Sun Investment Development PL Sp. z o.o.

mazowieckie
pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 2 , 00-073 Warszawa

Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  51-100
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • K na gowork pisze 21 kwietnia 2022 o 13:35:

  Osoby które mają kwalifikacje, ogromną wiedzę i umiejętności pracują na najniższych stanowiskach. Awanse tylko przez sympatię i wiek pracownika. Dyskryminacja ze strony kierownictwa. Przykre.

 • Pytanie na gowork pisze 31 marca 2022 o 14:53:

  Jak wygląda sprawa grafiku w Sun Investment Group Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

 • Były pracownik na gowork pisze 2 marca 2022 o 16:31:

  Firma jaka jest każdy widzi. SIG kreuje się na pracodawcę nowoczesnego z możliwościami, ale rzeczywistość jest zgoła inna. Bardzo duży stres i nerwowość, która jest napędzana przez przełożonych. Ciągłe zachęcania do konkurowania, wyścig szczurów oraz budowanie atmosfery rywalizacji. Przez powyższe brak zaufania między pracownikami, a Ci , którym u0022zaufaszu0022 z przyjemnością wespną się po Twoich plecach. Awansowanie ludzi na podstawie sympatii na linii przełożony - podwładny, a nie na podstawie rzeczywistych umiejętności. Brak bezpieczeństwa - ludzie, pomimo świetnej pracy, zwalniani są z dnia na dzień. Spółka ma problemu finansowe - nie płaci kontrahentom, nie płaci faktur pracownikom , którzy złożyli wypowiedzenie, problemy z opłaceniem floty samochodowej. Spółka, a raczej jej przedstawiciele, nie dotrzymują zawartych warunków umowy. Z plusów można wymienić możliwość zdobycia doświadczenia i nauki wielu nowych rzeczy.

 • Ex TM na gowork pisze 22 lutego 2022 o 10:00:

  Trochę się zbierałem do tej wiadomości, ale przez prawie 2 lata miałem okazje być prawą ręką członków zarządu. tzn 2 początkowych, ponieważ z nowym - 3ecim- nikt się nie jest w stanie dogadać. nSpółka ma problemy finansowe, nie płaci zaległych faktur osobą, które były zatrudnione w modelu b2b, a także podwykonawcom. nInnymi słowy, jeżeli składasz wypowiedzenie i nie daj bożę idziesz do konkurencji - szykuj się na brak ostatnich FV, nękanie pismamie z jakiejś małej kancelarii, a przede wszystkim jazdę bez trzymanki, telefony z groźbami, zastraszanie i kilka innych. nAtmosfera jest bardzo nerwowa, ludzie potrafią być zwalniani z dnia na dzień, a zarząd jest po prostu interesowny i nastawiony na wyzysk, tworzenie mocno konkurencyjnej atmosfery, a przede wszystkim na wściskanie głupot pt. u0022SIG Greatnessu0022 :)nNawet na rynku PV chodzi powiedzenie u0022negocjować jak członek zarządu SIGu0022 lub u0022 Ci co wytrwali 2 lata są naprawdę twardziu0022. Fajne miejsce aby zacząć przygodę z PV, ale jest to miejsce, które raczej jest postrzegane jako tymczasowa kuźnia zawodowa. Przed wstąpieniem polecam poszukać osób, które były najbardziej zaangażowane w tworzenie spółki, skontaktować się z nimi - wątpię aby po serii rozstań z najbardziej zaangażowanymi npracownikami - we wcześniej wspomnianym stylu - ktokolwiek dobrze się wypowiedział na temat tego Pracodawcy.nnNa Plus: n- nauka branży PVn- szybka możliwość awansu nNa minus: n- Wszystko, a przede wszystkim zarząd, który nigdy nie pracował dla dużego/sensownego podmiotu co przekłada się na brak kompetencji, wizji, zarządzania, a przede wszystkim podejścia do ludzi.

 • Z na gowork pisze 15 lutego 2022 o 09:48:

  Niby fajnie, niby ok, ale w środku stare jajo. Brak poczucia bezpieczeństwa, zwolnienia z dnia na dzień, brak informacji zwrotnych, w ogóle brak informacji, słaby przepływ komunikatów, nie wiadomo co się dzieje.

 • MARYSIA na gowork pisze 19 stycznia 2022 o 11:35:

  Na jakiej zasadzie przyznawane są awanse? Czy jest szansa na rozwój zawodowy w firmie?

 • Pytanie na gowork pisze 20 grudnia 2021 o 08:32:

  Czy firma Sun Investment Group Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

 • Moto na gowork pisze 15 września 2021 o 21:05:

  Firma bardzo w porządku. Dobra kasa, wyższa niż gdzie indziej, fajny socjal, premie. Biuro spoko, ale mogłoby być większe. Ogólnie polecam ludziom, którzy chcą się rozwijać i poznawać nowe rzeczy.

 • Pytanie na gowork pisze 9 września 2021 o 09:27:

  Co wchodzi w socjal Sun Investment Group Polska Sp. z o.o.?

 • exPracownik na gowork pisze 8 września 2021 o 14:25:

  Spółka fatalna, a zarząd toksyczny z mentalnością rodem komuny.nBardzo przedmiotowe traktowanie Pracowników oraz budowanie awansów na relacjach i donosicielstwie. nOlbrzymi brak kompetencji i bardzo duży efekt domina. Duża rotacja, duży stres, przepracowanie, chory zarząd i (usunięte przez administratora) na samej górze. Pracowałem krotko, ale chyba nie ma nikogo kto przepracował 2.5-3 lata

 • Mario na gowork pisze 5 lipca 2021 o 13:32:

  Firma na prawdę w porządku.nBardzo fajny system premiowy. nMega zespółnPomocni ludzie w każdym obszarze. n,, Złota Osobau0027u0027 - Michalina HR nnPolecam.

 • M na gowork pisze 8 czerwca 2021 o 09:17:

  Można spotkać różne opinie na temat ten firmy, ale będąc wewnątrz jest bardzo dobrze. Przede wszystkim rozwijasz się i ciągle uczysz czegoś nowego. Bez tego człowiek szybko się nudzi.

 • Melo na gowork pisze 7 czerwca 2021 o 11:36:

  Jako były pracownik mogę rzetelnie wyrazić opinię o firmie. Bardzo kompetentni ludzie, zawsze skorzy do pomocy. Dobre auta i sprzęty służbowe. Super bonusy , pensja wypłacana na czas, a nawet przed, dodatkowo zawsze cieszyła oko. Podsumowując - polecam.

 • Pytanie na gowork pisze 15 maja 2021 o 09:50:

  Czy firma Sun Investment Group Polska Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

 • Lobo na gowork pisze 17 kwietnia 2021 o 09:03:

  Pracuję w SIG już jakiś czas i mogę wydać w końcu opinie. Fajna, ale wymagająca praca, nowe narzędzia do pracy, przede wszystkim kasa na czas i mega fajny zespół. Mogę szczerze polecić osobom, które nie boją ssie pracy, chcą się rozwijać, a jednocześnie pracować w mega atmosferze. Dodatkowo, pracodawca dba o bezpieczeństwo w dobie covid co się mocno ceni.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena