PGE Obrót S.A.

podkarpackie
8 Marca 6 , 35-959 Rzeszów

Handel energią elektryczną

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Brak danych
 • Forma firmy
  SPÓŁKA AKCYJNA
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  pow. 250
 • Kapitał zakładowy
  529 923 900,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 55

 • Zmieszana na gowork pisze 31 stycznia 2023 o 11:06:

  Czy była już wypłata 13-stej pensji? U mnie nadal brak...nNo cóż, jeśli jest się na L4, czy macierzyńskim, to doprosić się o jakiekolwiek informacje, najzwyczajniej nie ma kogo...

 • Zażenowany na gowork pisze 24 stycznia 2023 o 09:00:

  PGE zaprasza na rozmowę. Marnuje czas kandydata. Obiecuje odezwać się za tydzień - cisza. Kiedy chcesz sam oddzwonić BLOKUJĄ twój numer telefonu. Strata czasu. Tam muszą pracować naprawdę specyficzni ludzie skoro nawet wstydzą się oddzwonić do kandydata.

 • Pytanie na gowork pisze 4 grudnia 2022 o 08:37:

  Czy nowo zatrudnione osoby w PGE Obrót otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

 • malediwy na gowork pisze 22 września 2022 o 18:40:

  Zapomniałam dodać o konieczności robienia zgłoszeń podczas każdej rozmowy - jak nie zrobisz to lecą statystki w dół. Zgłoszenia trzeba robić praktycznie na każdy temat, więc podczas jednej rozmowy jest ich kilka. Dodatkowo bardzo kontrolowany jest czas przerw i wszystko też liczy się do statystyk.

 • malediwy na gowork pisze 22 września 2022 o 11:39:

  Nie polecam pracy w PGE. Bardzo skomplikowane systemy, za dużo informacji podczas 7-dniowego szkolenia, po którym wątpię, żeby ktoś sobie radził sam. Szkolenia prowadzone różnie. Jeden dzień lepiej, drugi gorzej, ale generalnie wszystko na sucho, same opowieści bez działań. Do tego szkolenia odbywały się stacjonarnie w siedzibie, nie mogę zrozumieć czemu skoro i tak odbywały się przez Skype - marnowanie czasu, benzyny i pieniędzy. Supervisor operacyjny miły i pomocny, aczkolwiek jedna z supervisorek merytorycznych jest niesympatyczna, co też zniechęca do dalszej pracy. Konsultanci, z którymi miałam do czynienia są w porządku, mili. Jednak co 1,5 tygodnia organizowane są nowe szkolenia, ponieważ po każdym szkoleniu zostaje 0 osób lub 1 osoba. Coś musi być na rzeczy skoro nikt nie chce tu pracować, a opinie są jakie są. Parkingu dla pracowników nie ma, mimo wielu dostępnych miejsc na terenie i trzeba płacić grube pieniądze codziennie za parking na ulicy. Systemy są dość przestarzałe i mało intuicyjne. Zatrudnienie oczywiście przez agencję pracy na zlecenie, z niby możliwością przejścia na zatrudnienie w PGE z umową o pracę, ale raczej 1 osoba na 10 lat otrzymuje taki zaszczyt. Można pracować 6 lub 8h za co plus, bo są w miarę elastyczni. Jednak całość oceniam negatywnie. Nie uważam, żeby przeprowadzone szkolenie przygotowało dobrze kogoś do pracy mimo codziennych testów z przekazanego materiału, które nic nie wniosły. Z klientami różnie. Jedni mili, drudzy krzyczą i mają pretensje do całego świata. Podejrzewam, że z powodu cen prądu i planowanych zmian będzie więcej tych niesympatycznych rozmów. Połączenia wpadają non stop także trzeba się przygotować na ciągłe rozmowy i zmęczenie zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Jest wiele lepszych prac, które będą przyjemniejsze, a wypłata będzie taka sama lub wyższa i na lepszych warunkach. Ja już tu nie pracuję. Pozdrawiam:)

 • Pytanie na gowork pisze 22 sierpnia 2022 o 09:53:

  Jak jest z pakietem medycznym w PGE Obrót? Można dołączyć rodzinę?

 • d na gowork pisze 6 lipca 2022 o 15:56:

  Ukraińce podszywają się od PGE w smsach pod domeną gearisk.win która dziś była rejestrowana że jutro będzie zdjęty licznik roześlijcie info do klientów

 • Pytanie na gowork pisze 18 kwietnia 2022 o 09:12:

  Czy rozmowa rekrutacyjna w PGE Obrót odbywa się również w języku angielskim?

 • J na gowork pisze 18 marca 2022 o 14:50:

  Hej Wam. Czy w PGE jest dodatek stażowy i 13ste wynagrodzenie? Za odpowiedzi z góry dzięki!

 • Romeo na gowork pisze 4 marca 2022 o 08:55:

  Mam pytanie.Jak to jest że ktoś czegoś nie chce i mówi o tym głośno i od dawna a druga osoba jest na to głucha i nie słucha.Ale musi to zrobić bo się nie odmawia i nie wypada.Czy to nie jest słabe?

 • Gosh na gowork pisze 15 lutego 2022 o 11:32:

  Czy ktoś coś może powiedzieć o pracy na infolinii PGE przez agencję w Rzeszowie?

 • Pracus123 na gowork pisze 11 lutego 2022 o 09:50:

  Jakieś opinie na temat pracy na stanowisku doradcy ds. Instalacji Pv i obsługi kosztów?czy duży nacisk na sprzedaż?

 • Andrzej Bober na google_maps pisze 1 lutego 2022 o 14:53:

  Bez szans na dodzwonienie się, rzecz jasna w godzinach urzędowania. Odbiór i cisza w słuchawce przy kilkunastu próbach. Niedostarczony rachunek do Płatnika choćby via email to widać nie problem dla PGE... za to dla Płatnika już owszem.

 • Jadwiga „Arlekin” na google_maps pisze 25 stycznia 2022 o 11:05:

  Bardzo niemiła atmosfera segregacja i zastraszanie klientów. Instytucja państwowa a ludzi traktują bez szacunku i nie zgodnie z prawem. Uważajcie na kobietę przy okienku Anne G. i Martę N. Grożą policja I wyrzucają z budynku kobiety w ciąży które chcą złożyć tam odpowiednie dokumenty.

 • Aldona Goc na google_maps pisze 8 stycznia 2022 o 14:53:

  Próba kontaktu z Contact Center na poziomie zerowym, po 15 minutach nikt nie odebrał telefonu, nie załatwiłam sprawy, tylko poniosłam koszty za połączenie, skandal

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena