Sunvival Energy Sp. z o.o.

mazowieckie
Okopowa 56 77, 01-042 Warszawa

Handel energią elektryczną

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Linkedin Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  250 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 8

 • Mateusz Mniszek na google_maps pisze 25 marca 2022 o 23:31:

  Duże opóźnienie w montażu. Ciągłe zmiany osób, z którymi można załatwić sprawę. Zaliczka wpłacona w listopadzie, jest marzec, a ja nie mam możliwości zalogowania się do instalacji i sprawdzenia jak działa. Dramat.

 • Kris P na google_maps pisze 30 listopada 2021 o 12:07:

  Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa. Pelna pomoc jak również bezproblemowy kontakt. Gorąco Polecam !!! Jestem bardzo zadowolony :)

 • Agnieszka Majsterek na google_maps pisze 7 listopada 2021 o 12:07:

  Gorąco polecam. Firma bardzo rzetelna i godna polecenia. Świetny kontakt. Pan Marek wszystkiego dopilnował i poświęcił nam dużo czasu wyjaśniając nurtujące nas kwestie. Czas realizacji błyskawiczny. Współpraca z takim zespołem to czysta przyjemność. Serdecznie dziękujemy :)

 • Dariusz Kaczmarek na gowork pisze 16 września 2021 o 15:14:

  Aż żal pisać negatywne opinie o firmie, w którą zainwestowało się tyle czasu i pracy. Niestety po zmianie Prezesa firma nie przypomina już organizacji, w której zatrudniałem się rok temu. Firma w dwa miesiące czasu zniszczyła dział sprzedaży zwalniając większość doradców i kierowników, reszta zwolniła się sama obserwując sytuację od wewnątrz. Do dzisiaj byli pracownicy nie dostali zaległych wynagrodzeń (podstawy i prowizji). Sprawa znajdzie swój finał w sądzie w postaci pozwu zbiorowego byłych pracowników. nZ wielkim smutkiem, nDariusz KaczmareknByły Kierownik Regionalny

 • Krzysztof Camlet na google_maps pisze 7 sierpnia 2021 o 12:07:

  Niestety ,nie polecam ,jeden raz konsultantka poinformowała pół godziny prze spotkaniem ,że nie da razy dotrzeć .Na drugie spotkanie spóźniła się ok.1 godziny ,nie mogłem czekać

 • Wanda na gowork pisze 2 lipca 2021 o 05:25:

  Cześć, znajdzie się tutaj na forum jakiś pracownik Sunvival Energy, który podzieliłby się swoją opinią na temat pracy jako przedstawiciel? Chciałabym dopytać o zarobki w firmie. Czy jest jakaś podstawa? Czy wynagrodzenie opiera się na systemie prowizyjnym? Jak to jest rozliczane i ile na starcie może zarobić mało doświadczona osoba? :)

 • Tomasz Palma na google_maps pisze 10 czerwca 2021 o 13:14:

  Zdecydowanie polecam! Bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Wszechstronne doradztwo @piotrbania , szybki , dokładny i estetyczny montaż instalacji oraz solidna bieżąca obsługa. Podkreślę, iż decyzję podjąłem po analizie wielu ofert, których na rynku nie brak i się nie zawiodłem. Wygrała między innymi: cierpliwość do klienta, brak nachalności , wysoka kompetencja przedstawiciela handlowego oraz atrakcyjne warunki finansowe.

 • Janusz Bachry na google_maps pisze 10 czerwca 2021 o 13:14:

  Firma rzetelna, bardzo dobry kontakt z doradcą, duży plus za cierpliwość, faktyczne słuchanie wymagań i odpowiednie dopasowanie oferty (Pani Paulino, tak trzymać !!!). Instalacja wykonana, czekamy na uruchomienie, jak do tej pory firma wywiązuje się znakomicie ze wszystkich zobowiązań, dobra współpraca na każdym etapie realizacji inwestycji. Polecam. PS. Instalacja uruchomiona bez problemów, działa zgodnie z oczekiwaniami...żeby jeszcze słonko częściej wychodziło zza chmur... ;)

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena