Helios System Sp. z o.o.

mazowieckie
Adama Mickiewicza 37 58, 01-625 Warszawa

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Messenger Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 14

 • Izabela na gowork pisze 22 stycznia 2023 o 03:55:

  Mam pytanie do pracowników :) Firma szukała jakiś czas temu kierownika sprzedaży. Ciekawi mnie, na jakie doświadczenie liczy firma? I jakie zarobki proponuje, skoro doradca klienta może zarobić ponad 5 tys.? :)

 • Marek na gowork pisze 7 czerwca 2022 o 08:59:

  Otrzymałem konkretna propozycje pracy ze świetnymi prowizjami za sprzedaż PV lub PC. Jeszcze jestem w procesie rekrutacji ale na 100% chcę z nimi współpracować.

 • Administrator na gowork pisze 18 maja 2022 o 13:55:

  W firmie Helios System Sp. z o.o. właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko doradca klienta. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 5200 PLN?

 • poszkodowany na gowork pisze 9 maja 2022 o 12:37:

  Firma zaklada fotowoltaike od 10 2021r i do dnia dziszejszego nieuknczyla a pieniadze skasowala mialo byc tak dobrze a wyszlo jak zawsze .nnNastawieni sa na kase a reszte maja w (usunięte przez administratora) Pracownicy zostawili balagan i pojechali do domu [palety kartony]. Niepolecam tej firmy chocby mieli zrobic za darmo.Jutro mija 7miesiac izadnego odzewu z ich strony.moze UIKOK lub telewizja pomoga.

 • To było do przewidzenia na gowork pisze 5 maja 2022 o 10:42:

  Przyszły, niedoszły, ewentualny szef dzwoni i nawija Ci makaron na uszy, ile to się u niego nie zarabia na sprzedaży jednej pompy ciepła. Po czym, tak jakby firma biura nie miała, zaprasza na rozmowę rekrutacyjną do kawiarni w centrum handlowym!! Po rozmowie żąda potwierdzenia terminu, a gdy już jedziesz na spotkanie w wyznaczonym terminie, to lepiej jeszcze raz zadzwoń z potwierdzeniem, bo się okazuje, ze podobno przełożył Twoje spotkanie, ale zapomniał o tym poinformować teoretycznie najbardziej zainteresowanego, czyli Ciebie! Po zweryfikowaniu numeru z którego dzwoniono, znajdziesz w sieci pierdyliard przeróżnych rzeczy. Raz zajmują się OZE, innym razem to biuro podróży, do tego serwis turbosprężarek, firma transportowa, hale magazynowe i jeszcze ośrodek wczasowy. Tak że ten…

 • Administrator na gowork pisze 29 listopada 2021 o 16:48:

  Na jakie zarobki można liczyć w firmie Helios System Sp. z o.o. na stanowisku Kierownik Sprzedaży? Czy pracownicy dostają premie?

 • Jacek na gowork pisze 17 września 2021 o 12:04:

  Dają ogłoszenie Dyrektor Regionu, kasa 5- 50 tyś?! ależ rozpiętość, ale czy Dyrektor rozpoczyna od 5 tyś? może jeszcze brutto? Lepiej z całym szacunkiem iść na kasę do LIDLA. Śmiech na sali. Gang Olsena ;)nnJaca

 • Olga Gostomska Jóźwicka na google_maps pisze 15 września 2021 o 13:21:

  Powiedzieć o Was u0022solidna firmau0022 to za mało! Panowie z Heliosa są solidni, rzetelni, uczciwi (naprawdę, sprawdziłam) i działają raz, dwa. Szóstą gwiazdkę dodałbym za poczucie humoru Pana Macieja. Polecam!

 • Paulina Suchojad na google_maps pisze 15 września 2021 o 13:21:

  Bardzo polecam współpracę z firmą Helios System, pełen profesjonalizm, sprawne działanie oraz dbałość o zadowolenie klienta :)

 • Magdalena Nowakowska na google_maps pisze 26 maja 2021 o 11:01:

  Szukałam normalnej firmy i w końcu jest - wybór padł na Helios System z Warszawy. Instalacja wykonana 09.02.2021. 8,8KW i działa.…

 • Sebastian Langner na google_maps pisze 26 maja 2021 o 11:01:

  Bardzo sprawny kontakt z przedstawicielem, duża elastyczność co do możliwości spotkania się. Ciekawa, a przede wszystkim prosta do zrozumienia prezentacja oferty bez owijania w bawełne. Bardzo krótko czas oczekiwania na montaż od zamówienia…

 • kmail9111 h na google_maps pisze 26 maja 2021 o 11:01:

  Bardzo polecam te firmę. Szybka finalizacja sprawy w niespełna 30 dni instalacje mialem na dachu. Dodatkowo wszystkie papiery zostały wypełnione i złożone przez firme. Montaż wykonany sprawnie ,solidnie nic nie wisi nie wystaje. Instalacja…

 • Tba Jare na google_maps pisze 4 maja 2021 o 09:53:

  Firma sprzedająca usługi na najwyższym poziomie, było u mnie kilku przedstawicieli z innych firm, ale tylko firma Helios sprostała moim oczekiwaniom, i tak jak obiecywali, pozbyłem się rachunków za prąd. POLECAM!!

 • Piotr Brzostek na google_maps pisze 15 grudnia 2020 o 13:21:

  Polecam Helios Systems. Doradca popełnił małą gafę podczas pierwszych ustaleń, ale reszta rzeczy wykonana bez zarzutów. Bardzo szybki montaż. Na wykonanie instalacji czekałem dwa tygodnie. Znajomi czy sąsiedzi średnio czekali 1mc i więcej na montaże w innych firmach. Ekipa bardzo sprawnie poruszała się po dachu. Wszystko działa. Bardzo ciesze się z wyboru. Polecam.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena