Technonicol Sp. z o.o.

mazowieckie
Wołoska 5 , 02-675 Warszawa

Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  6 100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 12

 • Pytanie na gowork pisze 24 stycznia 2023 o 09:56:

  Czy w Technonicol Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

 • Zamawiający na gowork pisze 2 marca 2022 o 16:49:

  Dajcie sobie spokój z szukaniem i pracowaniem dla firmy rodem z rosji.

 • Pytanie na gowork pisze 2 lutego 2022 o 16:46:

  Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Technonicol Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

 • klin na gowork pisze 20 maja 2016 o 21:07:

  @adka oczywiście kablowanie psuje atmosferę w pracy, ale z drugiej strony niekiedy trzeba powiedzieć prawdę jeżeli ktoś robi jakąś szkodę zakładowi czy pracownikom.

 • anonim na gowork pisze 1 kwietnia 2016 o 11:14:

  Widzę, że panie lubia podlizywać się dyrekcji. Zula a czy czasem mąż nie robił kiedyś w windykacji, bo żeby tam pracować to trzeba mieć niezły charakter aby klientów tak oszukiwać, a w razie problemów zbywać i okłamywać że wszystko jest OK.

 • zula na gowork pisze 7 marca 2016 o 11:21:

  mój mąż pracuje tam i jest bardzo zadowolony..już na pierwszej umowie dostało 3 tys prawie netto...a po miesiącu dłuższą umowe i podwyżke..oceniam tą firme bardzo dobrze

 • anonim na gowork pisze 2 marca 2016 o 13:36:

  Opinie oczywiście podzielone, i to naturalne. Bo jak wiadomo, wszystkim nie dogodzisz. A już taka jest natura Polaka- NARZEKAĆ. W firmie Technonicol pracuje już szmat czasu i nie narzekam, wręcz odwrotnie, jestem bardzo zadowolona. A Prezes jest takim człowiekiem, i pracodawcą , że mogła bym za niego w ogień skoczyć! Życzyła bym wszystkim takich Prezesów! Oby był z nami jak najdłużej!

 • anonim na gowork pisze 15 stycznia 2016 o 13:32:

  u0022Może Prezes miły, ale pracować jako Przedstawiciel Handlowy się nie da w tej firmie. Pracowałem tam przez około pół roku. Odszedłem do konkurencyjnej firmy, bo już ze wstydu zapadałem się pod ziemię za jakość materiału, niesłowność, niedotrzymywanie warunków handlowych przez Zarząd.u0022 Zgadzam się z tą opinią i nikomu nie polecam zakupu materiałów tej firmy. Przedstawiciel handlowy ma jedno zadanie złapać klienta a w razie reklamacji obiecywać i kłamać jak znut.nnNie wiem za co ta firma otrzymała Złotegy Certyfikat Rzetelności 2015 – wyróżnienia dla najlepszych i najbardziej wiarygodnych przedsiębiorstw w Polsce chyba za ładny i miły głos pani sekretarki bo napewno nie za rozwiązywanie problemów z klientem za złą jakość materiału i rozpatrywanie reklamacji.

 • spox na gowork pisze 17 lipca 2015 o 13:42:

  Kadra zarządząjąca nie za bardzo wie co robi, brak im pomysłów,dyrekcja niezaradna uciekająca od problemów. Generalnie koloesiostwo i układy .

 • anonim na gowork pisze 16 listopada 2011 o 17:29:

  Może Prezes miły, ale pracować jako przedstawiciel handlowy się nie da w tej firmie. Pracowałem tam przez około pół roku. Odszedłem do konkurencyjnej firmy, bo już ze wstydu zapadałem się pod ziemię za jakość materiału, niesłowność, niedotrzymywanie warunków handlowych przez Zarząd. Wsparcie techniczne nie istniej w tej firmie. Zasada jest jedna: byle co i byle jak sprzedać aby tylko kasę odzyskać w terminie od klienta.

 • anonim na gowork pisze 23 czerwca 2011 o 16:56:

  Pracuję w tej firmie od niedawna ale już mogę powiedzieć że bardzo się cieszę że tam trafiłam.Świetny kontakt z kadrą zarządzającą,bardzo dobra atmosfera i w ogóle wielki pozytyw!!!A prezes-bomba!!!Z szacunkiem do pracownika ,wypłacalny zawsze na czas no i bardzo bardzo miły !!! Polecam !!!

 • anonim na gowork pisze 2 kwietnia 2009 o 13:49:

  Słowa kojarzące się z TechnoNICOL Polska Sp.z o.o.:solidny pracodawca, ciekawa pracannMożliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako : średninnAtmosfera i ludzie tam pracujący są : bardzo przyjazna atmosferannOd jakiej stawki można negocjować pensję? - 1 800 pln nettonnNajbardziej podobało mi się w TechnoNICOL Polska Sp.z o.o.: świetny kontakt z kadrą zarządzającąnnNajbardziej nie podobało mi się w TechnoNICOL Polska Sp.z o.o.: niemoznośc współpracy na okres wielu lat ( likwidacja oddziału)

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena