Rafał Wojtanowicz RW Instal

opolskie
Jagiellońska 24 , 48-250 Głogówek

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 10

 • Zuzanna na gowork pisze 16 lutego 2022 o 10:16:

  Klienci zdecydowanie polecają tą firmę jako godną zaufania. Jako, że to forum dla pracowników przydałyby się ich opinie. Możecie podpowiedzieć czy warto starać się tu o pracę? Wymagają dużego doświadczenia? Zatrudniają tylko specjalistów czy jest szansa na przeszkolenie i wdrożenie do pracy?

 • Krzysztof Domagalski na google_maps pisze 31 grudnia 2021 o 14:38:

  Firma wykonała w moim domu kompleksowo : kanalizację , instalacje wodną , rekuperację powietrza , oraz całą instalację ogrzewania podłogowego wraz z podłączeniem i montażem żródła ciepła - pompy powietrznej Panassonic . Całość wykonana profesjonalnie . Wszystko działa już 3 lata i nie ma żadnych problemów.

 • Piotr M na google_maps pisze 15 grudnia 2021 o 14:38:

  Witam poszukujących profesjonalistów w swoin fachu. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Rafała .Firmie zleciłem nową instalacje wodno-kanalizacyjną ,ogrzewanie podłogowe, rekuperacja oraz pompa ciepła .To mój pierwszy tak duży remont i z wszystkich firm z ktorymi miałem doświadczenie tę własnie moge polecić NAJBARDZIEJ ! Pozdrawiam i życzę wszystkim tak rzetelnych firm na swojej drodze .

 • Piotr Smolen na google_maps pisze 5 listopada 2021 o 14:38:

  Drugi rok współpracy z firmą Pana Rafała. Projekt, wykonanie, serwis. Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma wykonała fotovoltaikę, rozbudowała ją i zamontowała pompę ciepła. Na każdym etapie rewelacyjny kontakt, cierpliwe wyjaśnianie i doradztwo, a i ekipy montażowe zasługują na bardzo dobrą ocenę.

 • Mateusz Pleśnierowicz na google_maps pisze 15 października 2021 o 12:52:

  Jestem w 100% zadowolony z zaproponowanych rozwiązań. Pompa ciepła, rekuperacja, ogrzewanie pracują bez zarzutu. Polecam Rafała i jego pracowników. Pozdrawiam.

 • Teichmann na gowork pisze 1 października 2021 o 12:57:

  Bardzo solidna firma znają się na rzeczy,godna polecenia wspaniali pracownicy

 • Ryszard Frankiewicz na google_maps pisze 15 grudnia 2020 o 12:52:

  kto buduje, ten wie. Nie jest łatwo. Jednakże od pierwszego kontaktu z Panem Rafałem Wojtanowiczem doświadczyłem poczucia komfortu - jako inwestor. Racjonalna wycena i nie budząca niepokoju umowa to podstawa.JEST OK . Wszystkie kolejne etapy, a współpraca nasza trwała ponad rok, to pasmo ... udanych przedsięwzięć. Ekipy instalatorskie to wręcz wzór u0022NIEMIECKIEJu0022 poprawności. Cieszę się że mogłem nie martwić się o pierdoły, a sprawy trudne były załatwiane od ręki. Fajne chłopaki. POLECAM - sam też ich znalazłem poprzez bezpośrednie polecenie zadowolonego inwestora. Nie ma nic lepszego.

 • przemyk na gowork pisze 30 lipca 2019 o 13:20:

  Firma i właściciel pomimo moich dobrych kwalifikacji nie chcieli ze mną rozmawiać w sprawie pracy. Napisali mi na skierowaniu z Urzędu Pracy że nie posiadam odpowiednich kwalifikacji co było kłamstwem z ich strony. Nie polecam tego pracodawcy.

 • anonymous na gowork pisze 29 września 2018 o 11:00:

  Nie polecam. Tej firmy. Na początku miło grzeczne. Zaznaczam ze faktura za usługę wykonania zapłacone na drugi dzień po zakonczeniu prac. DOKUMENTACJ POWYKONAWCZEJ GWARANCJI PISEMNEJ NIE MAM DO DZIS. A ZBLIZA SIE JUZ PRAWIE ROK. TERAZ NIE ODBIERANIE TEL. Sporadyczne kontakt to ZAPEWNIANIE ZE JUZ LADA CHWILA BEDZIE I NIC!!!Nie wolno temu Panu Płacić!!!!! I zarazem nie polecam.U mowa zawarta przed wykonaniem prac ale ja zapłaciłem zgodnie z umową ale DOKUMENTACJI nie dostałem!!!!!!Gwarancja pisemna nie dotarła!!!! Porażka. Zastanówcie się Państwo!!!!! Nie Polecam!!!!!

 • Administrator na gowork pisze 28 września 2018 o 07:00:

  Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat przedsiębiorstwa Rafał Wojtanowicz RW Instal w mieście Głogówek. Czekamy na newsy od pracujących.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena