Inez Co. Domy Kanadyjskie Agnieszka Lipka

mazowieckie
Marzeń I Snów 4 , 05-552 Wola Mrokowska

Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  2-5
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 10

 • Pytanie na gowork pisze 2 października 2020 o 11:57:

  Jaki jest styl zarządzania kadrą w Lipka Agnieszka Inez Co. Domy Kanadyjskie?

 • lysya4 na gowork pisze 6 marca 2020 o 09:16:

  pracodawca nie zapewnia szkolen jak i nie podnosi kwalifikacji pracownikow. przez 5 lat mojej pracy tam kompletnie zero szkolen a szkolenie bhp bylo jedno zorganizowane na kolanie na budowie aby dniowki nie tracic. pracodawca kompletnie nie przestrzega przepisow prawa pracy , wymaga pracy codziennie po 10 godzin (nie placac nadgodzin oczywiscie). dojazd do pracy ,czesto ponad godzine nie wlicza sie do czasu pracy . praca w zimie na zewnatrz bez jakiegokolwiek posilku regeneracyjnego. jezeli ktos chce poznac wiecej szczegolow to zapraszam na priv. niestety ale w tej firmie pracownik ktory zarabia ina swojego pracodawce jest traktowany bez szacunku i zawsze jest na ostatnim miejscu , przed np.podwykonawca. dowodem na to wszystko jest fakt ze nie ma tam obecnie pracownikow z dlugim stazem , firma nie ma juz nikogo z praktyka w usa (czym sie kiedys szczycili) obecnie firma powinna zmienic nazwe na domy ukrainskie.

 • Czesław na gowork pisze 20 sierpnia 2018 o 13:55:

  @Pabloo, rok czasu pracy na rzecz firmy Lipka Agnieszka Inez Co. Domy Kanadyjskie to okres, w którym można wyrobić już pewne zdanie na temat pracodawcy. Czy możesz napisać, jak ocenisz firmę pod względem możliwości rozwoju zawodowego? Firma organizuje szkolenia, które podnoszą kwalifikacje zatrudnionych osób? Przedstaw, proszę, jak wygląda ten aspekt pracy.

 • Pabloo na gowork pisze 19 sierpnia 2018 o 14:35:

  Witam,nPracuje w firmie ponad rok. Atmosfera jak również szefostwo jest ok. Uważam,że osoby wypowiadające się negatywnie o wizerunku firmy tak naprawdę nigdy go dobrze nie poznały. Jako stały pracownik nie mam zastrzeżeń do firmy.

 • Czesław na gowork pisze 9 sierpnia 2018 o 09:14:

  @Marcin P., dziękuję za przekazanie tej informacji. Co do usuniętych wpisów to bardzo prawdopodobne, że ich treść była niezgodna z panującym regulaminem forum http://gowork.pl i administrator podjął decyzję o usunięciu ich, dlatego zawsze przed dodaniem opinii dobrze jest zapoznać się z regulaminem https://www.gowork.pl/regulaminnJeżeli możesz to napisz coś na temat atmosfery, która panuje w firmie Lipka Agnieszka Inez Co. Domy Kanadyjskie. Można spokojnie pracować i się rozwijać?

 • Marcin P. na gowork pisze 3 sierpnia 2018 o 21:53:

  Firma mieści się w woli mrokowskiej przy ulicy marzeń i snów więc zróbcie korektę danych. Pracowałem tam wiele lat i mam na to papier.

 • Czesław na gowork pisze 9 lipca 2018 o 13:43:

  @Pol, kogo masz na myśli? Kompletnie nie wiadomo co chciałeś przekazać swoim komentarzem wyrażonym w temacie opinii o pracy w firmie Lipka Agnieszka Inez Co. Domy Kanadyjskie.nnWciąż czekam na jakieś informacje odnośnie pracy w tej firmie. Jak obecnie pracuje Wam się w firmie Lipka Agnieszka Inez Co. Domy Kanadyjskie? Warto aplikować?

 • Czesław na gowork pisze 2 lipca 2018 o 13:56:

  @mioro, pragnę Cię poinformować, iż forum http://gowork.pl nie służy do oferowania przekazywania informacji na temat pracy w firmie Lipka Agnieszka Inez Co. Domy Kanadyjskie za dodatkowe wynagrodzenie. Odsyłam Cię do zapoznania się z regulaminem forum http://gowork.plhttps://www.gowork.pl/regulaminnnCzy ktoś z forumowiczów posiada informacje na temat pracy w firmie Lipka Agnieszka Inez Co. Domy Kanadyjskie? Jeżeli tak, to bardzo proszę podzielcie się swoją wiedzą na ten temat. Każda uzasadniona i merytoryczna opinia będzie pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy.

 • mioro na gowork pisze 15 czerwca 2018 o 14:24:

  nie dziala to tak agniesza sciemnia moge opowiedziec co nieco muj kon [email protected] prawde o firmie tylko za kase info przyszli i obecni inwestorzy

 • bolo na gowork pisze 8 marca 2018 o 17:14:

  czyli nie warto się tam zatrudniać,a jakie są stawki

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena