Kwartz Sp. z o.o.

wielkopolskie
Skórzewska 35 2a, 62-081 Wysogotowo

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook Instagram
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  1 000 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 8

 • Mirosław Kloskowski na google_maps pisze 6 kwietnia 2022 o 17:12:

  Wyrażam pozytywną opinie O firmie KWARTZ . Jestem zadowolony z wykonanych usług na mojej nieruchomosci. Przekazuje pochwałę dla przedstawiciela handlowego i całej ekipy montujacej.

 • Aleksandra Pruska na google_maps pisze 6 lutego 2022 o 17:12:

  Wszystko dopięte na ostatni guzik, szybko sprawnie a przede wszystkim fachowo. Profesjonalne podejście do tematu, terminowość i kontakt z klientem oceniam na piątkę z plusem. Ogromna wiedza i zaangażowanie Pana Bogusława oraz pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności sprawiły, że ta współpraca była czytą przyjemnością. Polecam!

 • Adam Tezcatlipoca na google_maps pisze 14 grudnia 2021 o 10:17:

  Pełen profesjonalizm, Plus za jasno i dokładnie przedstawioną ofertę przez przedstawiciela, Pana Bogdana. Potrafił odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie z pełną precyzyjnością (wie o czym mówi). Ekipa montażowa - praca wykonana czysto, dokładnie i starannie. Kontakt z centralą w sprawie wszystkich formalności na 5. Będę polecał z całą pewnością.

 • Patrycja Kowalczyk na google_maps pisze 14 grudnia 2021 o 10:17:

  Polecam firmę Kwartz.Pełen profesjonalizm i sumienność w wykonywaniu prac na poszczególnych etapach. Oferta jasno i dokładnie przedstawiona przez Pana Bogusława. Potrafił odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie z pełną precyzją.zawsze szybko odpowiada na telefony i maile. Ekipę montażową Pana Szymona również polecam z czystym sumieniem.Praca wykonana czysto starannie i dokładnie mimo trudnych warunków atmosferycznych

 • Sabina Foks na google_maps pisze 11 grudnia 2021 o 10:17:

  Ostrzegam przed tą firmą kwartz. Nie pomagają A obiecują w składaniu wniosków o dofinansowanie.

 • Grzegorz Kubiak na google_maps pisze 7 sierpnia 2021 o 12:10:

  Obsługa fatalna. Przez tą firmę która zapewniała, że złoży wniosek o dotacje przez zaniedbania swoich pracowników nie została złożona w terminie i jak widzę nie tylko ja tak zostałem oszukany przez co straciłem realne pieniądze. Winę zwalają na skrócony okres składania wniosków to zwyczajnie trzeba było to zrobić jak najszybciej i nie czekać nie wiadomo na co i kompletować dokumenty na czas. Teraz zbywają mnie lakonicznymi mailami. Gdybym wiedział że tak mnie oszukają to sam bym złożył ten wniosek. Omijajcie szerokim łukiem.

 • Ku Ku na google_maps pisze 7 sierpnia 2021 o 12:10:

  Polecam! Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Ekspresowa realizacja i realne oszczędności. Szybki kontakt na każdym etapie realizacji. Śmiało polecam każdemu, kto się zastanawia nad montażem.

 • Patryk Mikołajczak na google_maps pisze 7 kwietnia 2021 o 12:10:

  Od prawie dwóch miesięcy instalacja jest na dachu a od 2 marca działa :) Relacja Klient firma Kwartz rewelacyjna, odpowiadają szybko na pytania a agent sprzedaży pomagał w każdej sytuacji a, że byłem ciemny jeśli chodzi o fotowoltaikę to po montażu pytań miałem na prawdę sporo i codziennie a nawet kilka razy dziennie ktoś na nie z wielką chęcią odpowiadał. Oferta bardzo atrakcyjna oraz 18 letnia gwarancja i długość firmy na rynku przekonały mnie do oferty i teraz już korzystam z darmowego prądu :) Jeśli chodzi o serwis po montażu to mogę coś już powiedzieć, wystąpiły pewne problemy około 1,5 miesiąca po montażu, reakcja ze strony firmy kwartz była natychmiastowa serwis przyjechał błyskawicznie i naprawił usterkę. Polecam ze względu na relację firmy z klientem a mogę powiedzieć, że łatwym klientem nie jestem a pracownicy i agent są bardzo a to bardzo cierpliwi i mili, długą gwarancję która jest pewna bo firma już jest długo na rynku z wysokim kapitałem oraz za serwis który reaguje bardzo szybko.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena