Wolna Energia Sp. z o.o.

mazowieckie
al. Solidarności 117 207, 00-140 Warszawa

Handel energią elektryczną

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Instagram Facebook Rzetelna Firma
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  500 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 46

 • klient na gowork pisze 1 lutego 2023 o 16:19:

  Dałam się nabrać i podpisałam um we wrześniu 2022r dziś 01.02.23r i zero realizacji mało tego po ostrej wymianie zdań z panią z biura obsługi brak kontaktu.Skorzystam z pomocy prawnika .

 • Idioci na gowork pisze 30 stycznia 2023 o 18:56:

  Firma założona przez Dawida (usunięte przez administratora) - idiotę, który (usunięte przez administratora) lub oszukałby wszystkich, zmanipulowałby własną matkę. Większość jego historii jest wyśmiewana przez ,,pracowników” - dlaczego? Bo te historie są nieprawdziwe. nCzy uczą sprzedaży - nie ukrywam że tak, uczą ale potrafią zniszczyć do niej chęci jak ich kłamstwa wychodzą na jaw. Opowiadają o wartościach ale te wartości nie są przez nich realizowane. Dlatego każdy, który choć trochę potrafi liczyć i myśleć, WIDZI jak dużo kasy jest ukryte w różnicy pomiędzy faktyczną ceną produktów a ich ,,ceną bazową” będzie pracował dla konkurencji. I BARDZO DOBRZE Panele przez nich montowane są słabe. Firma każdemu leży hajs. Jednak, to bardzo dobrze że takie firmy istnieją, bo muszą być firmy (usunięte przez administratora) aby rynek i pracownicy docenili dobre firmy ????nJak sama nazwa wskazuje… WOLNA ta ich ENERGIA ????

 • Pytanie na gowork pisze 21 stycznia 2023 o 10:19:

  Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wolna Energia Sp. z o. o.?

 • PODWYKONAWCA na gowork pisze 18 stycznia 2023 o 19:06:

  PODWYKONAWCY nie ufajcie tej firmie!!! nie opłacają faktur, zbywają tekstami w stylu u0022do końca tygodnia będzie opłaconeu0022 i tak przez 5, 6 tygodni a suma sumarum i tak nie płacą. Nie odbierają telefonów od własnych klientów więc klienci wydzwaniają do podwykonawcy bo nie wiedzą co z ich instalacjami. nnNie polecam !!!

 • 731 - 5O4 - 996 na gowork pisze 21 grudnia 2022 o 14:05:

  Poszkodowane osoby proszę o kontakt. Udzielę informacji i doradzę jak odzyskać swoją należność.

 • Były pracownik na gowork pisze 7 grudnia 2022 o 21:06:

  Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, nie dajcie się wrobić w ich bajki! To są (usunięte przez administratora) mówią jedno robią drugie :(

 • Nick na gowork pisze 7 grudnia 2022 o 19:07:

  Firma - wałek. Wspominają w ogłoszeniu o podstawie + prowizji, po rozmowie okazuje się że wynagrodzenie to sama prowizja. Lider sprzedaży wspomina że zarabia kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, co wydaje się lekko mówiąc wałkiem. Narzędzia służbowe - w ofercie pracy są wspomniane, jednak na samej rozmowie ani słowa - samochód służbowy jedynie po kilkunastu umowach. Radziłbym uważać.

 • mariusz kolorowy na gowork pisze 6 grudnia 2022 o 13:32:

  (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem niby szybko profesjonalnie naciągnęli na wykonanie usługi zabrali materiał faktura na droższą instalację wystawiona brak kontaktu zwlekanie z złożeniem wniosków na dofinansowanie amatorka

 • 731 5O4 996 na gowork pisze 6 grudnia 2022 o 12:25:

  Poszkodowane osoby proszę o kontakt. Udzielę informacji i doradzę jak odzyskać swoją należność.

 • nick na gowork pisze 18 listopada 2022 o 18:33:

  nie polecam nikomu tej firmy. dokładasz do interesu swój laptop, swoje paliwo, swoj samochód (jak nie masz to piechota z parasolem w ręku) i nikogo warunki pogodowe nie interesują, chodzisz jako akwizytor namawiając ludzi często nieświadomych. pranie mózgu na szkoleniach, naopowiadają bajek o wypłatach, ludzie w to wierzą a później niespodzianka. sztuczna atmosfera w firmie. za czas, który poświęcasz nikt nie płaci, wynagrodzenie prowizyjne. klienci skarżą się na brak montażu a ty musisz świecić oczami i wysłuchiwać ich zażaleń nie mając wpływu na montaż i termin.

 • Nick na gowork pisze 15 listopada 2022 o 22:30:

  Nie polecem pracy w tej firmie!!!nOgólnie atmosfera jest bardzo dobra ale.... firma nie zapewnia żadnej podstawy pieniężnej, więc zarabiamy tylko jak coś sprzedamy, tak zwana prowizja. Jako pracownicy nie dostajemy podstawowych narzędzi do pracy handlowca, wszystko trzeba mieć swoje. Jak ktoś nie ma samochodu to musi chodzić na piechotę lub jeździć rowerem. Nawet każdy pracownik musi przynosić swój prywatny laptop bo inaczej nic nie jest w stanie załatwić. Liderzy na szkoleniach robią dobre pranie mózgów, oczywiście na swoją korzyść. Firma na szkoleniach jest przedstawiana jako topowa, ja jako były pracownik uważam, że jest to tak zwany u0022krzaku0022. W firmie jest ogromy przemiał ludzi w ciągu mojego miesiąca przez firmę przewinęło się około 10 osób, więc o czymś to świadczy. Firma obiecuje gruszki na wierzbie przez co dużo osób łapie się na te stanowisko. W ogłoszeniu podają, że zarobki od 8 do 15 tysięcy, a rzeczywistość jest zupełnie inna. Szkoda słów na tą firmę, która tak (usunięte przez administratora) własnych pracowników.

 • Piotr na gowork pisze 31 października 2022 o 07:44:

  Nie polecam usług firmy Wolna Energia. Nie dotrzymują terminów, nie odpowiadają na telefony i maile, nie chcą oddać pieniędzy. W maju zawarłem z nimi umowę na montaż pompy ciepła, wpłacona została zaliczka. Dostarczenie sprzętu: lipiec, instalacja sierpień. W tym czasie przedstawiciel handlowy jak i biuro firmy we Wrocławiu unikali kontaktu telefonicznego. Po licznych próbach kontaktu udało mi się ustalić, że firma nie jest w stanie określić terminu montażu, jak również nie posiada modelu pompy określonego w umowie. W związku z tym, we wrześniu zdecydowałem się zrezygnować z usługi firmy Wolna Energia i wystąpić o zwrot zaliczki. Została wystawiona faktura korygująca z terminem zwrotu zaliczki 3.10.2022. pomimo licznych przypomnień telefonicznych i mailowych do dziś pieniądze nie zostały zwrócone. W zaistniałej ej sytuacji o sprawie powiadomione zostały: UOKiK, Urząd Skarbowy, Prokuratura Rejonowa w Warszawie

 • Wku....ny klient na gowork pisze 27 października 2022 o 20:54:

  Najbardziej amatorska firma z jaką do tej pory mialem do czynienia. Gdybym wiedział ze tak będą olewac klienta nigdy bym nie podpisal z nimi umowy o zakup i montaż pompy ciepła.nPo pierwsze nie dotrzymują terminu montażu. Przesuwają montaż o tygodnia na tydzień tłumacząc się sytuacją na rynku. nZ tym że mnie jako klinta sytaucja nie interesuje tylko tonco jest na umowie.nTeraz nie odbierają telefonów i nie odpisują na maile. Totalna porażka. Widzimy się w sądzie. Przez nich dom oraz jego mieszkańcy zaraz zostaną bez ogrzewania. Wegla nie ma. Pompa miała byc zainstalowana 2 miesiace temu!nAmatorzy. Zupełnie odradzam podpisywania jakiegokolwiek kontraku z nimi.

 • Koooku na gowork pisze 8 sierpnia 2022 o 14:43:

  Jestem zadowolony - firma stawia na rozwój i wchodzi w coraz to nowsze technologie. Poza tym dba o klienta, a to jest najważniejsze.

 • Jarek na gowork pisze 28 lipca 2022 o 18:54:

  Absolutnie nie polecam!nWynagrodzenie jedynie prowizyjne. Codziennie masz być w biurze (bez otrzymywania za to pensji) gdzie grasz bez sensu w piłkę przez 40 minut a później są szkolenia sprzedazowo techniczne (jedyny plus). Następnie masz zasuwać w teren i na własną rękę szukać klientów. Oznacza to że pierwsze miesiące pracujesz ZA DARMO a potem dostajesz prowizje jeśli uda Ci się coś sprzedać, są one tak liczone że firma ma duży zysk z narzutu a ty niewielki.nPS lider sprzedaży (Ukrainiec) to kombinator który nawet kolegę potrafił oszukać nie dzieląc się z nim prowizją, jak to wcześniej ustalili.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena