Helio Centrum Sp. z o.o.

mazowieckie
Skierniewicka 16/20 , 01-230 Warszawa

Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Linkedin Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  200 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 5

 • Daniello F na google_maps pisze 11 grudnia 2022 o 02:42:

  Wrażenia ze współpracy bardzo pozytywne - montaż pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej przebiegł szybko, sprawnie i przyjemnie. Obsługa na wszystkich etapach projektu bardzo kompetentna, zaangażowana i naprawdę dbająca o klientów. Sprzęt wysokiej jakości, zainstalowany poprawnie i estetycznie. Zdecydowanie polecam.

 • Marta Wiśniewska na google_maps pisze 11 grudnia 2022 o 02:42:

  Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt, ekipa montująca instalację z dużym doświadczeniem, instalacja zamontowana z dużą starannością i dokładnością. Po uruchomieniu nadal bardzo dobry kontakt z firmą służącą doradztwem i podpowiedziami. Polecam!!!

 • Ola Klimek na google_maps pisze 11 grudnia 2022 o 02:42:

  Jestem bardzo niezadowolona z usług firmy Helio Centrum. Niestety, przez nieprawidłowy (według serwisanta) montaż pompy z niewłaściwym zbiornikiem, od 3 tygodni nie mamy ogrzewania ani ciepłej wody, bo stary piec OC został odłączony. Helio…

 • Kam. Wożny na google_maps pisze 1 grudnia 2021 o 10:20:

  Montowałem z tą firma fotowoltaikę. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń, panele szybko przyjechały. Teraz jeszcze tylko decyzja z elektrowni. Ogólnie firma solidna, 0 zastrzezen.

 • Ewa R na google_maps pisze 1 grudnia 2021 o 10:20:

  Polecam. Wszystko załatwione na czas.

Brak opinii dodanych na Oferro

 • Piotrek pisze 5 lutego 2024 o 14:46:

  Jak dla mnie wszystko ok, choć było bardzo małe obsuniecie w czasie. Dokładnie jeden dzień i w sumie przez pogodę ale było. Po za tym świetny stosunek ceny do jakości i wykonania. Do tego bardzo dobry i rzeczowy kontakt. Ekipa konkretna, fachowa i co też istotne czysta, Za największy jednak plus uznaję rzeczowy kontakt i doradztwo, gdzie faktycznie dało się wyczuć, że chcieli pomóc a nie tylko sprzedać. Do dziś wszystko działa tak jak powinno czyli bezproblemowo. Poelcam.

 • Artur pisze 25 grudnia 2023 o 13:30:

  Instalacja Fotowoltaiczna wykonana w sposób nierzetelny, brak odpowiedniej izolacji oraz podłączenia okablowania, niedbale poprowadzenie przewodów w rozdzielniach, brak łatwego dostępu do samych rozdzielni, trzeba biegać po śrubokręt żeby się dostał do przełączników, niedopuszczalne podłączenie instalacji elektrycznej - przewody o różnych średnicach podłączone pod zaciski aparatu elektrycznego. Falownik nie wykrywa i nie współpracuje z magazynem, przez co magazyn nigdy nie jest rozładowywany. Helio centrum udaje że nie widzi problemu, zapłaciłem za zewnętrzny audyt który potwierdził moje obawy oraz wykazał jeszcze szereg innych nieprawidłowości, Firma urwała kontakt po otrzymaniu wezwania do należytego wykonania umowy. Sprawa zgłoszona do Rzecznika Praw Konsumenta i zakończy się w sądzia. Nie polecam, drogo i nieprofesjonalnie!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena