Synergio S.A.

mazowieckie
Bobrowiecka 8 , 00-728 Warszawa

Wytwarzanie energii elektrycznej

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  102 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 36

 • Administrator na gowork pisze 21 września 2022 o 09:05:

  Synergio S.A. poszukuje osoby na stanowisko projektant w miejscowości Warszawa. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

 • Administrator na gowork pisze 19 września 2022 o 09:28:

  Czy w mieście Gdańsk da się zarobić więcej niż 3600 pracując jako Magazynier?

 • Pytanie na gowork pisze 24 sierpnia 2022 o 14:19:

  Obecnie Synergio S.A. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Doradca Klienta Biznesowego. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 6 czerwca.

 • Kandydat na gowork pisze 15 lipca 2022 o 18:11:

  Jestem zainteresowany pracą w państwa firmie wysłałem aplikację miał się ktoś kontaktować i nie ma tego kontaktu nProsiłbym o informację zwrotną bardzo zależy mi na dołączeniu do państwa firmy

 • Były kandydat na gowork pisze 2 czerwca 2022 o 08:46:

  Firma mocno niepoważna. Umawia spotkanie, wysyła mail z potwierdzeniem, po czym nie zjawia się na spotkaniu. Strata czasu

 • Pytanie na gowork pisze 14 maja 2022 o 14:30:

  Czy w Synergio S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

 • Grzegorz na gowork pisze 9 maja 2022 o 19:03:

  Serdecznie ostrzegam wszystkich przed Synergio.nTrzymać się jak najdalej od tej firmy.nZwłaszcza jak chcecie tam pracować. nJest to dramat. nFirma ma ciągłe sprawy z inspekcją pracy.

 • Łukasz na gowork pisze 3 marca 2022 o 11:02:

  Na Rosyjski węgiel ma być nałożone embargo w całej EU. nCzy to spowoduje ponowne problemy z dostępnością węgla w Synergio oraz z koniecznością zakupu węgla z poza Rosji?

 • Piotr na gowork pisze 26 lutego 2022 o 11:07:

  Czy to prawda, że węgiel który sprzedają, to węgiel z Rosji a sama firma ma udziałowców z Rosji i może być objęta sankcjami?

 • Łukasz na gowork pisze 17 lutego 2022 o 18:01:

  Firma bardzo nie poważna którą tylko patrzy jak przyciąć handlowców.nBardzo duża rotacja.

 • Administrator na gowork pisze 2 lutego 2022 o 13:44:

  Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Synergio S.A.? Czy można liczyć na pełen etat?

 • Handlowiec na gowork pisze 1 lutego 2022 o 12:11:

  Ludzie którzy piszą opinie to chyba w życiu w sprzedaży nie pracowali. Musisz jeździć i mieć wyniki. Nie zmienia to faktu, że to nie pierwsza firma sprzedażowa w moim życiu. Nikt (usunięte przez administratora) nie truje póki robisz swoje. Przed podpisaniem umowy wiesz co należy do Twoich obowiązków. Produkt i procedury też ok. Zawsze można coś poprawić i firma nad tym Pracuje. Współpraca z Michałem bez zarzutu. Ma chłop dużo na głowie, a i tak do podwładnego podchodzi jak do człowieka a nie kolumny na wykresie.

 • Administrator na gowork pisze 29 stycznia 2022 o 12:15:

  Firma Synergio S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko Doradca Biznesowy. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

 • Xyz na gowork pisze 26 stycznia 2022 o 16:57:

  Zdecydowanie nie polecam! nChamstwo i brak szacunku do pracowników jak i klientów. nJezeli zalezy Ci na dobrej atmosferze w pracy to w Synergio jej nie znajdziesz.nSzefowie nawet nie wiedzą jak masz na imię i pewnie jak jesteś w biurze to się zastanawiają czy ten ktoś przyszedł na rozmowę o pracę czy też pracuje już długi czas. nPozdrawiam ????

 • Obecny pracownik M na gowork pisze 25 listopada 2021 o 09:24:

  Z zaciekawieniem czytam opinie u0022byłychu0022 jako wieloletni pracownik na umowie o prace. Dla pracodawcy zarowno pensje jak i prowizje to swietosc i nigdy nie zdarzylo sie by nie byly wyplacone. Bywaja poslizji w wypalcie prowizjo na B2B ale raptem kilkudniowe. Pracownicy w biurze zatrudnieni na umowach o prace, albo na czas nieokreslony albo na okreslony. Na B2B, z jasno okreslonymi zasadami i regulaminem, ktory sami, DOBROWOLNIE akceptuja sa zatrudnieni DTH. Czy roczny Mercedes to slaby samochod? Kto byl rozliczony z rysek? Bo ja nie. Duza fluktuacja? Zwalniani sa handlwocy ktorzy nie sprzedaja. Tylko i wylacznie. Zostaja tacy co chca pracwoac i potrafia. Chyba, ze uwazacie, ze ja mam pracujac ciezko obowiazek utrzymywanie przedstawiciela z podstawa i samochodem, ajpadem i po szkoleniach?? To nalezy do obowiazkow jakielkolwiek firmy?? Sprzedajesz - zarabiasz -zostajesz. Nie - wylatujesz. Proste. Chyba trzeba przyjac na klate fakt, ze ktos zostal zwolniony a nie wylewac tu swoje frustrajcje. Ja osobisie polecam tym, ktorzy chca pracowac. Lenie trzymacjei sie zdaleka, to fakt!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena