MK Instalacje Grzewcze K. Kosewski, M. Lis S.C.

mazowieckie
Narodowa 31 , 03-987 Warszawa

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA NIEMAJĄCA OSOBOWOŚCI PRAWNEJ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 7

 • Ola Sadłowska na google_maps pisze 6 maja 2022 o 23:11:

  Dawno nie spotkaliśmy takiej firmy,która tak dokładnie wykonuje swoje usługi.Klimatyzacja zamontowana perfekcyjnie.Terminowo,rzetelnie i przedewszystkim profesjonalni doradzcy.Odrazu wiedzieli jakie urządzenie dopasować do naszych potrzeb.

 • Ola Sadłowska na google_maps pisze 4 maja 2022 o 00:18:

  Dawno nie spotkaliśmy takiej firmy,która tak dokładnie wykonuje swoje usługi.Klimatyzacja zamontowana perfekcyjnie.Terminowo,rzetelnie i przedewszystkim profesjonalni doradzcy.Odrazu wiedzieli jakie urządzenie dopasować do naszych potrzeb.

 • Marcin Rebisz na google_maps pisze 6 lipca 2021 o 23:11:

  Rzetelnie i szybko, super ekipa.W razie jakichkolwiek pytań/problemów Pan Mariusz i Pan Karol zawsze odbierali, ewentualnie oddzwaniali (służyli poradą nie tylko w kwestiach związanych z zakresem wykonywanych prac) kiedy okazało się, że…

 • Karolina Cielebąk na google_maps pisze 6 lipca 2021 o 23:11:

  Firma godna polecenia. Bardzo dobry kontakt z Panami od montażu - Pan Mariusz cierpliwa osoba, zawsze wszystko spokojnie i dokładnie wytłumaczył. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Usługa w pełni wykonana , zgodnie z wszystkimi ustaleniami. Dla…

 • Marcin Rebisz na google_maps pisze 14 lutego 2021 o 07:29:

  Rzetelnie i szybko, super ekipa.W razie jakichkolwiek pytań/problemów Pan Mariusz i Pan Karol zawsze odbierali, ewentualnie oddzwaniali (służyli poradą nie tylko w kwestiach związanych z zakresem wykonywanych prac) kiedy okazało się, że potrzeba więcej ludzi, żeby skończyć na czas Panowie potrafili zorganizować dodatkową ekipę w ciągu 48h 👍👍 Panowie kompleksowo wykonali instalację grzewczą oraz wentylację mechaniczną (rekuperację) z modułem chłodzenia. Bardzo polecam 🙂.

 • Karolina Cielebąk na google_maps pisze 14 stycznia 2021 o 07:29:

  Firma godna polecenia. Bardzo dobry kontakt z Panami od montażu - Pan Mariusz cierpliwa osoba, zawsze wszystko spokojnie i dokładnie wytłumaczył. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Usługa w pełni wykonana , zgodnie z wszystkimi ustaleniami. Dla mnie było bardzo ważne, że zawsze wszystko po sobie Panowie sprzątali. Wszystko robione czysto i ostrożnie. Aha i najważniejsze w terminie!!! Gorąco polecam!

 • Patrycja Przydatek na google_maps pisze 14 stycznia 2021 o 07:29:

  Polecam firme. Panowie bardzo konkretni i pomocni. Klimatyzacja dziala bez zarzutu

Brak opinii dodanych na Oferro

 • Klaudiusz198 pisze 14 marca 2023 o 21:51:

  przestrzegam przed właścicielem K.Kosewski i jego firmą MK. To zwykły kombinator. Facet nie ma pojęcia o pompach ciepła a bierze się za ich instalacje. Polecił go przedstawiciel producenta - też nieźli kombinatorzy. Najpierw zapewnia o swojej fachowości a potem pojawia się problem i zrzuca winę na wszystkich wkoło. Nawet nie potrafił ustawić pompy bez instrukcji, choć producent wydał mu licencję, że wszystko wie. Nie sprawdził budynku pod kątem zapotrzebowania na ciepło, potem zainstalował pompę nie nadającą się do budynku. Pompę dobrał na chybił trafił, obliczenia robił w jakimś kalkulatorze internetowym. Jak pokazałem te jego obliczenia znajomemu inżynierowi to się złapał za głowę i stwierdził że robił to kompletny amator. Efekt jego fuszerki to kolosalne rachunki za prąd wynikające z wadliwego działania pompy i niedogrzewanie budynku. Zapewniał że rozwiąże problem, a stworzył dwa razy większy. Wziął za projekt kolosalne pieniądze i w ogóle nie poczuwa się do odpowiedzialności. Jego podwykonawca stwierdził awarię dolnego źródła a on zero reakcji na ten fakt. Nic go nie interesuje. Najpierw ściemniał, że to wina producenta i że pompa źle działa, a na końcu stwierdził że to z budynkiem jest coś nie tak. Problem jest wszędzie tylko nie u niego. Partactwo w pełnym zakresie. Jeśli ktoś myśli o usługach tej firmy to lepiej dajcie sobie spokój jeśli nie chcecie stracić pieniędzy i nerwów. Nawet jego wspólnik jak zobaczył instalację to stwierdził, że cała jest do bani.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena