne podziękowania dla Pani Joanny. Przemiła i fachowa obsługa. Mnóstwo wartościowych informacji na temat oferowanego asortymentu. Co bardzo ułatwia dokonania wyboru. Polecam każdemu to miejsce. Sam chętnie tu wracam. A klient czuje się tu na prawdę zaopiekowany .

 • The Rumcajs na google_maps pisze 15 kwietnia 2023 o 06:51:

  Jedna z Najlepszych hurtowni hydraulicznych w mieście. Polecam

 • Adrian Górecki na google_maps pisze 22 lutego 2023 o 19:54:

  Szczerze jestem zachwycony profesjonalizmem pracowników, zaangażowanie w pracę, pomoc, doradztwo i cierpliwość. Montaż pompy ciepła, przebiegł bez zakłóceń, jestem szczęśliwym posiadaczem ekologicznego źródła ogrzewania.

 • Karpiowe_świry na google_maps pisze 22 lutego 2023 o 14:59:

  +szybki rozładunek - wąska rampa

 • Szczepan na google_maps pisze 18 stycznia 2023 o 15:58:

  Fachowo, rzetelnie, uczciwie. Profesjonalna firma :)

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena