IT Tomasz Macnar

podkarpackie
Kalwaria 13 , 38-480 Rymanów

Działalność związana z oprogramowaniem

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 3

 • Wiesław W. na google_maps pisze 15 listopada 2021 o 12:04:

  Zakupiłem od Pana Tomasza zestaw Ekopulsar [sterownik, grzałkę, oraz zabezpieczenie - panele oraz instalację zakupiłem osobno ]. Całą instalację wykonywałem we własnym zakresie , oczywiście posiadając odpowiednie uprawnienia. Wczoraj uruchomiony , więc dopiero dziś 07.11.2021 mogłem wstawić zdjęcie z uzysku energetycznego z całego dnia. Jak widać zestaw podgrzał mi wodę w 140l. zasobniku o 32,8 u0022C choć jak widać po wykresie słońce dziś świeciło tylko 1/2 dnia. Jak na razie jestem zadowolony z efektu i osiągnięć zestawu.

 • Robert klidzio na google_maps pisze 15 czerwca 2021 o 12:04:

  Witam. Posiadam instalację od miesiąca 5 paneli monokrystalicznych 375 Wp sterownik Ekopulsar, zbiornik wody 300 l . Grzałka o mocy 1900 umieszczona w zbiorniku na środku nagrzewa 150 l wody bez problemu w ciągu dnia do 75 st. W dni mało nasłonecznione woda dogrzewała się do 44 st. Po krótkim użytkowaniu mogę powiedzieć jeżeli jest jest pogoda słoneczna woda nagrzeje się do zadanej temperatury bez problemu. Polecam tą firmę i zestaw Ekopulsar.

 • Przemyslaw Kawalec na google_maps pisze 15 czerwca 2021 o 12:04:

  Witam, Eko Pulsar robi naprawdę dobrą robotę!!! Na początku, nie byłem w 100% przekonany, że panele dadzą radę bez problemu nagrzać wodę, ale ku mojemu zaskoczeniu, wszystko działa perfekcyjne!!! Panele są mega wydajnie, posiadam 5x375W + sterownik EkoPulsar WIFi! 12-14 kWh przy fajnym słonecznym dniu, nie stanowi problemu dla tej instalacji!! Jeśli chodzi o kontakt z Panem Tomaszem, tu chciałbym również powiedzieć o pełnej profesce!!! Od zamówienia, do pełnego uruchomienia instalacji, zawsze mogłem liczyć na pomoc! Nie pozostaje mi nic innego, jak w 100% Polecić Firmę EKO PULSAR, ponieważ poważnie traktują swoją robotę, wszystko działa perfekcyjnie, tak jak zostało zaplanowane! Z wysyłką za granice również nie ma problemu. POLECAM!!!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena