IQ Energy Jan Gawlik

mazowieckie
Bolecha 20 1, 01-419 Warszawa

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 5

 • Matt Schultz na google_maps pisze 21 maja 2023 o 11:12:

  Panowie bardzo fachowo pomogli mi znaleźć rozwiązanie problemu z moją instalacją, którą wcześniej u0022znajomy z poleceniau0022 wykonał, u0022bo po co przepłacać będzieszu0022, a w brodę pluję sobie do dziś dzień. Rozbudowę powierzyłem już tym Panom. Pan…

 • Tomasz Kowalczyk na google_maps pisze 11 lipca 2022 o 01:04:

  Świetna współpraca z przedstawicielem firmy, zawsze dostępny pod telefonem. Jedyną wadą było opóźnienie w terminie montażu. Ekipa monterska profesjonalna i kulturalna.

 • Patryk Tymiński na google_maps pisze 11 października 2021 o 10:27:

  Zadzwoniłem pod numer ze strony internetowej w sprawie oferty i jestem pod mega wrażeniem obsługi przez telefon. Nie brzmiało to jak w callcenter, wstępna ofertę dostałem następnego dnia, a przedstawiciel przeprowadził mnie przez cały proces od porównania rachunków za prąd, aż po sam montaż i podłączenie liczników. Mega zaangażowanie olbrzymia wiedza i szybka obsługa.

 • Krzysztof Hachulski na google_maps pisze 11 kwietnia 2021 o 10:27:

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą. Fotowoltaika została dobrana w sposób indywidualny do moich potrzeb. Cały proces instalacji paneli przebiegł bardzo profesjonalnie. Wszystkie formalności również bez większych zastrzeżeń. Dziś mogę stwierdzić, że współpracą z firmą IQ Energy była doskonałą decyzją.

 • Piotr Jezierski na google_maps pisze 11 kwietnia 2021 o 10:27:

  O Firmie dowiedziałem się od znajomego więc nie było żadnych obaw o wykonawcę. Polecam gorąco firmę IQ Energy za profesjonalizm i bardzo dobry kontakt z klientem Oferta nowoczesna czytelna bez żadnych kruczków. Pan Aleksander i Pan Jan są bardzo miłymi i pomocnymi osobami. Polecam firmę IQ Energy.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena