Sun Investment Development PL Sp. z o.o.

mazowieckie
pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 2 , 00-073 Warszawa

Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  101-200
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 25

 • Kaszebe na gowork pisze 12 grudnia 2022 o 22:39:

  A jak wyglada współpraca z samym Panem Andrius em?

 • Pytanie na gowork pisze 18 listopada 2022 o 09:22:

  Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Sun Investment Development PL Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

 • Sunny na gowork pisze 8 października 2022 o 20:22:

  Pracowałam w SIGu rok, to był dobry, intensywny czas, poznałam wiele ciekawych, pozytywnych osób. Atmosfera pracy przyjemna, benefity w porządku.

 • old employee na gowork pisze 26 września 2022 o 11:47:

  Pracuję w firmie już 3 lata i szczerze mówiąc, jeśli interesujesz się energią odnawialną, czystszą przyszłością i zrównoważonym rozwojem - nie ma lepszego miejsca do pracy.nOczywiście rynek fotowoltaiczny jest bardzo dynamiczny, oczywiście nasza praca zależy od zmian politycznych i przepisów, ale jeśli wykażesz inicjatywę i zainteresowanie swoją pracą, zawsze będziesz doceniony i zmotywowany.

 • Były Pracownik na gowork pisze 7 września 2022 o 12:32:

  No proszę… napisze się kilka słów prawdy i komentarz usunięty. Chyba ktoś bardzo bał się ujawnienia faktów zabiegając o usunięcie wpisu, szczególnie romansu o którym huczy cała firma… nie wspominając o fuckupach R.M.S.

 • Pytanie na gowork pisze 9 sierpnia 2022 o 09:46:

  Jak szefostwo w Sun Investment Group Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

 • Adrian Wallner na gowork pisze 8 sierpnia 2022 o 21:59:

  Hej,nnPatrząc z perspektywy już byłego pracownika, Firma generalnie była OK (drobne poślizgi z kartami paliwowymi itp ;)) nDla osób chcących więcej zarobić na tak ambitnym stanowisku jak scout xD można (było) do momentu zmiany systemu prowizyjnego na ten (fajniejszy, ciezko policzyc ile ich bylo...) nOgólnie pracę wspominam dobrze - fajna atmosfera (pamiętając o tym, że to my ją tworzymy) , dobry kontakt z ludźmi na różnych stanowiskach ( oczywiście o ile sam tego chciałeś i o to zadbałeś) - nic nie przychodzi samo .... nPracując badz co bądź w branży handlowej wiele osób ma/ mialo zdanie że chyba wszystko się nalezy za to, że przychodzisz do pracy ;) (wiem tereny są/były różne do tego dochodziło do przepychanek mailowych z prawnikami itp itd - bywa ...nW mojej ocenie SiG trochę zbłądził po pierwsze w kierunku prowizji, po drugie - sami stawiają sobie sciany (umowy, prawnicy) - zamiast rozwiazac problem ;)nOgólnie pracowało mi się dobrze i ten czas wspominam bardzo miło....nTrochę słabo wyglądała drabinka po której można się było wspinać, aczkolwiek są możliwości, tylko trzeba trochę powalczyć

 • K na gowork pisze 21 kwietnia 2022 o 13:35:

  Osoby które mają kwalifikacje, ogromną wiedzę i umiejętności pracują na najniższych stanowiskach. Awanse tylko przez sympatię i wiek pracownika. Dyskryminacja ze strony kierownictwa. Przykre.

 • Pytanie na gowork pisze 31 marca 2022 o 14:53:

  Jak wygląda sprawa grafiku w Sun Investment Group Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

 • Były pracownik na gowork pisze 2 marca 2022 o 16:31:

  Firma jaka jest każdy widzi. SIG kreuje się na pracodawcę nowoczesnego z możliwościami, ale rzeczywistość jest zgoła inna. Bardzo duży stres i nerwowość, która jest napędzana przez przełożonych. Ciągłe zachęcania do konkurowania, wyścig szczurów oraz budowanie atmosfery rywalizacji. Przez powyższe brak zaufania między pracownikami, a Ci , którym u0022zaufaszu0022 z przyjemnością wespną się po Twoich plecach. Awansowanie ludzi na podstawie sympatii na linii przełożony - podwładny, a nie na podstawie rzeczywistych umiejętności. Brak bezpieczeństwa - ludzie, pomimo świetnej pracy, zwalniani są z dnia na dzień. Spółka ma problemu finansowe - nie płaci kontrahentom, nie płaci faktur pracownikom , którzy złożyli wypowiedzenie, problemy z opłaceniem floty samochodowej. Spółka, a raczej jej przedstawiciele, nie dotrzymują zawartych warunków umowy. Z plusów można wymienić możliwość zdobycia doświadczenia i nauki wielu nowych rzeczy.

 • Ex TM na gowork pisze 22 lutego 2022 o 10:00:

  Trochę się zbierałem do tej wiadomości, ale przez prawie 2 lata miałem okazje być prawą ręką członków zarządu. tzn 2 początkowych, ponieważ z nowym - 3ecim- nikt się nie jest w stanie dogadać. nSpółka ma problemy finansowe, nie płaci zaległych faktur osobą, które były zatrudnione w modelu b2b, a także podwykonawcom. nInnymi słowy, jeżeli składasz wypowiedzenie i nie daj bożę idziesz do konkurencji - szykuj się na brak ostatnich FV, nękanie pismamie z jakiejś małej kancelarii, a przede wszystkim jazdę bez trzymanki, telefony z groźbami, zastraszanie i kilka innych. nAtmosfera jest bardzo nerwowa, ludzie potrafią być zwalniani z dnia na dzień, a zarząd jest po prostu interesowny i nastawiony na wyzysk, tworzenie mocno konkurencyjnej atmosfery, a przede wszystkim na wściskanie głupot pt. u0022SIG Greatnessu0022 :)nNawet na rynku PV chodzi powiedzenie u0022negocjować jak członek zarządu SIGu0022 lub u0022 Ci co wytrwali 2 lata są naprawdę twardziu0022. Fajne miejsce aby zacząć przygodę z PV, ale jest to miejsce, które raczej jest postrzegane jako tymczasowa kuźnia zawodowa. Przed wstąpieniem polecam poszukać osób, które były najbardziej zaangażowane w tworzenie spółki, skontaktować się z nimi - wątpię aby po serii rozstań z najbardziej zaangażowanymi npracownikami - we wcześniej wspomnianym stylu - ktokolwiek dobrze się wypowiedział na temat tego Pracodawcy.nnNa Plus: n- nauka branży PVn- szybka możliwość awansu nNa minus: n- Wszystko, a przede wszystkim zarząd, który nigdy nie pracował dla dużego/sensownego podmiotu co przekłada się na brak kompetencji, wizji, zarządzania, a przede wszystkim podejścia do ludzi.

 • Z na gowork pisze 15 lutego 2022 o 09:48:

  Niby fajnie, niby ok, ale w środku stare jajo. Brak poczucia bezpieczeństwa, zwolnienia z dnia na dzień, brak informacji zwrotnych, w ogóle brak informacji, słaby przepływ komunikatów, nie wiadomo co się dzieje.

 • MARYSIA na gowork pisze 19 stycznia 2022 o 11:35:

  Na jakiej zasadzie przyznawane są awanse? Czy jest szansa na rozwój zawodowy w firmie?

 • Mario na gowork pisze 5 lipca 2021 o 13:32:

  Firma na prawdę w porządku.nBardzo fajny system premiowy. nMega zespółnPomocni ludzie w każdym obszarze. n,, Złota Osobau0027u0027 - Michalina HR nnPolecam.

 • Jarosław Lipert na google_maps pisze 6 maja 2021 o 21:34:

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena