Sun Investment Development PL Sp. z o.o.

mazowieckie
pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 2 , 00-073 Warszawa

Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  51-100
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 9 sierpnia 2022 o 09:46:

  Jak szefostwo w Sun Investment Group Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

 • Adrian Wallner na gowork pisze 8 sierpnia 2022 o 21:59:

  Hej,nnPatrząc z perspektywy już byłego pracownika, Firma generalnie była OK (drobne poślizgi z kartami paliwowymi itp ;)) nDla osób chcących więcej zarobić na tak ambitnym stanowisku jak scout xD można (było) do momentu zmiany systemu prowizyjnego na ten (fajniejszy, ciezko policzyc ile ich bylo...) nOgólnie pracę wspominam dobrze - fajna atmosfera (pamiętając o tym, że to my ją tworzymy) , dobry kontakt z ludźmi na różnych stanowiskach ( oczywiście o ile sam tego chciałeś i o to zadbałeś) - nic nie przychodzi samo .... nPracując badz co bądź w branży handlowej wiele osób ma/ mialo zdanie że chyba wszystko się nalezy za to, że przychodzisz do pracy ;) (wiem tereny są/były różne do tego dochodziło do przepychanek mailowych z prawnikami itp itd - bywa ...nW mojej ocenie SiG trochę zbłądził po pierwsze w kierunku prowizji, po drugie - sami stawiają sobie sciany (umowy, prawnicy) - zamiast rozwiazac problem ;)nOgólnie pracowało mi się dobrze i ten czas wspominam bardzo miło....nTrochę słabo wyglądała drabinka po której można się było wspinać, aczkolwiek są możliwości, tylko trzeba trochę powalczyć

 • Były pracownik na gowork pisze 25 lipca 2022 o 10:50:

  Wspominając dość długi okres pracy w tej firmie to aż się wzdrygam. Tak jak już inni wspominali prawdą jest, że najwyższe stanowiska obejmują osoby bez wiedzy i doświadczenia a ci co ją posiadają nie mają szansy na awans i dobre traktowanie, o wyższych pieniądzach nie wspominając. Jednym słowem kolesiostwo… do tego panuje bardzo duży chaos. Pewnie spowodowany nieumiejętnością zarządzania. Nadmieniając romans przełożonych z którym w ogóle się nie kryją a zarząd nic z tym nie robi to w ogóle dramat. Współczuje rodzinom, które mają. Do tego pani Roksana, która nie posiada kręgosłupa moralnego i wiedzą również nie grzeszy narażając firmę na straty trzyma się stołka.. niezrozumiałe. Zwolnienia wyglądają, jakby popełniło się przestępstwo. Każą natychmiast się spakować, nie pozwalają się pożegnać i odprowadzają do samych drzwi. Brakuje tylko policji…Szantaże to również norma w tej firmie. Podsumowują nie polecam bo po przygodzie z tą firmą to tylko do psychiatry na kozetkę.

 • K na gowork pisze 21 kwietnia 2022 o 13:35:

  Osoby które mają kwalifikacje, ogromną wiedzę i umiejętności pracują na najniższych stanowiskach. Awanse tylko przez sympatię i wiek pracownika. Dyskryminacja ze strony kierownictwa. Przykre.

 • Pytanie na gowork pisze 31 marca 2022 o 14:53:

  Jak wygląda sprawa grafiku w Sun Investment Group Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

 • Były pracownik na gowork pisze 2 marca 2022 o 16:31:

  Firma jaka jest każdy widzi. SIG kreuje się na pracodawcę nowoczesnego z możliwościami, ale rzeczywistość jest zgoła inna. Bardzo duży stres i nerwowość, która jest napędzana przez przełożonych. Ciągłe zachęcania do konkurowania, wyścig szczurów oraz budowanie atmosfery rywalizacji. Przez powyższe brak zaufania między pracownikami, a Ci , którym u0022zaufaszu0022 z przyjemnością wespną się po Twoich plecach. Awansowanie ludzi na podstawie sympatii na linii przełożony - podwładny, a nie na podstawie rzeczywistych umiejętności. Brak bezpieczeństwa - ludzie, pomimo świetnej pracy, zwalniani są z dnia na dzień. Spółka ma problemu finansowe - nie płaci kontrahentom, nie płaci faktur pracownikom , którzy złożyli wypowiedzenie, problemy z opłaceniem floty samochodowej. Spółka, a raczej jej przedstawiciele, nie dotrzymują zawartych warunków umowy. Z plusów można wymienić możliwość zdobycia doświadczenia i nauki wielu nowych rzeczy.

 • Ex TM na gowork pisze 22 lutego 2022 o 10:00:

  Trochę się zbierałem do tej wiadomości, ale przez prawie 2 lata miałem okazje być prawą ręką członków zarządu. tzn 2 początkowych, ponieważ z nowym - 3ecim- nikt się nie jest w stanie dogadać. nSpółka ma problemy finansowe, nie płaci zaległych faktur osobą, które były zatrudnione w modelu b2b, a także podwykonawcom. nInnymi słowy, jeżeli składasz wypowiedzenie i nie daj bożę idziesz do konkurencji - szykuj się na brak ostatnich FV, nękanie pismamie z jakiejś małej kancelarii, a przede wszystkim jazdę bez trzymanki, telefony z groźbami, zastraszanie i kilka innych. nAtmosfera jest bardzo nerwowa, ludzie potrafią być zwalniani z dnia na dzień, a zarząd jest po prostu interesowny i nastawiony na wyzysk, tworzenie mocno konkurencyjnej atmosfery, a przede wszystkim na wściskanie głupot pt. u0022SIG Greatnessu0022 :)nNawet na rynku PV chodzi powiedzenie u0022negocjować jak członek zarządu SIGu0022 lub u0022 Ci co wytrwali 2 lata są naprawdę twardziu0022. Fajne miejsce aby zacząć przygodę z PV, ale jest to miejsce, które raczej jest postrzegane jako tymczasowa kuźnia zawodowa. Przed wstąpieniem polecam poszukać osób, które były najbardziej zaangażowane w tworzenie spółki, skontaktować się z nimi - wątpię aby po serii rozstań z najbardziej zaangażowanymi npracownikami - we wcześniej wspomnianym stylu - ktokolwiek dobrze się wypowiedział na temat tego Pracodawcy.nnNa Plus: n- nauka branży PVn- szybka możliwość awansu nNa minus: n- Wszystko, a przede wszystkim zarząd, który nigdy nie pracował dla dużego/sensownego podmiotu co przekłada się na brak kompetencji, wizji, zarządzania, a przede wszystkim podejścia do ludzi.

 • Z na gowork pisze 15 lutego 2022 o 09:48:

  Niby fajnie, niby ok, ale w środku stare jajo. Brak poczucia bezpieczeństwa, zwolnienia z dnia na dzień, brak informacji zwrotnych, w ogóle brak informacji, słaby przepływ komunikatów, nie wiadomo co się dzieje.

 • MARYSIA na gowork pisze 19 stycznia 2022 o 11:35:

  Na jakiej zasadzie przyznawane są awanse? Czy jest szansa na rozwój zawodowy w firmie?

 • Pytanie na gowork pisze 20 grudnia 2021 o 08:32:

  Czy firma Sun Investment Group Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

 • Moto na gowork pisze 15 września 2021 o 21:05:

  Firma bardzo w porządku. Dobra kasa, wyższa niż gdzie indziej, fajny socjal, premie. Biuro spoko, ale mogłoby być większe. Ogólnie polecam ludziom, którzy chcą się rozwijać i poznawać nowe rzeczy.

 • Pytanie na gowork pisze 9 września 2021 o 09:27:

  Co wchodzi w socjal Sun Investment Group Polska Sp. z o.o.?

 • exPracownik na gowork pisze 8 września 2021 o 14:25:

  Spółka fatalna, a zarząd toksyczny z mentalnością rodem komuny.nBardzo przedmiotowe traktowanie Pracowników oraz budowanie awansów na relacjach i donosicielstwie. nOlbrzymi brak kompetencji i bardzo duży efekt domina. Duża rotacja, duży stres, przepracowanie, chory zarząd i (usunięte przez administratora) na samej górze. Pracowałem krotko, ale chyba nie ma nikogo kto przepracował 2.5-3 lata

 • Mario na gowork pisze 5 lipca 2021 o 13:32:

  Firma na prawdę w porządku.nBardzo fajny system premiowy. nMega zespółnPomocni ludzie w każdym obszarze. n,, Złota Osobau0027u0027 - Michalina HR nnPolecam.

 • M na gowork pisze 8 czerwca 2021 o 09:17:

  Można spotkać różne opinie na temat ten firmy, ale będąc wewnątrz jest bardzo dobrze. Przede wszystkim rozwijasz się i ciągle uczysz czegoś nowego. Bez tego człowiek szybko się nudzi.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena