Karlos Oze Karol Gauden Sp.K.

wielkopolskie
Jana Pawła II 82 , 62-510 Konin

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA KOMANDYTOWA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 68

 • Pracownik na gowork pisze 21 grudnia 2022 o 12:50:

  Karlos To było Dobre Dbanie o Pracownika Zawsze były inne Priorytety i potrzeby jesteś Śmieszny i Zabawny Pracodawca jest BARDZO Nie Przewidywalny Spodziewać się można Wszystkiego bo liczy Się On Pan I Władca Nie DAJCIE się NABRAĆ!!!

 • Żródła na gowork pisze 21 grudnia 2022 o 12:29:

  Jakie wyniki jaka premia to sam Nasze godziny wypracowane za które nie płaci jak powinien Tylko oszuk...!!! Państwo bo nie Pal... Poda....!!! Ciągle... kombi.... Na tym się Dorabia To nie jest Pracodawca ktury Cię Doceni NIE POLECAM PRACY to Zwykl... Ha...!!!!

 • Pracownik na gowork pisze 5 grudnia 2022 o 14:55:

  Czytając wszystkie negatywne opinie, kompletnie nie wiem z czego one wynikają i dlaczego... Pracuję w tej firmie już 3 rok i nigdy nie było żadnych problemów z wynagrodzeniem, premiami, urlopami itp. Z Prezesem firmy zawsze ale to zawsze da się dogadać i porozmawiać. Właściciel firmy inwestuje w pracowników i dba o nich, zapewnia firmowe ubrania i sprzęt wysokiej jakości. Dba także o atmosferę firmy, organizuje np. wycieczki rowerowe z całymi rodzinami, wycieczki zagraniczne, wigilie firmowe i wiele innych.nJeśli ktoś szuka porządnej, nowoczesnej i jakościowej firmy to z całego serca mogę polecić firmę Karlos.

 • Piotr P. na google_maps pisze 21 listopada 2022 o 10:29:

  Gdy podjęliśmy w domu decyzję o zainstalowaniu paneli foto wraz z klimatyzacją, mieliśmy do wyboru sporą liczbę wykonawców. To, że wybrałem firmę KARLOS jest zasługą pana Michała Nowaczyka, jego empatia i kompetencja wzbudzała zaufanie. No,…

 • Pracownik na gowork pisze 19 listopada 2022 o 12:07:

  Za ostatnimiom wycieczkę Kat... Nie wypłacił za nadgodziny nie pamiętasz chaosu co wy chcecie jakie nadgodziny Niebadz Śmieszny ile osup się zwalnia Z Tej Hojności Pana i Władcy NIE DAJCIE SIE ZWIEŚĆ TO KRET...I OSZUS....

 • PRACOWNIK na gowork pisze 19 listopada 2022 o 07:36:

  Witam w firmie Karlos pracuję od 2008 roku nJeżeli byłoby tak źle jak piszecie w poniższych komentarzach nie przepracował bym tu tylu latnW zupełności zgodzę się z koleżanką co do premii ,wycieczek ,paczek świątecznych dla dzieci

 • Pracownik na gowork pisze 17 listopada 2022 o 11:35:

  Pracuję w firmie Karlos kilka lat i jestem zadowolona. Pracodawca jest wymagający ale potrafi docenić dobrego pracownika. Atmosfera jest dobra, pracodawca dba o integrację organizując różne imprezy, wyjazdy czy wycieczki. Co roku także dzieci naszych pracowników dostają paczki świąteczne a pracownicy premie.

 • Pytanie na gowork pisze 13 listopada 2022 o 09:00:

  Czy w Karlos Odnawialne Źródła Energii Sp. z o. o. Sp. k. występują paczki/bony świąteczne?

 • Pracownik na gowork pisze 12 listopada 2022 o 16:41:

  Pozdrawiam ta Firma dawno powinna nie istnieć Król kar... (usunięte przez administratora)na rozmowie to obiecuje i oczy Mydli,Proponuje przed odejściem z PRACY zanim podpiszecje umowę Podpisać umowę wstępną na tych warunkach jakom się dogadałeś bo puzniej zostaiesz na lodzie i nie masz wyjścia(usunięte przez administratora)Musisz podpisać odpowiedzialność za sprzęt Auto(usunięte przez administratora)

 • Przemek Skrzypczak na google_maps pisze 12 listopada 2022 o 10:29:

  Dzisiaj staliśmy sie posiadaczami pompy ciepła .Polecam firmę Karlos. Profesjonalna wiedza, fachowe doradztwo. Monterzy p. Siupek i Kamil 5+ .Szybko, sprawnie i z zaangażowaniem, szczegółowy instruktarz odnośnie użytkowani. Dziękujemy i polecamy .

 • Krzysztof na gowork pisze 3 listopada 2022 o 19:05:

  Firma Karlos jednego dnia wykonała frezowanie komina z montażem wkładu. nJestem bardzo zadowolony z usługi, którą wykonali Sławomir Ł i Majkel. nPolecam usługi tej firmy.

 • Pracownik na gowork pisze 18 września 2022 o 13:01:

  Czytając te opinię Jestem BARDZO zaskoczony że Wreszcie jest ktoś Odważny napisać w jaki sposób JEST Traktowany Pracownik podzielam zdanie TO wszystko prawda o Nadgodzinach io Wlascicielu ta Firma to jedno wielkie Kłamst...... Pracować u Tego Psełdo K to Była moja Najgorszą Pracą jakim Miałem i Pracodawcę to Furi... NIKOMU NIE POLECAM PRACY to strata czasu i nerwów

 • Kalkosiu na gowork pisze 10 września 2022 o 10:48:

  Serdeczne podziękowania dla Górala, Krynia i Łukasza za montaz instalacji fotowoltaicznej na gruncie i dla Pana Michała. Szybka, prawie że jednodniowa realizacja, praca nawet w wielką ulewe. Czas oczekiwania 2 tygodnie od dnia podpisania umowy, firma jak i pracownicy godni polecenia!

 • zigi39 na gowork pisze 8 września 2022 o 19:22:

  serdeczne podziekowania dla pana lukasza i jego ekipy za .szybki i profesjonalny montaz wkladu kominowego w kleczewie .Pan slawek zawsze punktualny z wielka wiedza pomoze w kazdym klopocie .Na wszystkie pytania zawsze jest mila i fachowa odpowiedz.Jutro pierwszenodpalenie pieca z nowym wkladem to napisze co i jak ale mysle ze bedzie wszystko ok.polecam.

 • Karina na gowork pisze 30 sierpnia 2022 o 23:31:

  Bardzo polecam firmę ,,Karlos’’. Wielokrotnie korzystałam z ich pomocy i za każdym razem wszystko odbyło się sprawnie i fachowo. Szczególnie polecam Pana Marka z którym miałam niejednokrotnie przyjemność współpracy- bardzo pozytywny i posiadający dużą wiedzę człowiek zawsze gotowy do pomocy:)

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena