Recosolar Paweł Bytnar

podkarpackie
Krakowska 150 , 35-506 Rzeszów

Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 23

 • Michal Jurek na google_maps pisze 21 maja 2023 o 13:39:

  Polecam firmę Recosolar. Profesjonalna obsługa - fachowe doradztwo, rzetelna wycena, profesjonalny montaż uwzględniający wątpliwości i sugestie inwestora :). Do tej pory mogę liczyć na wsparcie i konsultacje odnośnie pracy instalacji. Instalację posiadam od pół roku. Prąd produkuje się aż miło - już nie wiem gdzie go upychać.

 • Dominik Fic na google_maps pisze 21 marca 2023 o 13:39:

  Jakość obsługi na najwyższym poziomie. Kontakt z przedstawicielem handlowym p. Pawłem - pierwsza klasa, pełen profesjonalizm we wszystkich aspektach. Cały przebieg inwestycji - wzorowy. Począwszy od momentu otrzymania oferty do uruchomienia instalacji fotowoltaicznej. Zaproponowany przez firmę Recosolar system został odpowiednio dostosowany do naszych potrzeb, wszelkie wątpliwości, pytania jakie mieliśmy zostały szczegółowo wytłumaczone. Prace instalacyjne przebiegły sprawnie, czysto i estetycznie. Recosolar w naszym imieniu złożył prawidłowo całą dokumentację do PGE oraz wniosek o dotację. Zdecydowanie polecam!

 • Marcin Fajger na google_maps pisze 21 lutego 2023 o 21:54:

  Polecam firmę Recosolar Słońce Zarabia, niestraszna im pogoda czy miejsce wykonania instalacji!…

 • Marcin Fajger na google_maps pisze 21 lutego 2023 o 13:39:

  Polecam firmę Recosolar Słońce Zarabia, niestraszna im pogoda czy miejsce wykonania instalacji! Pomimo wzrostu cen stali jako jedni z nielicznych zaproponowali dwupodporowa konstrukcje gruntową. KOMPLEKSOWA obsługa od montażu, poprzez zgłoszenie do PGE, niezbędne certyfikaty po pomoc w instalacji aplikacji mobilnej oraz szkolenie. Co WAZNE, wycena zawiera listę komponentów, model oraz specyfikacje a nie tylko adnotacja „panele monokrystaliczne” jakich otrzymałem dużo od konkurencji. Polecam, inni tylko obiecują. Poniżej zdjęcia z prac. Innym zdecydowanym i aktualnym posiadaczom instalacji życzę samych słonecznym dni!!!

 • Dawid S na google_maps pisze 21 lutego 2023 o 13:39:

  Generalnie polecam. Dobry kontakt, wykonane w terminie i zgodnie z ustaleniami. Zarówno p. Paweł, jak i ekipa monterska na każdym etapie realizacji wykazali się profesjonalnym podejściem i stoickim spokojem do pytań laika :) Sam proces instalacji przebiegł sprawnie i bez większych problemów - kilka kwestii kosmetycznych, które zostały skorygowane. Byłem na tyle zadowolony z realizacji (i samej oferty), że po kilku miesiącach zamówiłem dodatkowe panele do instalacji. Montaż tak jak za pierwszym razem, szybko i profesjonalnie. Jeśli w przyszłości będę potrzebował kolejnej instalacji, Recosolar będzie pierwszym wyborem.

 • Mariusz Ziaja na google_maps pisze 21 grudnia 2022 o 13:39:

  Długo szukałem wykonawcy fotowoltaiki i ostatecznie wybrałem firmę z Rzeszowa Recosolar. I to był strzał w dziesiątkę. Kontakt super, przygotowanie inwestycji, doradztwo super. Wykonanie na trudnym dachu (dachówka ceramiczna) , chłopaki skakali w upale po dachu aż miło popatrzeć. Wiedzą co mają robić. Firma pomaga przy składaniu wniosków i we wszystkich formalnościach. Elektrownia już działa . Na chwilę obecną jest 💪💪💪. Dziękuję.

 • Mariusz Ziaja na google_maps pisze 14 września 2022 o 11:50:

  Długo szukałem wykonawcy fotowoltaiki i ostatecznie wybrałem firmę z Rzeszowa Recosolar. I to był strzał w dziesiątkę. Kontakt super, przygotowanie inwestycji, doradztwo super. Wykonanie na trudnym dachu (dachówka ceramiczna) , chłopaki…

 • bartlomiej zubek na google_maps pisze 14 września 2022 o 11:50:

  Polecam firmę Recosolar, ponieważ każda instalacja fotowoltaiczna wybudowana przez tych fachowców działa idealnie. Już od 2015 roku korzystam z ich usług i przyznam, że potrafią sprostać nawet bardzo trudnym zadaniom. Warto skorzystać z…

 • Ilona Biesiadecka na google_maps pisze 14 września 2022 o 11:50:

  Z czystym sumieniem polecam firmę. Korzystaliśmy z jej usług już drugi raz. Instalacja została wykonana sprawnie, wszystko działa bez zarzutu. Pan Paweł jest bardzo kompetentną osobą. Dokładnie i zrozumiale przestawia możliwe rozwiązania i zawsze znajduje takie, które jest idealnie dopasowane do potrzeb.

 • Mateusz Puchalski na google_maps pisze 26 kwietnia 2022 o 20:15:

  Paweł Słońce Zarabia Recosolar - świetna realizacja! Dobra robota!…

 • ARKADIUSZ NIEMCZYK na google_maps pisze 26 stycznia 2022 o 20:15:

  Polecam współpracę z firmą Recosolar – pełen profesjonalizm w każdym calu. Pan Paweł M.(przedstawiciel handlowy) od początku kontaktu wszystko jasno przedstawił, wytłumaczył i wycenił. Ma bardzo uczciwe podejście do klienta. Montażyści…

 • Zen Znamirowski na google_maps pisze 26 stycznia 2022 o 20:15:

  Jestem bardzo zadowolony, ze sposrod tak wielu mniejszych i wiekszych firm fotowoltaicznych zdecydowalem sie realizacje z Recosolar.…

 • Rafał Kania na google_maps pisze 8 listopada 2021 o 07:42:

  Recosolar to jednak solidna firma. Instalacja paneli w domu jednorodzinnym przebiegła sprawnie. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem (p. Paweł). Wysokiej jakości materiały, estetyczne wykonanie i profesjonalizm pracowników.

 • Marek Bytnar na google_maps pisze 8 września 2021 o 07:42:

  Moja instalacja (wschód - zachód) została poddana próbom wytrzymałościowym praktycznie natychmiast po ukończeniu. Wichura (kilkadziesiąt km od domu tego dnia przeszła trąba powietrzna). Kolejnego dnia 3 krotne gradobicie. Blacha Toyoty ucierpiała, a instalacja Recosolar przetrwała nietknięta. Uzyski prądu pozostały bez zmian. Polecam przy okazji upewnić się, że ubezpieczenie pokrywa takie przypadki. Dziękuję za super obsługę na każdym etapie prac. Gołym okiem widać, że stawiacie na jakość i zadowolonego klienta.

 • Maciej Gębarowski na google_maps pisze 9 sierpnia 2021 o 10:49:

  Świetnie wykonana usługa, począwszy od dobrej oferty cenowej, szybkiej realizacji, kontaktu z klientem. Montaż elegancko sprawnie i estetycznie, Panowie posprzatali, szef później upewnia się czy wszystko ok. Zdecydowanie polecam.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena