Karlos Oze Karol Gauden Sp.K.

wielkopolskie
Jana Pawła II 82 , 62-510 Konin

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA KOMANDYTOWA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 77

 • Piotr Paluszyński na google_maps pisze 15 września 2023 o 15:45:

  W imieniu ZSGE u0022Górniku0022 w Koninie i swoim chciałbym serdecznie podziękować firmie u0022Karlosu0022 za profesjonalne wyposażenie naszej pracowni technicznej OZE w nowoczesną klimatyzację. Działanie klimatyzacji przekroczyło nasze oczekiwania i…

 • Krzysztof Jakubowski na google_maps pisze 14 września 2023 o 15:45:

  Jestem bardzo zadowolony z montażu PV, ekipa w składzie Adrian i Krzysztof oraz pomocy informatyka Kamila. Firma zajęła się całą dokumentacją. Polecam wszystkim firmę Karlos.

 • Vadim Loginov na google_maps pisze 21 lipca 2023 o 15:45:

  Staliśmy się posiadaczami instalacji fotowoltaicznej o mocy 10kW. Instalacja została wykonana bardzo szybko i starannie przez Panów Sławomir i Łukasz .Po wykonaniu rzeczowa instrukcja obsługi oraz udzielona odpowiedź na…

 • Beata Ka na google_maps pisze 31 maja 2023 o 07:45:

  Solidny montaż pompy Ciepła wykonał Tadziu i wnuczek :) jestem bardzo zadowolony z pracy... Instalacja wykonana szybko, sprawnie, estetycznie. Polecam pracę z tą firmą i pracownikami.

 • Justyna Stasiak na google_maps pisze 14 stycznia 2023 o 07:45:

  Polecam firmę Karlos załozyliśmy pompę ciepła oraz panele fotowoltaiczne. Wykonanie profesjonalne, szybko i czysto.Adrian i Rafał to super monterzy znający się na swojej robocie. Dziękujemy i polecamy!

 • Pracownik na gowork pisze 21 grudnia 2022 o 12:50:

  Karlos To było Dobre Dbanie o Pracownika Zawsze były inne Priorytety i potrzeby jesteś Śmieszny i Zabawny Pracodawca jest BARDZO Nie Przewidywalny Spodziewać się można Wszystkiego bo liczy Się On Pan I Władca Nie DAJCIE się NABRAĆ!!!

 • Żródła na gowork pisze 21 grudnia 2022 o 12:29:

  Jakie wyniki jaka premia to sam Nasze godziny wypracowane za które nie płaci jak powinien Tylko oszuk...!!! Państwo bo nie Pal... Poda....!!! Ciągle... kombi.... Na tym się Dorabia To nie jest Pracodawca ktury Cię Doceni NIE POLECAM PRACY to Zwykl... Ha...!!!!

 • Pracownik na gowork pisze 5 grudnia 2022 o 14:55:

  Czytając wszystkie negatywne opinie, kompletnie nie wiem z czego one wynikają i dlaczego... Pracuję w tej firmie już 3 rok i nigdy nie było żadnych problemów z wynagrodzeniem, premiami, urlopami itp. Z Prezesem firmy zawsze ale to zawsze da się dogadać i porozmawiać. Właściciel firmy inwestuje w pracowników i dba o nich, zapewnia firmowe ubrania i sprzęt wysokiej jakości. Dba także o atmosferę firmy, organizuje np. wycieczki rowerowe z całymi rodzinami, wycieczki zagraniczne, wigilie firmowe i wiele innych.nJeśli ktoś szuka porządnej, nowoczesnej i jakościowej firmy to z całego serca mogę polecić firmę Karlos.

 • Piotr P. na google_maps pisze 21 listopada 2022 o 10:29:

  Gdy podjęliśmy w domu decyzję o zainstalowaniu paneli foto wraz z klimatyzacją, mieliśmy do wyboru sporą liczbę wykonawców. To, że wybrałem firmę KARLOS jest zasługą pana Michała Nowaczyka, jego empatia i kompetencja wzbudzała zaufanie. No,…

 • Pracownik na gowork pisze 19 listopada 2022 o 12:07:

  Za ostatnimiom wycieczkę Kat... Nie wypłacił za nadgodziny nie pamiętasz chaosu co wy chcecie jakie nadgodziny Niebadz Śmieszny ile osup się zwalnia Z Tej Hojności Pana i Władcy NIE DAJCIE SIE ZWIEŚĆ TO KRET...I OSZUS....

 • PRACOWNIK na gowork pisze 19 listopada 2022 o 07:36:

  Witam w firmie Karlos pracuję od 2008 roku nJeżeli byłoby tak źle jak piszecie w poniższych komentarzach nie przepracował bym tu tylu latnW zupełności zgodzę się z koleżanką co do premii ,wycieczek ,paczek świątecznych dla dzieci

 • Pracownik na gowork pisze 17 listopada 2022 o 11:35:

  Pracuję w firmie Karlos kilka lat i jestem zadowolona. Pracodawca jest wymagający ale potrafi docenić dobrego pracownika. Atmosfera jest dobra, pracodawca dba o integrację organizując różne imprezy, wyjazdy czy wycieczki. Co roku także dzieci naszych pracowników dostają paczki świąteczne a pracownicy premie.

 • Przemek Skrzypczak na google_maps pisze 14 listopada 2022 o 07:45:

  Dzisiaj staliśmy sie posiadaczami pompy ciepła .Polecam firmę Karlos. Profesjonalna wiedza, fachowe doradztwo. Monterzy p. Siupek i Kamil 5+ .Szybko, sprawnie i z zaangażowaniem, szczegółowy instruktarz odnośnie użytkowani. Dziękujemy i polecamy .

 • Pytanie na gowork pisze 13 listopada 2022 o 09:00:

  Czy w Karlos Odnawialne Źródła Energii Sp. z o. o. Sp. k. występują paczki/bony świąteczne?

 • Pracownik na gowork pisze 12 listopada 2022 o 16:41:

  Pozdrawiam ta Firma dawno powinna nie istnieć Król kar... (usunięte przez administratora)na rozmowie to obiecuje i oczy Mydli,Proponuje przed odejściem z PRACY zanim podpiszecje umowę Podpisać umowę wstępną na tych warunkach jakom się dogadałeś bo puzniej zostaiesz na lodzie i nie masz wyjścia(usunięte przez administratora)Musisz podpisać odpowiedzialność za sprzęt Auto(usunięte przez administratora)

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena