Huapol Telekom Sp. z o.o.

mazowieckie
Okopowa 58/72 , 01-042 Warszawa

Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Twitter Linkedin
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  4
 • Ilość pracowników
  21-50
 • Kapitał zakładowy
  150 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 68

 • Huapolek na gowork pisze 8 grudnia 2022 o 08:58:

  Ludzie!!! Czytając te wszystkie komentarze jest Mi po prostu Was żal. Tak żal, że jesteście tacy naiwni i pracujecie w tej firmie lub wykonujecie pracę dla tej firmy jako podwykonawcy. (usunięte przez administratora) to mało powiedziane. Pytanie tylko jakie układy muszą mieć z Orange, że taka firmę wybrali jako ich partner techniczny. Najlepsi ludzie co wkładali całe serca w tą pracę jeszcze od czasów telekomunikacji już odeszli lub bardziej mądrzejsi (nie wygodni) zostali zwolnieni. Zostali niedobitkow ie tuż przed emeryturą. Pracować i bać się czy będzie wypłata? Panowie trochę odwagi i zostawcie tą firmę. Praca jest i to dużo przyjemniejsza oraz lepiej płatna w innych firmach. Pozdrawiam wszystkich.

 • Ja na gowork pisze 5 grudnia 2022 o 13:15:

  (usunięte przez administratora) !!!n- brak opłacanych składek ZUSn- ukradli pieniądze z PPKn- nie wypłacają wynagrodzenia !!nnUnikać szerokim łukiem.nCo za kraj że firma (usunięte przez administratora) i żeruje na pracownikach a nikt z tym nic nie może zrobić .

 • Justyna na gowork pisze 22 listopada 2022 o 19:31:

  Pracowałam tam kilka miesięcy. Praca bardzo stresująca i niewdzięczna, trzeba było ,,świecić oczami” za zaniedbania właścicieli. Brak odpowiedniego wyposażenia monterów w narzędzia i auta służbowe.Praca w dużej mierze czasu polegała na telefonowaniu do klientów i przekładaniu terminów, bo zleceń było bardzo dużo, a monterzy nie wyrabiali się w terminach. Zarobki bardzo kiepskie, pomimo obiecanych premii nie otrzymałam jej ani razu. Panowie monterzy i większość ludzi w pracy super, chociaż często panowała ciężka atmosfera w CD, która była wynikiem stresu jaki panował z powodu nadmiaru pracy.Nie otrzymałam wynagrodzenia za ostatnie 2 tyg, kiedy byłam ma wypowiedzeniu do tej pory!WSTYD jak można prowadzić firmę i nie mieć na wypłaty dla swoich pracowników?Pani Anna Sz bardzo demotywująca osoba,nigdy nie zaproponowała pomocy ze swojej strony pomimo długoletniego doświadczenia w firmie potrafiła jedynie wymagać i wytykać mało znaczące błędy osobom, które pracowały zaledwie kilka tygodni. Pani Aniu może jako bardzo bliska przyjaciółka Pana prezesa powie mi Pani kiedy mogę spodziewać się swojego wynagrodzenia, które powinnam otrzymać w sierpniu???

 • Torunianin na gowork pisze 2 listopada 2022 o 06:40:

  Omijać szeroki łukiem.n- brak opłacanych składek ZUSn- brak opłacanych składek PPKn- wynagrodzenie z kilku miesięcznych opóźnieniemn- brak narzędzi ( pracuj na swoich)n- blokowane karty flota ( zdarzało się tankować za swoje )n- brak wypłacanych premii n- ogólnie jeden wielki chaosn- jak odchodzisz z firmy zapomnij o wypłacie. Na telefony z pytaniem co z moją wypłatą ogólnie mają (usunięte przez administratora) takich telefonów mają dziesiątki.

 • Administrator na gowork pisze 12 października 2022 o 18:04:

  Podobno pracując jako Pracownik Fizyczny można liczyć na 6000 na rękę. Czy to prawda?

 • Administrator na gowork pisze 8 października 2022 o 10:47:

  Huapol prowadzi rekrutację na stanowisko Recepcjonistka. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

 • Były pracownik na gowork pisze 6 października 2022 o 12:37:

  Odszedłem pod koniec sierpnia kiedy skończyła mi się umowa do dziś wypłaty za sierpień nie otrzymałem, kiedy raz dyrektor odebrał telefon poinformował, że dowie się co z wypłatą i da znać. Zero odzewu, następnego dnia nikt nie odbiera.n Co miesiąc problem z wypłatą, spóźniają się a co do pytania u0022Kiedy wypłata?u0022 dowiedziałem się że u0022prezes zapomniał puścić przelewu0022. Szeroko omijać firmę. Sprawa zgłoszona do PIP.

 • Administrator na gowork pisze 6 października 2022 o 12:13:

  W mieście Toruń można podjąć prację jako Kierowca c. Średnie zarobki na tym stanowisku to 8500 . Co sądzicie o pracy w firmie Huapol?

 • Administrator na gowork pisze 2 października 2022 o 13:19:

  Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Huapol? Jakie macie spostrzeżenia?

 • Administrator na gowork pisze 2 września 2022 o 14:05:

  Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Elektryk w firmie Huapol. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

 • Pytanie na gowork pisze 10 sierpnia 2022 o 09:30:

  Jak szefostwo w Huapol traktuje ludzi?

 • Dominika na gowork pisze 10 sierpnia 2022 o 07:01:

  jakim samochodem jezdzi sie jako monter instalacji ? pojawilo sie ogloszenie o pracy w Łodzi ale zawsze mnie martwi stan samochodow ktore sie dostaje, jak jest tutaj, bez awaryjnie ?

 • ExPracownik na gowork pisze 11 lipca 2022 o 10:20:

  Łódź, Bydgoszcz, Piotrków Trybunalski bardzo źle stoją, brak pracowników, narzucają nadgodziny za które nie płacą. Wypłaty w umowie zleceniu po 2 miesiącach są wypłacane, natomiast umowa o prace spóźniają się z premią i nadgodzinami. Nie ma możliwości załatwienia czegokolwiek. Oferują stawki minimalne, a na umowie zleceniu płacą grosze w porównaniu do firm konkurencyjnych.

 • fhil na gowork pisze 2 marca 2022 o 07:10:

  Co się stało w Gdyni? Nie jest już częścią Huapolu?

 • Były pracownik na gowork pisze 23 grudnia 2021 o 12:13:

  Miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Ogolnie dramat. Zero sprzętu, zero pieniędzy, tylko nerwy. Czekam już 2 tygodnie na wypłatę.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena