Solar Progress Solutions Sp. z o.o.

wielkopolskie
Rolna 1 , 62-080 Sady

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Messenger
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  100 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 14

 • Magdalena GARLICKA na google_maps pisze 23 grudnia 2023 o 07:48:

  Polecam firmę EkoEnergia . Doradca Pan Paweł Kaczmarczyk kompetentny z szeroką wiedzą na temat oferowanych produktów. Bardzo dobry kontakt i doradztwo. Szybki i bezproblemowy montaż instalacji fotowoltaicznej. Formalnościami w PGE, dokumentacja i wnioski o dofinasowanie po stronie Pani Małgorzaty Janik-Woyczyńska. Załatwione i złożone w błyskawicznym tempie. Pełen profesjonalizm wymienionych osób które zajmowały się założeniem u mnie fotowoltaiki. Gorąco POLECAM.

 • Izabela Pikula na google_maps pisze 23 grudnia 2023 o 07:48:

  Instalacja wykonana w miejscowości Przybyszowy, koło Końskich. Profesjonalnie i starannie wykonana. Swietna obsługa serwisowa. Rzeczowa pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Polecamy jak najbardziej!

 • Rafal Rafal na google_maps pisze 16 grudnia 2023 o 07:48:

  Absolutnie profesjonalna firma, zamontowała u mnie panele fotowoltaiczne oraz pompę ciepła. Wszystko działa bez zarzutu, serdeczne podziękowania dla pana Pawła za doradztwo oraz dla pani Małgosi za prowadzenie całej dokumentacji dzięki jej zaangażowaniu zaoszczędziłem dużo czasu i nerwów. Firma w 100% godna polecenia!

 • Marek Maksymiuk na google_maps pisze 13 grudnia 2023 o 10:52:

 • kamil dziubek na google_maps pisze 6 grudnia 2023 o 07:48:

  Wszystko w jak najlepszym porządku!!!! Terminowość, jakoś wykonania i profesjonalizm na najwyższym poziomie.Załatwią dofinansowanie, dobiorą i zamontują instalację indywidualnie do potrzeb klienta.Dziękujemy Panu Piotrowi Sz. za fachowe doradztwo i zaangażowanie.Polecam z całym przekonaniem firmę EkoEnergia 🙂…

 • Grzegorz Łodej na google_maps pisze 6 grudnia 2023 o 07:48:

  Serdecznie polecam Ekoenergia Polska. Zacznę od najważniejszego! Konkurencyjne CENY!!!! Nigdzie nie dostaliśmy tak dobrej oferty. Opiekunem był Paweł Kaczmarczyk, super podejście do klienta, wszystko wytłumaczone prosto, zwięźle i na temat. Do tego montaż pierwsza klasa! Nawet napotkane problemy (z przekopem) szybko zostały rozwiązane. Teren wyrównany, wszystko pięknie hula. Teraz nie straszne nam rachunki. Polecam :D

 • Keeclean na google_maps pisze 6 grudnia 2023 o 07:48:

  Świetna ekipa EkoEnergia Polska👍 Profesjonalne, szybkie i terminowe wykonanie instalacji. Doskonała wiedza, indywidualne podejście do klienta oraz kompleksowa obsługa na każdym etapie inwestycji. Polecamy serdecznie.…

 • Michał Binczyk na google_maps pisze 6 listopada 2023 o 07:48:

  Firma EkoEnergia montowała mi fotowoltaikę w sierpniu 2020 roku, jestem dokładnie po 3 roku użytkowania, wszystko działa bez zarzutów, a wyliczenia przeprowadzone podczas ofertowania przez EkoEnergia praktycznie się pokrywają z rzeczywistymi osiągami instalacji. Pełny profesjonalizm w każdym calu, od oferty która zawierała obliczenia, wizualizację na dachu po montaż i załatwienie dokumentów w PGE i uzyskania dofinansowania z programu u0022Czyste Powietrzeu0022. Fotowoltaika była montowana na dachu z płaskiej dachówki, każda dachówka starannie podszlifowana pod stelaż, żeby nie odstawała od innych. Polecam szczególnie obsługę Pana Pawła Szybińskiego z EkoEnergia który poprowadził zamówienie od początku do końca w każdym celu profesjonalnie.

 • Magdalena na google_maps pisze 6 października 2023 o 07:48:

  Firma EkoEnergia zamontowała u nas panele fotowoltaiczne o mocy 10kW. Naszym doradcą i opiekunem podczas zamówienia i realizacji był Pan Paweł Sz. , który przedstawił nam konkurencyjną ofertę oraz dołożył wszelkich starań, by realizacja zamówienia przebiegła pomyślnie. Przedstawiciel firmy to osoba bardzo kompetentna. Montaż był nie lada wyzwaniem, ponieważ instalacja znajduje się na bardzo stromym dachu, a ekipa wywiązała się znakomicie. Cała dokumentacja oraz wnioski do Tauron były po stronie firmy EkoEnergia. Bardzo polecamy tą firmę jak również instalację SolarEdge która została u nas zamontowana.

 • Marek Fice na google_maps pisze 6 października 2023 o 07:48:

  Z całym przekonaniem polecam firmę EkoEnergia. Nasz doradca to Pan Piotr Sz. Szybka i konkretna analiza lokalnych możliwości z przedstawieniem wariantów proponowanych rozwiązań w odniesieniu do zysków energii. Dzięki temu można było wybrać optymalne rozwiązanie. Ekspresowa realizacja. Porównując do kilku ofert innych firm, tutaj mieliśmy bardzo dobrą ofertę.

 • Dominika Kowalska na google_maps pisze 6 sierpnia 2023 o 07:48:

  Polecam! Kompleksowe i fachowe podejście. Obsługiwał nas Pan Paweł Kaczmarczyk, bardzo kompetentny, cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania i odbierał od nas dziesiątki telefonów, wszystkiego pilnował. Bezproblemowy montaż, fajna i rozgarnięta ekipa. Mały minus za przepływ informacji z działem zajmującym się składaniem wniosku o dofinansowanie.

 • Jakub na gowork pisze 22 listopada 2022 o 07:33:

  Opinie byłych pracowników najczęściej są odmienne od opinii dalej zatrudnionych, natomiast po 3 latach w firmie, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić pracodawcę.nObecnie poszukujemy pracownika na stanowisko elektryk, w Sadach pod Poznaniem.

 • Administrator na gowork pisze 11 listopada 2022 o 06:00:

  Cześć wszystkim. Potrzebuję informacji na temat możliwości współpracy z firmą. Czy można pracować na 3/4 etatu? Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się zdalnie? Czy dobrą decyzją jest podjąć się pracy w tej firmie? Dzięki.

 • Teston Tocki na google_maps pisze 27 czerwca 2021 o 05:51:

  Instalacja fotowoltaiczna założona bez problemów, już produkuje prąd, polecam.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena