Zakład Urządzeń Grzewczych Elektromet Wojciech Jurkiewicz

opolskie

Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-250
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 2

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
Modernizacja instalacji wanien procesowych w celu dostasowania do wymogów
Wartość:
757 973,00 zł
Udział własny:
498 368,20 zł
Projekt:
Opracowanie innowacyjnej linii emalierskiej zasobników ciepłej wody użytkowej wykorzystującej elektrostatyczną metodę nanoszenia emalii
Wartość:
5 943 852,16 zł
Udział własny:
3 566 311,27 zł

Opinie z sieci: 25

 • Adam Blonski na google_maps pisze 13 maja 2023 o 03:17:

  Bojler dopiero po 13 latach wymagał wymiany grzałki. Profesjonalne doradztwo w sprawie doboru części oraz natychmiastowa wysyłka. Oby działało kolejne 13 lat :)

 • Grzegorz Rapacz na google_maps pisze 13 lutego 2023 o 03:17:

  Moduł z grzałką - bardzo dobry sposób na wykorzystanie nadwyżki z PV w instalacji c.o. Sprawdza się już kolejny sezon. Polecam

 • Pytanie na gowork pisze 3 stycznia 2023 o 12:17:

  Czy warunki pracy, które oferuje Sklep Elektromet (Zakład Urządzeń Grzewczych ELEKTROMET Wojciech Jurkiewicz) na stanowisku Operator Obrabiarek CNC są dla was w porządku?

 • Magik na gowork pisze 14 sierpnia 2022 o 20:06:

  Nie pracuje juz u tych januszy 6mc . Pracowalem 11 lat . Na koniec mojej kariery mialem 17 pln na godzinę . Po tym jak oznajmiłem ze sie zwalniamy nagle wielkie poruszenie sie zrobiło bo jak tak można sie zwolnic . Miałem wtedy 17 pln na godzinę po rozmowie z W.J nagle dal propozycje 22 pln na godzinę tylko ze trzeba robic duzo godzin nadliczbowych . Ukraincy sa lepiej traktowani niż pracownicy z długim stażem pracy . Nie polecam pracy w tej firmie . Ludzie którzy są tam na wyższych stanowiskach to porażka. Zero organizacji pracy . Wszystko musisz naprawic sam A i tak jest zle bo sie z tym ociagasz. . Pozdrawiam i przestrzegam

 • ciekawa na gowork pisze 5 lipca 2022 o 15:00:

  witam :) praca jest w systemie 2-zmianowym czy 3?

 • Pytanie na gowork pisze 5 czerwca 2022 o 09:39:

  Czy w ELEKTROMET możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

 • mel na gowork pisze 5 lutego 2022 o 21:11:

  Nie polecam. Kupiliśmy piec tej firmy, który padł po pół roku. Serwisant cham olał nas zupełnie. Teraz siedzimy przy grzejnikach elektrycznych i nabijamy rachunki za prąd. Nie wiem czy kiedykolwiek doczekamy się wymiany wadliwego urządzenia a jest dość zimny luty. Nie kupujcie od nich żadnego sprzętu, bo w przypadku awarii nie będzie miał go kto naprawić. Napraw gwarancyjnych nie chcą wykonać, a z piecem są problemy do samego początku instalacji. Jeśli chcecie uniknąć tego typu problemów to lepiej kupić piec innej firmy, bo ta to (usunięte przez administratora) i pół tony mułu, tak jak ludzie, którzy odbierają w tej firmie telefony.

 • Artur na gowork pisze 31 stycznia 2022 o 17:10:

  Chce kupić sterownik do kotła grzewczego. Ponieważ jest to dość droga część, to gdyby uległa awarii będzie można bez problemu ją zareklamować? Wymienią szybko na ten sam model, albo zwrócą pieniądze? Nie trzeba będzie czekać w nieskończoność jak to się czasem zdarza?

 • Roman na gowork pisze 27 stycznia 2022 o 08:00:

  Haha zostaw merytoryczną opinie :) nTen cały GoWork na jaką firmę nie wejdę to jest źle :)nnPo podwyżkach jest OK

 • Asia na gowork pisze 8 grudnia 2021 o 09:34:

  Nie polecam .Bojler pod otuliną od nowości uszkodzony ,pan z serwisu nieprzyjemny to mało powiedziane ,trzy dni wycięte z życiorysu żeby w końcu uzyskać nowy niby nie uszkodzony bojler i musimy w to uwierzyć, bo jak zdejmiecie otulinę żeby zobaczyć czy jest ok to nie ma gwarancji czyli kupujemy kota w worku . Nigdy więcej zakupów w tej firmie

 • ./../. na google_maps pisze 1 grudnia 2021 o 12:51:

  Mam ich piec od wielu lat i zawsze można było liczyć na fachową pomoc... ostatni raz kontaktowałem się dzisiaj i muszę stwierdzić że jest to najlepszy i najbardziej kompetentny serwis z jakimś w ostatnim czasie miałem do czynienia!

 • Ewelizarda na google_maps pisze 15 listopada 2021 o 12:51:

  Serwis pozakupowy pieca Elektromet na bardzo wysokim poziomie! Zwłaszcza konsultant serwisowy pan Marcin, który podczas rozmowy telefonicznej wytłumaczył mi, kobiecie-nietechnicznej, która do tej pory nie miała styczności z piecem na eko-groszek, jak rozwiązać problem. Dostałam pomoc FACHOWĄ i JASNĄ JAK SŁOŃCE :) Efekt - piec rozpalony i dobrze skonfigurowany na wydajność! Polecam i serwis i piec.

 • Staszek Wąs na gowork pisze 5 listopada 2021 o 17:15:

  Nie polecam. Mam nadzieje ,że za niedługo padną .

 • Pytanie na gowork pisze 27 października 2021 o 17:51:

  W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ELEKTROMET? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

 • Adnor Men X na google_maps pisze 15 października 2021 o 12:51:

  Bojler 120 l rok produkcji 2017 r.. Nie polecam tego producenta bojlera po 4 latach urządzenie do wymiany z korozja i dziurami.. Pod warstwa ocieplenia.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena