Fotowoltaika Tomasz Musz

podkarpackie

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 12

 • Bożena Bytnar na google_maps pisze 21 listopada 2023 o 13:40:

  Jakość i wykonanie instalacji fotowoltaicznej i montaż pompy ciepła na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Fachowcy z najwyższej półki. Szczerze polecam tę firmę.

 • Bogdan Naszkiewicz na google_maps pisze 21 grudnia 2022 o 13:40:

  Pan Tomasz Musz wykonał instalację fotowoltaiczną z magazynem energii, wszystko sprawnie, zgodnie z zamówieniem. Wszystko działa prawidłowo, akumulatory ładują się w ciągu dnia i oddają energię po zmierzchu. Jestem bardzo zadowolony z inwestycji i polecam Firmę. Kontakt z Panem Muszem jest dobry, miły, rzeczowy i słowny.

 • Piotr D na google_maps pisze 21 grudnia 2022 o 13:40:

  Polecam. Instalacja wykonana szybko i fachowo. Kontakt z Panem Tomaszem rewelacyjny, doradza i w każdej kwestii można się dogadać.

 • Agnieszka Hawro na google_maps pisze 21 grudnia 2022 o 13:40:

  Polecam firmę Pana Tomasza, jestem bardzo zadowolona. Fachowe doradztwo, wykonanie i rzetelna praca. Pozdrawiam

 • Krzysztof Czado na google_maps pisze 21 grudnia 2021 o 13:40:

  Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Pana Tomasza. Pełny profesjonalizm. Rzadko dziś spotyka się fachowców którzy nie tylko zrobią, ale maja wiedzę co robią, jak i dlaczego. Do tego uczciwe doradztwo odnośnie doboru sprzętu i zastosowanych zabezpieczeń - oczywiscie najwyższej jakości - co jest bardzo ważne. Korzysta z profesjonalnych narzędzi i urządzeń pomiarowych. Wsparcie i opieka także po montażu fotowoltaiki.

 • Robert Chorzepa na google_maps pisze 9 listopada 2021 o 10:53:

  Opinię dodaję po pół roku od założenia instalacji . Wszystko działa jak należy , nie ma żadnych problemów z instalacją. Firma godna polecenia , usluga na wysokim standardzie . Dobry kontakt z panem Tomaszem , w przypadku jakichkolwiek pytań zawsze odbiera telefon i fachowo doradzi. Mogę polecić wszystkim którzy myślą o instalacji fotowoltaicznej . Dodam jeszcze że cena też jest konkurencyjna w porównaniu z innymi firmami.

 • Stanisław FRYZEŁ na google_maps pisze 9 października 2021 o 10:53:

  Na możliwych 10 punktów muszę dać aż 20.👍. Wizyta w miejscu inwestycji super , przede wszystkim pan Tomasz nie przyjechał z teczką broszur tylko z odpowiednią wiedzą doświadczeniem i sprzętem do przeprowadzenia audytu. Szybki termin realizacji. Inwestycja zrealizowana w jeden dzień, wszystko fachowo wykonane, wytłumaczone, dokumenty wypełnione, takich fachowców nam potrzeba. POLECAM

 • Magdalena Sulikowska na google_maps pisze 9 września 2021 o 10:53:

  Przed zakładaniem paneli fotowoltaicznych mieliśmy parę firm do wyceny ale ostatecznie wybraliśmy pana Tomasza Musz,gdyż okazał się najlepszym fachowcem.Darmowa wycena audyt dachu , solidnie , czystość po zakończonej pracy i przede wszystkim tanio. Osobiście polecam na 100%

 • Piotr Kocząb na google_maps pisze 25 maja 2021 o 01:04:

  Usługa wykonana szybko i fachowo. Od podpisania umowy do realizacji minęło ok. 3 tygodnie. Wszystko zrobione w ciągu jednego dnia: panele zainstalowane na dachu, instalacje falownika i kabli w domu, posprzątane. Polecam!!!

 • Karolina W na google_maps pisze 21 grudnia 2020 o 13:40:

  Firma wykonała instalację w sierpniu 2020. Prace przebiegły płynnie oraz z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Pracownicy zadbali o solidne wykonanie z dbałością o detale i dochowaniem czystości. Firma wyróżnia się wśród konkurencji innowacyjnością oraz szybkim czasem montażu. Przed rozpoczęciem prac dokonano oględzin budynku i zasugerowano najlepsze rozwiązanie montażu. Dokonano analizy korzyści jakie wiążą się z założeniem instalacji oraz dokonano wstępnej wyceny. Udzielono doradztwa w kwestii pozyskiwania energii z określonej ilości paneli fotowoltaicznych. Firma wyróżnia się profesjonalna obsługą klienta i jakością wykonania usług. Prace na wysokim poziomie zarówno kultura pracowników i stosunek do wykonywanej pracy. Jakość jest adekwatna do proponowanej usługi. Dodatkowo dużym ułatwieniem jest udzielenie wskazówek na temat korzystania z energii oraz bardzo przydana aplikacja na urządzenia mobilne do wglądu w codzienny rejestr pozyskiwania energii. Serdecznie polecamy firmę Pana Tomasza . Dziękujemy za wykonaną pracę .

 • Mariusz Buk na google_maps pisze 21 grudnia 2020 o 13:40:

  Polecam firmę Pana Tomasza w 100%. Świetne doradztwo jak i wykonanie całej instalacji. Będę polecał tą firmę, zresztą moi znajomi już skorzystali i są zadowoleni. To co cenię bardzo to uczciwość, a wszystko to co zostało ustalone z właścicielem zostało wykonane. Pozdrawiam

 • Paweł Michna na google_maps pisze 21 grudnia 2020 o 13:40:

  Uczciwe i profesjonalne podejście do klienta. Usługa wykonana sprawnie i czysto .Ekipa przyjechała dobrze przygotowana. Od razu zabrali się do roboty. Jeden Pan w garażu, dwóch na dachu. Jesteśmy zadowoleni z instalacji. Polecam szczerze firmę Pana Tomasza. 💪👍😀 Ps. Pomiary przed od odbiorem instalacji ,pełen profesjonalizm ,łącznie z dronem(kamera termowizyjna).

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena