Integral Sp. z o.o.

podkarpackie
gen. Mariana Langiewicza 37 , 35-959 Rzeszów

Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Informacje o firmie

 • Strona WWW
  https://igl.pl
 • Data powstania
  2002-04-30
 • Dotacje z UE
  Tak (1)
 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  OSOBA PRAWNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  51-100
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 1

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
DOTACJA NA KAPITAŁ OBROTOWY
Wartość:
294 609,54 zł
Udział własny:
0,00 zł

Opinie z sieci: 9

 • Były na gowork pisze 18 grudnia 2021 o 20:50:

  Omijajcie szerokim łukiem firmę i nigdy się w niej nie zatrudniajcie. Pan AK to człowiek który totalnie nie nadaje się do kontaktu z innymi.nTypowy karierowicz. Wiedza techniczna poniżej wiedzy studenta z pierwszego roku studiów.nPrzez tego człowieka uważam , że jest to najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować.

 • bawukarest na gowork pisze 10 listopada 2021 o 13:44:

  Pracowałem w tej firmie i odszedłem na całe szczęście. Nerwy mi siadały. Dwóch zawodników stosuje chamskie metody zastraszania pracowników. LS uwielbia mieć wrogów, and którymi się pastwi jak psychopata. Dobrali się z tym pseudo (usunięte przez administratora) Specjalisci od wykańczania ludzi w firmie. Jak dalej tak będą działać to za kilka miesięcy zostaną sami. Niech się zagryzą kundle. AK to niech się wróci na I-szy rok studiów bo jego wiedza tam się zatrzymała i ani drgnie. Typowy karierowicz i (usunięte przez administratora). Prawdopodobnie ma alzheimera. Jeden wart drugiego. Dziwię się starym Prezesom, że tolerują takie działania i zachowania. Ja ich wszystkich mam w głębokim poważaniu i pracuje już w nowej firmie. Niech Bóg chroni tych, którzy jeszcze tam zostali, bo diabły się rozpanoszyły i widłami szczują.

 • Rabbit na gowork pisze 9 sierpnia 2021 o 12:37:

  Dajcie spokój sobie z tą firmą. Potwierdzam, że jest dalej ten gość AK, o którym wcześniej ktoś pisał. Facet porażka, zero wiedzy, znęca się psychicznie nad ludźmi. Przez niego z tej firmy odeszło ok.15 fajnych inżynierów. Gość rozsadza granatem firmę od środka i żaden pracownik mu nie jest w stanie dogodzić. Nowy prezes LS to kolejna porażka. Zachowanie poniżej wszelkiej krytyki. Przeklinanie i obrażanie pracowników jest na porządku dziennym. Nie wiem jak takiemu można powierzyć kierowanie firmą i zespołem ludzi. Skończy się tym, że teraz obaj z ss rozwalą do końca firmę, ale pewnie o to chodzi, żeby ludzie się sami pozwalniali. Omijajcie szerokim łukiem tą firmę, jeśli wam zdrowie miłe. Firma ma słabe notowania na rynku.

 • Jerzy na gowork pisze 14 grudnia 2020 o 20:16:

  Cześć! Czy to prawda, że w firmie PPH Integral od pierwszego dnia pracy można liczyć na pełną umowę o prace? Coś takiego obiło mi się o uszy a nie mam totalnie doświadczenia związanego z tym pracodawcą, dlatego też może w wątku będzie osoba, która to potwierdzi bądź zdementuje? Z góry dziękuję za pomoc.

 • Edziu na gowork pisze 15 grudnia 2019 o 19:19:

  Mam pytanie czy w f-mie Integral nadal pracuje Pan AK ?nCiekawe komu tym razem będzie chciał przekazać swoją nędzną wiedzę wyssaną z palca.nKomu tym razem będzie chciał przekazać swoje śmieszne metafory życiowe.nNa kogo będzie spychał swoje zadania przecież jest dyrektorem czyli generałem , który wydaje tylko rozkazy.nCzłowiek , który swoich podwładnych traktuje jak śmieci , bez szacunku do kogokolwiek.nUważa się za wszystko wiedzącego , a tak naprawdę jego wiedza techniczna jest na poziomie studenta I roku budownictwa.nOby jak najmniej takich ludzi , którzy idą po trupach do celu i nie mają żadnych skrupułów w swoim działaniu.nGdziekolwiek się pojawia sieje zamęt i zniszczenie . Na budowie pod jego przewodnictwem murowane ciągłe zamieszanie.nCiągła zmiana decyzji - dzień jak codzień - zero zdecydowania.nZero decyzyjności.

 • Luck na gowork pisze 21 października 2019 o 18:20:

  W firmie jest dyrektor AK , który zachowuje się jak ss. Jego zachowanie wskazuje na to , że mama za długo go kołysała i za długo karmiła piersią. Wydaję mu się ,że zjadł wszystkie rozumy .Wszystkich chce pouczać ale ludzie wiedzą , że to karierowicz i zależy mu tylko na tym żeby zaistnieć przed prezesem .nPod żadnym dokumentem się nie podpisuje bo się boi odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Polecenia przekazuje tylko słownie ponieważ zawsze może się wykręcić , że czegoś nie powiedział.nJego działanie wprowadza zamęt i nieporządek , a wydawanego przez niego polecenia niekiedy mijają się z prawem.nŻal mi tylko prezesa , że tego wszystkiego nie widzi ale to Jego firma i to on decyduje o tym kto jest jego podwładnym.

 • Pytanie na gowork pisze 18 września 2019 o 10:39:

  Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Integral - Sp. z o.o.?

 • admin na gowork pisze 5 sierpnia 2015 o 22:21:

  Wiesz czy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe u0022INTEGRALu0022 sp. z o.o. można liczyć na dobre zatrudnienie? Jakie umowy można dostać? Czekamy na Twój komentarz!

 • admin na gowork pisze 1 sierpnia 2015 o 05:05:

  Jak oceniasz warunki umowy w firmie PPH Integral Sp. o.o.? Komentuj na naszym forum.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena