Pkp Energetyka S.A.

mazowieckie
Hoża 63/67 , 00-681 Warszawa

Dystrybucja energii elektrycznej

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Linkedin Facebook YouTube
 • Forma firmy
  SPÓŁKA AKCYJNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  844 885 320,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 1

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
System dynamicznej redukcji obciążenia podstacji trakcyjnej, działający z wykorzystaniem zasobnika dużej mocy
Wartość:
20 059 301,60 zł
Udział własny:
11 233 318,46 zł

Opinie z sieci: 169

 • Pasjonat kolei na gowork pisze 20 stycznia 2023 o 16:55:

  Ktorego dnia dokonywane sa wyplaty?

 • Michał Krupa na google_maps pisze 20 stycznia 2023 o 06:01:

  nie ma górki spotterskiej i zimno wieje też

 • Rockmen na gowork pisze 10 stycznia 2023 o 17:46:

  Pytanie do pkp energetyka. Kiedy zlikwidują obszary serwisowe.?

 • KIM na gowork pisze 2 stycznia 2023 o 19:09:

  Czyli co praca spoko jedynie Jelenia Gore omijac szerokim łukiem?

 • Andrzej kolejarz na gowork pisze 2 stycznia 2023 o 17:33:

  Na moje to ten Zaklad Zwany Korporacja wprowadził dziwne zasady napraw poprzez następne korporacje, poprzez zawiłe ścieżki poprzez pośredników zewnętrznych, którzy niekoniecznie naprawiali dobrze, ale na pewno drożej poprzez swoje narzuty, prowizje. Kiedy to kupiło PGE odstąpi od tych dziwactw i powróci do normalności i przywróci do służby pojazdy niesprzedane,a stojące po Sekcjach po całym kraju niszczejace, które są pojazdami sprawnymi, ale zostały uziemione z powodu jakiś dziwnych pomysłów panów specjalistów od napraw i myślę że w przyszłości kierownictwo PGE przyjrzy się zasadności utrzymywania tych stanowisk i deleguje tych panów tam gdzie brakuje pracowników np w Usługach brak jest kierowników pociągów. Pozdrawiam

 • Waldemar na gowork pisze 2 stycznia 2023 o 17:07:

  Poszukuję pracy jako elektryk, elektromonter, automatyk. Tylko ma tym forum nie podoba mi się podejście przełożonych, kierowników do pracowników. Widać to po opiniach, komentarzach pracowników z dużym stażem . Są osoby z kadry , które nie są obyte w branży energetycznej, trakcyjnej. Nie mają wiedzy z praw energetycznych, polskich norm, branżowych , kolejowych. A może to tam nie funkcjonuje? Czekam na odpowiedź.

 • Paweł na gowork pisze 27 grudnia 2022 o 14:55:

  Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że jutro w godzinach porannych zostanie podpisana umowa sprzedaży 100% akcji PKP Energetyka S.A. przez dotychczasowego właścilela spółki czyli CVC Capital Partners i nowego właściciela spółki czyli Polskiej Grupy Energetycznej (PGE) która to jest pod kontrolą skarbu państwa. A więc od jutra koniec korporacji i wracamy proszę wszystkich obecnych pracowników pod opiekuńcze skrzydła państwa Polskiego, czyli znowu za parę godzin będziemy państwowa firmą jak to było przed pamietną datą 25.09.2015 r.nNo i co hulaj dusza prywiaciarza niema. Pozdrawiam.

 • Paweł na gowork pisze 27 grudnia 2022 o 10:43:

  Jedyna merytoryczna opinia na temat pracy w PKP Energetyka na dzień dzisiejszy jest taka że najpóźniej do 29 grudnia 2022 r spółka powróci do skarbu państwa Polskiego poprzez PGE który to sfinalizuje zakup 100 % akcji spółki. Chyba należy się cieszyć z tego powodu i jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich obecnych pracowników PKP Energetyka.

 • Jan sieciowiec na gowork pisze 22 grudnia 2022 o 14:30:

  Większość z was to w tej firmie to nic nie pasuje to po uj tu robicie? Mało jest innych firm ? Największym waszym problemem jest to że trzeba coś robić i nie wolno pić.Nikt na siłę was tu nie trzyma! Firma póki co jest wypłacalna co w tych czasach już jest wiele.Są co miesiec premie jakie są takie są ale zawsze parę groszy jest.Idz jeden z drugim do prywaciarza dostaniesz najniższa krajową reszta pod stołem (parę złoty) i płacz bo mała emyrytura i trzeba cie narobić. A z tego co tu piszecie to mało osób robiło u prywaciarza i nie ma pojęcia jak wygląda praca. Dalej. Jak macie kierownictwa do (usunięte przez administratora) to się nie dziwcie ze tak jest albo, wam się nie chce.Samochody bo jest syf.To róż (usunięte przez administratora) i posprzątaj jak ci się nie podoba. Sporo rzeczy do auta można kupić na flotę w orlenie albo poproś sprzątaczkę to ci da środki czystości chyba że ty jesteś u0022majsteru0022 i nie będziesz sprzątać to sieć w brudzie .Jest wiele spraw które można zmienić a nawet trzeba bo rzeczywiście z roku na rok co raz gorzej się tu pracuje.Ale to przychodzi od górnie i kierownictwo nie ma bardzo na to wpływu. Jak nie stwarzasz problemów to i kierownictwo jest w porządku.Np.jak mi coś potrzeba do pracy idę do kierownika i to mam bez rzadnego problemu tyle póki co

 • Betina Rogacka na google_maps pisze 20 grudnia 2022 o 06:02:

  Tragedia coś załatwić graniczy z cudem ,to jest firma kogucik ,państwo w państwie

 • Tolek na gowork pisze 13 grudnia 2022 o 10:44:

  Wiadomo każdy ma własne zdanie, ale robota wcale zła nie jest. Pociąg po remoncie wiec nie narzekam. Stare składy biorą do P4 i P5 tek i jest ich coraz mnej

 • Maciej Kielczyk na google_maps pisze 12 grudnia 2022 o 06:51:

  Ruinujecie ludziom przedsiębiorstwa

 • mmundekk na gowork pisze 9 grudnia 2022 o 09:09:

  Serio ktoś płacze bo nadgodziny trzeba wyrabiać? Pokaż mi firme gdzie ich nie ma… Odbieram sobie w wolnym i tyle.

 • Igor na gowork pisze 18 listopada 2022 o 10:52:

  Po remontach u nas jest nowa szatnia. Także widać, że dbają by było lepiej i myślę że pracownicy to doceniają bojednak nowe to nowe i od razu standart inny i milej się pracuje. :)

 • Zapoznany z aktualizacją EBH na gowork pisze 13 listopada 2022 o 07:34:

  Prezes powinien w trybie natychmiastowym rozstać się z pomysłodawcą tego, żeby z wykazu prac szczególnie niebezpiecznych usunąć wymianę grzałek w rozjazdach. Przecież to jest (usunięte przez administratora)na bezpieczeństwo pracowników! No chyba, że to był pomysł samego Prezesa, to już niech sobie odpowie, co powinien zrobić.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena