MK PHU Jolanta i Marek Kwiatek Spółka Cywilna

opolskie
Ozimska 53 , 45-368 Opole

Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA NIEMAJĄCA OSOBOWOŚCI PRAWNEJ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 12

 • Em Ce na google_maps pisze 22 listopada 2023 o 13:21:

  Obsługa w sklepie porazka, bucowaty właściciel.

 • Eryk Kocela na google_maps pisze 22 lipca 2023 o 13:21:

  Nie polecam sprzedawcy. Zakupiony klimatyzator przenośny okazał się być używany. Sprzedawca zapewniał, że został włączony jedynie do sprawdzenia co okazało się kłamstwem biorąc pod uwagę ilość skroplin nagromadzonych w pojemniku. Żeby tego było mało klimatyzator nie posiadał oryginalnego opakowania a zawartość okazała sie być niekompletna (brak listwy - adapter okienny). Omijać szerokim łukiem.

 • Igor Pluciennik na google_maps pisze 22 lipca 2023 o 13:21:

  Super podejście do pracy. Profesjonalne wykonanie, czyściutko, bezproblemowo. Panowie technicy kreatywni i bardzo mili. Mimo długiej przeprawy z Opola do Głogowa ok 230 km od razu wzięli się do pracy. Panowie brawo !!!! Polecam i życzę wszystkiego dobrego. Panie Marku dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam Piotrek

 • Barbara Kleczkowska na google_maps pisze 22 stycznia 2023 o 13:21:

  Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu firmy. W czwartek po południu mój mąż zamówił grzałkę do pieca akumulacyjnego i już w piątek rano miałam tę grzałkę u siebie w Krakowie. Już kilkanaście lat ogrzewam kuchnię na poddaszu piecem akumulacyjnym Technotherm i jestem bardzo zadowolona. Polecam firmę MK Technika Grzewcza i polecam również wyroby przez nią oferowane. Bardzo dziękuję za szybką realizację naszego zamówienia.

 • Kingpin na google_maps pisze 22 grudnia 2022 o 13:21:

  Obsługa wyniosła przemądrzała nie da się uzyskać informacji o gwarancji czy naprawie. 24000 skasowali i potem już olewka. Jak to w takich firmach miło i przyjemnie jak mają Ci sprzedać a obsługa posprzedażowa leży i kwiczy. NIE POLECAM !!

 • Beata Goranczewska na google_maps pisze 7 lipca 2022 o 13:36:

  Absolutnie nie polecam!!! Już przy montażu klimatyzacji, brak komunikacji, nie wywiązywanie się z terminów. Firma pracująca chyba tylko jednym pracownikiem. Sam właściciel odbiera telefon i ściemnia, że go nie ma :( jest na urlopie. Żenujące

 • Marcin Kasprzak na google_maps pisze 2 lipca 2022 o 05:30:

  Świetny sklep, bardzo dobry kontakt tel. oraz email, Pan Marek Kwiatek prowadzi zamówienie konkretnie bez niedomówień, Kominek przyszedł w deklarowanym czasie dobrze zabezpieczony i ubezpieczony, sklep posiada w ofercie dobrej marki kominki w atrakcyjnej cenie, jestem bardzo zadowolony, Pozdrawiam.

 • Leszek Leszczyński na google_maps pisze 14 marca 2022 o 13:36:

  Nie polecam. Po złożeniu zapytania o konkretną ofertę pieca i akcesoriów , odpowiedź dotarła do mnie po 3 miesiącach o treści , cyt.: u0022 piec jest w sprzedażyu0022 . Żadnej wyceny, odpowiedź po 3 miesiącach dyskredytuje ten sklep.

 • Kasia Kucharczyk na google_maps pisze 14 lutego 2022 o 13:36:

  Kupiłem tutaj klimatyzację do domu. Doradzili mi odnośnie wyboru, zamówienie zrealizowali w ekspresowym tępie. Teraz mogę się cieszyć chłodem w upalne dni.

 • Beata Blacha na google_maps pisze 22 grudnia 2021 o 13:21:

  Ostrzegam!!!! Nikomu nie polecam, brak profesjonalizmu przy montażu, brak kontaktu z właścicielem oraz pracownikiem sklepu. Zakup i montaż kominka trwał o 6 tygodni dłużej od ustalonego terminu. , co znacznie skomplikowało nam przeprowadzkę. Jak już udało się skontaktować z właścicielem, zamiast przeprosić to był po prostu chamski, poza tym cena montażu okazała się wyzsza od tej od której się umawialiśmy.

 • Karol Szczesniak na google_maps pisze 22 grudnia 2021 o 13:21:

  Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Realizacja zamówienia i wysyłka najszybsza jak to było możliwe. Sprzedawca nie zostawił mnie z problemem, który wynikł w trakcie. Wszystko zakończyło się pozytywnie i właśnie ogrzewam pokój piecem Dimplex.

 • Ryszard Dlugosch na google_maps pisze 22 grudnia 2020 o 13:21:

  Zdecydowanie nie polecam. Dawno nie spotkałem się z firmą, która by tak olewczo traktowała klienta. Chciałem do nowego domku uzyskać ofertę na kocioł gazowy, z zasobnikiem wraz z montażem i uruchomieniem. Do spotkania na budowie doszło, rysunki techniczne zostały przekazane i za tydzień miała być oferta. Po tygodniu zadzwoniłem się upewnić czy o mnie nie zapomnieli. Odpowiedz: 2-3 dni i ofertę wyślemy na maila. Po kolejnym tygodniu ciszy zadzwoniłem i usłyszałem, że za 2 dni. Po kolejnym tygodniu ciszy udałem się osobiście do salonu i usłyszałem ze czekają na rabaty z hurtowni. I tak kolejny tydzień. Po 1,5 tygodnia postanowiłem jeszcze raz spróbować się skontaktować. Usłyszałem ze do godziny będę miał ofertę na mailu. Kolejny tydzień Minoł i nic nie doszło. Poddałem się. Zdecydowanie nie polecam firmy!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena