Get Free Sp. z o.o.

wielkopolskie
Akacjowa 4 , 62-002 Suchy Las

Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  50 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 15

 • Lech Jarosław na google_maps pisze 26 listopada 2023 o 01:31:

  Zlecenie wykonane ekspresowo, klima i fotowoltaika już działają. Pan Marek sprawnie wszystko zorganizował. Na słowa uznania zasługuje tez ekipa montażowa. Polecam

 • Michał na google_maps pisze 3 października 2023 o 01:31:

  Get Free zamontowali mi fotowoltaike i klimatyzacje. Pan Marek Korytowski pomagał od pierwszego spotkania w biurze aż do montażu - za co wielki plus. Klimatyzacja została zamontowana tak jak chcieliśmy, wszystkie przewody pięknie schowali w ścianach. Tak samo panele foto + Inwerter Huawei. Ekipa techników na medal - odpowiadali na wszystkie pytania i proponowali z własnego doświadczenia gdzie lepiej zamontować sprzęt. Uratowali mnie również pod względem kucia w ścianach w przyszłym roku - brak kabla do magazynu energii. Polecam!!

 • Jędrzej Koprowski na google_maps pisze 3 października 2023 o 01:31:

  Polecam GET FREE! Zamówione 2 klimatyzacje do domku jednorodzinnego. Projekt, realizacja, montaż - wszystko 5/5. Bez zastrzeżeń. Super kontakt ze sprzedawcą panem Markiem Korytowskim. Solidna i dokładna ekipa montażowa. Dziękuję!

 • Kasia Klessa na google_maps pisze 3 października 2023 o 01:31:

  Bardzo profesjonalna firma - skorzystaliśmy z usługi montażu klimatyzacji z funkcją grzania. Wykonanie dokładnie zgodne z naszym zamówieniem, szybko, sprawnie. Wszyscy pracownicy niezwykle mili i uprzejmi - obsługa klienta ponadprzeciętna. Dziękuję i szczerze polecam!

 • Katarzyna Frydrych na google_maps pisze 3 lipca 2023 o 01:31:

  GET FREE - FOTOWOLTAIKA Bardzo szybko, sprawnie i porządnie wykonana robota. Pan Marek Korytowski jest w 100% profesjonalistą, świetnym doradcą i jednocześnie bardzo empatyczną osobą. Ekipa montażowa na medal! POLECAM SERDECZNIE!!!

 • Adam Schoener-Wojtowicz na google_maps pisze 3 lipca 2023 o 01:31:

  Sprawnie , szybko i terminowo.Profesjonalna obsługa.Przemyslane rozwiązania.Niesamowita kultura osobista wykonawców.(Ekipa na 6 z plusem) Serdeczne dzięki i pozdrawiam

 • Marek Janiszewski na google_maps pisze 3 lutego 2023 o 01:31:

  Polecam! Firma GetFree montowała u mnie klimatyzację z funkcją ogrzewania. Montaż odbył się bardzo sprawnie i bardzo czysto. Ekipa montażowa wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem i pomysłowością. Cena bardzo konkurencyjna.

 • Rafal Skwarek na google_maps pisze 3 stycznia 2023 o 01:31:

  Polecam firmę GET FREE i Pana Marka Korytowskiego, za bardzo dobry kontakt i fachowe doradztwo. Informacją na każdym etapie realizacji, instalacja wykonana estetycznie dzięki dobrej ekipie montażowej która zna się na rzeczy. Pań Elektryk mocujący falownik wszystko podpowie i doradzi. Firma godna polecenia.

 • Ewa Budzisz na google_maps pisze 26 października 2022 o 15:02:

  GET FREE POLECAM Oferta zakupu i montażu zestawu fotowoltaicznego i klimatyzacji przygotowana przez Pana Marka Korytowskiego została w pełni dostosowana do naszych oczekiwań jakościowych. W zeszłym tygodniu firma Get Free zakończyła u nas montaż instalacji fotowoltaiki i klimatyzacji. Montaż przebiegał sprawnie i czysto. W sposób szczególny należą się podziękowania elektrykowi - Panu Marcinowi, który z prawdziwym zaangażowaniem i fachowością spiął całą instalację, zamontował falownik wraz z zabezpieczeniami, jak również sprawnie i fachowo wykonał montaż klimatyzacji przy udziale Pana Bartka. Wszystkim zainteresowanym polecam bezpośredni kontakt z Panem Markiem Korytowskim.

 • m w na google_maps pisze 26 sierpnia 2022 o 15:02:

  Zdecydowaliśmy się na firmę GetFree po przeczytaniu pozytywnych opinii na jej temat. Pan Marek Korytowski jest zawsze dostępny pod telefonem. Bardzo dobrze dobrał ilość jednostek klimatyzacji. Urządzenia są ciche i wydajne, po 2-3 minutach pomieszczenie jest przyjemnie schłodzone do żądanej temperatury. Technicy zakładający jednostki bardzo pracowici i kulturalni, nie było żadnego bałaganu przy pracach. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

 • Dominik Handke na google_maps pisze 25 kwietnia 2022 o 13:51:

  Super profesjonalnie, konkretnie i na czas. Bardzo polecam firmę i Pana Marka Korytowskiego - bezproblemowy kontakt, fachowe doradztwo, informacja na każdym etapie realizacji. Nic dodać nic ująć - pełen profesjonalizm! Jak montować fotowoltaikę to tylko z Get Free i Panem Markiem Korytowskim!

 • Mateusz Zelent na google_maps pisze 27 lutego 2022 o 03:00:

  Wybór instalatora fotowoltaiki był dla mnie jednym z najtrudniejszych, ponieważ w obecnych czasach rynek jest zapchany oszustami i naciągaczami przez co byłem bardzo ostrożny i podejrzliwy. Rozmawiałem z kilkunastoma firmami spośród których…

 • Janusz Stefaniak na google_maps pisze 27 lutego 2022 o 03:00:

  Polecam usługi firmy GET FREE. Jestem po instalacji i montażu klimatyzacji przypodłogowej. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem Panem Markiem Korytowskim, który ma elastyczne podejście do klienta. Realizacja nastąpiła szybko. Montażyści zrealizowali instalację sprawnie i bez żadnych problemów. Polecam.

 • Bernadeta Budna na google_maps pisze 27 stycznia 2022 o 03:00:

  GET FREE POLECAM Witam w zeszłym tygodniu firma Get Free zakończyła u mnie montaż i instalację fotowoltaiki dziś był montaż klimatyzacji przez Pana Bartka Nowaka . Montaż odbył…

 • Arkadiusz Nowicki na google_maps pisze 30 listopada 2021 o 13:11:

  Bardzo profesjonalna firma, fachowe doradztwo szczególnie polecam kontakt z Panem Markiem Korytowskim to naprawdę rzeczowy konkretny przedstawiciel tej firmy, który dopilnuje przebieg całej inwestycji. Szybka i terminowa realizacja zamówienia, montaż na najwyższym poziomie. Super firma gorąco polecam.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena