3S Group Oze Sp. z o.o.

slaskie
Dekabrystów 41b , 42-215 Częstochowa

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  49 950,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 40

 • Marcin na gowork pisze 4 lutego 2022 o 12:43:

  Nie polecam!!! Radzę unikać tej firmy i jej reprezentantów. Jestem poszkodowanym klientem. Zostałem (usunięte przez administratora) Umowa na wykonanie instalacji PV podpisana 17.09.2021, umowa kredytowa poprzez 3S Group podpisana 24.09.2021. Kasa na koncie firmy wpłynęła 29.09.2021. Instalacja wg. umowy i zapewnień powinna być wykonana do końca października 2021.Pisałem maile z prośbą o określenie terminu realizacji, pisałem wezwania do wykonania umowy, wykonałem dziesiątki telefonów do firmy. Totalna olewka i brak odpowiedzialności. W odpowiedzi otrzymałem jedynie dwa zdawkowe maile:n- w listopadzie informacja, u0022że instalacja zostanie wykonana jak tylko to będzie możliweu0022. n- w grudniu, że nie są w stanie określić terminu wykonania...nInterweniowałem w banku, który rozpoczął własną procedurę kontroli braku montażu instalacji, co doprowadziło do odstąpienia przez 3S Group od umowy kredytowej i anulowanie jej przez Bank. nOczywiście w dalszym ciągu brak było z 3S jakichkolwiek informacji, dlatego ostatecznie w styczniu odstąpiłem od umowy na realizację. u0022firmau0022 3S Group przyjęła odstąpienie, za które wezwała do zapłaty 2000zł!!! Moje faktyczne straty związane z brakiem instalacji to kwestia odrębnego postępowania. W Internecie znajdziecie inne negatywne opinie poszkodowanych klientów. Było ich też sporo na firmowym Facebooku, chociaż znaczną część usunęli i zablokowali możliwość dodawania kolejnych. Zapraszam do kontaktu gdyby ktoś potrzebował więcej informacji.

 • Doradca klienta 3S Group. na gowork pisze 25 stycznia 2022 o 13:51:

  Cześć Wszystkim. Miałem przyjemność poznawania 3S Group przez 7 msc. Jestem szczęśliwy że otworzyłem oczy w porę zanim popsułbym sobie zapracowaną przez lata opinie w sprzedaży. Czytam Wasze opinie i z przykrością muszę stwierdzić, że w większości są prawdziwe. Na początku współpracy obiecanki cacanki a głupiemu radość ,.w tej firmie sie rozwiniesz, sprzedawaj dużo a awansujesz na Managera. 3S group to jedna z największych firm w kraju. nJaka jest prawda ?nPan Dyrektor Generalny który jest również wspówłascicielem firmy to przysłowiowy (usunięte przez administratora) ktory na każdym kroku kłamie wyręczając się swoim narzędziem jakim jest pusta Dyrektor Krajowa. Przepraszam za określenie pusta ale nic lagodniejszego nie przychodzi mi do głowy. Jak inaczej można nazywać osobę która knuje ze swoim pupilem Managerem z Łodzi a on obgaduje ją na boku ze swoimi Doradcami. Po przekroczeniu bram firmy czuć fałsz i zakłamanie. nCały czas się zastanawiam jak osoba na stanowisku Dyrektora Generalnego z tak niskimi kompetencjami oraz pozbawiona inteligencji emecjonalnej doprowadzila firme i tak do tego miejsca w jakim jest. Siedziba w Częstochowie a jak wiemy Częstochowa miastem cudów :-)nZastanawiam się co się stalo z firmą bo wcześniej mi ją polecano i miała bardzo ok opinie w branży. Może łatwiej będzie się wypowiedzieć komuś kto zna firmę dłużej.nMontaże są wykonywane z dużym opoźniwniem pomimo że firma na szkoleniu zapewnia montaż do miesiąca. Klienci czekają na montaż często kilka miesięcy. Produkty drogie , nie są adekwatne do ceny. nCo do auta nie mogę nic zlego napisać ponieważ dostałem sprawne , czyste i bardzo ok si÷lę nim jeździło. Dział finansowy firmy bsrdzo ok. Choć zastanawiam się czy koordynatorka działu finansowego jest świadoma na jaką mine się pakuje. nResumując :nDyrektor Generalny A. Bor (wiele opini o Dyrektorze Generalnym z jego poprzednich firm można zobaczyć w internecie) oraz jego świta jak się pomyli to powie prawde.nFirma bez wizji, Managerow posiadających kompetencji Managerskich .nJedna wielka obłuda.nPozdrawiam Wszystkich forumowiczów.nMam nadzieję że moja opinia będzie pomocna w wyborze przyszłego pracodawcy.

 • Znacie mnie na gowork pisze 24 stycznia 2022 o 08:23:

  Umowy zlecenia dla pracowników biurowych i obietnice bez pokrycia. To co ustalicie na rozmowie kwalifikacyjnej nie ma dla nich żadnego znaczenia.

 • Andrzej zawiedziony i wściekły na gowork pisze 4 stycznia 2022 o 11:01:

  02.11.2021 zawarłem umowę z 3sgroup na montaż fotowoltaiki i kotła anodowego, 17.11.2021 wpłaciłem zaliczkę na montaż, który miał się odbyć do 2-ch tygodni od wpłaty, ale niestety dzisiaj mamy 04.01.2022 i po mojej interwencji odnośnie terminu montażu, po wielu telefonach i przekierowaniach do różnych osób, otrzymałem e-mail z informacją odnośnie terminu montażu, z którego wynika dosłownie tyle : u0022może kiedyś panu zamontujemy, ale nie wiemy kiedy, bo covid itp... (usunięte przez administratora)u0022. Przy podpisywaniu umowy był covid, który mamy już prawie 2 lata, ale były ochy i achy jaka to solidna firma jest, nie zwracałem uwagi na koszty jakie oferują a są nie małe, bo sugerowałem się solidnością z którą firma nie ma nic wspólnego niestety.

 • Pytanie na gowork pisze 2 stycznia 2022 o 08:24:

  Jaki jest styl zarządzania w 3S Group Oze Sp. z o.o.?

 • Klient na gowork pisze 21 grudnia 2021 o 20:40:

  Witam, bardzo polecam ta firmę mam dla mnie wszystko super sprawnie a przede wszystkim na poziomie

 • Silvan na gowork pisze 22 listopada 2021 o 22:48:

  Nie polecam tej firmy ,źle wyliczyła moc potrzebna a jak chciał dołożyć to cena zaporowa oczywiście po wykonaniu ustalonej instalacji nWykonanie całej instalacji to porażka (usunięte przez administratora) i zniszczenia w środku w domu na dachu nawet nie umieją położyć prosto paneli a jak się prosi o poprawienie to wina dachy i słabych krokwi a dom nowy.nFalownik dawaj mały aby potem trzeba było kupić nowy bo powiększenie instalacji nie możliwy.nJak macie możliwość to szukajcie innej firmy, wycena gratis a potem za kilowat taka cena, bo każdy chce zarobić na naszych portfelach .nOmijające szerokim łukiem.

 • To ja na gowork pisze 3 listopada 2021 o 10:19:

  Nie polecam! Trzymajcie się od tej firmy z daleka - dla własnego dobra. (usunięte przez administratora) nPracowników zatrudniają na umowy zlecenia i nielegalnie nakazują pracę dokładnie taką jak na etacie - 160h w biurze od 8 do 16. Obiecują, że po 3 miesiącach będzie umowa o pracę. Jeśli komuś się uda to ją dostanie - na 3 miesiące. Znowu okres próbny. Zwalniają ostatniego dnia miesiąca twierdząc, że nie ma aż tyle pracy. I zatrudniają na to stanowisko kolejną osobę - obiecując to samo i tam samo zwalniając. Schemat ciągle jest ten sam. Zobaczcie, że oni permanentnie rekrutują, a liczba pracowników nie rośnie. nKlienci podpisują umowy i nie mają fotowoltaiki. Dlaczego? Bo firma nie płaci podwykonawcom. Ile można pracować za darmo? Lista osób, którym firma „wisi” pieniądze jest długa! nHandlowcy mają niewypłacane prowizje pod byle pretekstem. Jeśli nie kłamiesz jak dyrektor krajowa Wioletta nakazała - to Cię wywalają bez słowa. nJedno z jej poleceń to wypisywanie pozytywnych opinii o firmie w internecie. Ale ile można? Już nikt w nie nie wierzy. Wystarczyło szanować pracowników. nWszystkie te decyzje podejmuje głównie prezes Adam B., który perfekcyjnie potrafi kłamać w żywe oczy… Nie warto wierzyć w nawet jedno słowo tego człowieka.

 • Podlaskie na gowork pisze 28 października 2021 o 16:14:

  Nie polecam tej firmy unikajcie jak ognia, nie kompetentni przedstawiciele nie wiedzący co z czym na montaż czekaliśmy trzy miesiące, miało być szybko cacy lali.

 • Porażka na gowork pisze 26 października 2021 o 08:37:

  Firma porażka!!! Nie polecam!!! Moi rodzice mieszkają sami, zadzwonili zadowoleni ze założą panele to był początek września. Umowa została odrazu im podetknieta pod nos by podpisać. Panele miały być założone ok dwóch tygodni temu. Paneli nie ma, przedstawiciel oskarża tatę o nie odbieranie telefonów co jest absurdem! Zero pomocy,zero kontaktu. Niie polecam!!!

 • Ryszard na gowork pisze 2 października 2021 o 12:54:

  A propos podpowiedzi Jolanty, owszem sprawę w sądzie wygram na 100% , ale czas leci a od nowego roku, nowe warunkin z zakładem energet.[wina rządu] ,a tu ani kasy ,ani dokończenia montażu.

 • Ryszard na gowork pisze 1 października 2021 o 16:42:

  Totalna porażka .Chciałbym przestrzec innych,którzy chcą zawrzeć umowę z tą firmą;n1.nie wywiązują się z terminów [czekam już 4 m-ce na dokończenie fotowoltaiki]n2.nikt nie odbiera telefonów ,nawet biuro obsługi klienta [ firma widmo] n3.brak odpowiedzi na wysłane e-mail-enA jeśli uda się połączyć z działem technicznym w sprawie dokończenia montażu ni terminu wówczas otrzymujemy kit w postaci ,że muszą uzgodnić z działem tech-nnicznym i wszystko zaczyna się od nowa tzn nieodbieranie telefonów itdnPrzede wszystkim ,jeżeli ktoś by podpisywał umowę nawet z inną firmą ,zastrzecn w niej kary umowne za niedotrzymanie terminu itp, mi niestety pozostaje tylko założenie nsprawy cywilnej .Nie mam już siły na tą firmę

 • Justyna na gowork pisze 17 września 2021 o 15:20:

  Jako klient nie polecam tej firmy. Od czerwca 2021 roku (3 miesiace juz minie niedlugo) czekamy na montaż. W tym momencie jestesmy w trakcie rozmowy z prawnikiem i skladamy zawiadomienie o popelnieniu przestępstwa do prokuratury poniewaz dzis po raz kolejny dostalismy telefon z informacja ze po raz kolejny musza przesunac dostawe materialu i montaz.

 • Dawid na gowork pisze 21 czerwca 2021 o 06:16:

  Bardzo polecam ta firmę u mnie robili instalacje rok temu wszystko pięknie działa, jak się popatrzyłem na czym robia i wgl to naprawdę na dobrym sprzęcie, mój szwagier montował w tym samym czasie instalacje z innej firmy do dziś ma z nią problemy czyli Ja jestem jak najbardziej na plus... pozdrawiam ekipie która miała ogromna wiedzę j

 • Tragedia na gowork pisze 17 czerwca 2021 o 12:39:

  Zdecydowanie nie polecam firmy 3S Group ani że strony pracownika, którym byłem, ani że strony klienta. Każdy kto pracuje w branży wie, że prawie wszystkie firmy w umowach B2B maja swoje kruczki... Poczynając od lojalnościowek, poprzez uzależnianie wynagrodzenia podstawowego kończąc na karach umownych i właśnie wszystko to i o wiele wiecej mamy w umowie o współpracy z tą firmą . Firma 3S jest spełnieniem marzeń masochisty. Brak wsparcia Leadowego obiecywanego na początku współpracy, śmieszna kwota na karcie flotowej, wydawanie samochodów wymagających interwencji mechanika, jeśli zapłacisz za np.wymiane opon (oczywiście ze swojego portfela) to firma nie zwróci Ci poniesionych kosztów przelewem tylko jeśli chcesz odzyskać kasę to musisz jechać do centrali po gotówkę u0022do rękiu0022... To samo jeśli chodzi o zwrot kosztów za paliwo, a za to nie zawsze chcą zwrócić... Brak wypłaty wynagrodzenia... Takimi atrakcjami zostaniesz uraczony współpracując z tą firmą. Pani Dyrektor Krajowa hmmm... Myślę, że z całym powodzeniem mogłaby napisać poradnik pt. u0022Jak być kłamliwą, niekompetentną, a przy tym bez wstydu codziennie patrzeć w lustrou0022.... Kobieta, która non stop coś obiecuję, ale nigdy nie dotrzymuje słowa. Wydzwania do pracowników, obgadując drugich... Wszystko ma być u0022cichutkou0022... To Ci obiecam, tamto Ci dam tylko nikomu nie mów... u0022cichutkou0022... W firmie nie ma żadnych procedur... Wszystko uzgadniane jest u0022cichutkou0022... Paranoja... Sprzęt słaby, firma jeszcze słabsza, a cena bardzo wysoka...nieadekwatna do wykonanej usługi... ani komponentów. n Żadnemu klientowi nie polecam podpisywania umów z tą firmą... Za taką jakość płaci się o wiele mniej... Zdecydowane 90% dobrych komentarzy na goworku, Google, oferteo itp. są to wypowiedzi pracowników centrali i handlowców, którzy zostali poproszeni o dodanie... Jeśli dobrze się przyjrzymy to np na oferteo opinie dodawane są z reguły u0022rzutamiu0022 po kilka na jeden dzień, za jakiś czas znów kilka na jeden dzień...Cóż za intelientny zamysł Pani Dyrektor oraz marketingu. Nic nie znacząca malutka firemka na rynku PV, ceniąca swoje usługi na poziomie wielkich renomowanych firm... W dobie tak wielu firm z którymi można nawiązać współpracę naprawdę szkoda marnować czasu na 3S Group... Jest tam garstka dobrych sprzedawców i wydaje mi się, że nie znając rynku tkwią w tej firmie, bo dzięki swojej pracy zarabiają...ale w innych firmach sprzedając tyle samo kWp mogli by zarobić wieeeele więcej... Przez niespełna 5lat przerobiłem kilka firm w branży PV i ta firma zdecydowanie jest najsłabsza... Pod każdym względem... nMarność, obłuda, niska jakość, opóźnienia w montażach, słabe warunki zatrudnienia, karykaturalna struktura, wielu ludzi z przypadku, ....

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena