ML System S.A.

podkarpackie

Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego

Informacje o firmie

 • Ilość pracowników
  101-200
 • Kapitał zakładowy
  6 484 243,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 40

 • Handlowiec na gowork pisze 22 stycznia 2023 o 13:16:

  Witam,nJak wygląda praca handlowca w firmie ML system? Wszystko jest ok? Ktoś poleca? :)

 • Potencjalny pracownik na gowork pisze 17 stycznia 2023 o 18:24:

  Już z wielu źródeł słyszałem negatywne opinie o firmie. Widać wiele ofert pracy, widać rotację.nMobbing w firmie odbije się czkawka! nKarma wraca szanowni pracownicy

 • Pytanie na gowork pisze 3 stycznia 2023 o 09:42:

  Czy Ml System Fotowoltaika (Ml System S.A.) oferuje szkolenia zewnętrzne?

 • Odczepcie sie na gowork pisze 15 grudnia 2022 o 09:53:

  Odczepcie sie od Pana Dyrektora Piotra, on jest superprofesjonalista w swoim fachu, zna szklo jak wlasna kieszen, o procesach szklarskich wie praktycznie wszystko i z niejednego pieca (hartowniczego) chleb jadl! Do tego jest mega pomocnym czlowiekiem, cierpliwym, wyrozumialym i nigdy w zyciu!!! na nikogo nie podnioslby glosu (przynajmniej ja w to nie wierze). Zawsze mozna liczyc na jego pelne wsparcie a juz na pewno nie nalezy sie go bac!

 • Pytanie na gowork pisze 8 grudnia 2022 o 08:58:

  Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ML SYSTEM S.A.?

 • Iwona na gowork pisze 6 grudnia 2022 o 12:20:

  Są w firmie awanse dla Inżyniera Budowy? Można z czasem wejść na lepsze stanowisko? I wraz z tym jest lepsza kasa?

 • LL na gowork pisze 6 grudnia 2022 o 12:18:

  W żadnej firmie nie spotkacie tak niemiłych, wrednych i zawistnych kobiet, jak osoby pracujące w dziale kadr. Totalny chaos odnośnie wypłat i dni wolnych, nigdy nie można uzyskać odpowiedzi treściwie i wyczerpująco na dany temat, zawsze z łaską robione jest wszystko, brakuje dokumentów dla pracowników, które są wypełniane po kilku miesiącach od zatrudnienia z hasłem u0022 niezwłocznieu0022, bo ktoś z kadr dostał zagrożenie braku premii to i (usunięte przez administratora) się pali, że pracownik ma podpisać wszystko na już z datami do tyłu, bo nie dopilnowane było to w okresie zatrudnienia.. gdybym była dyrektorem działu kadr zwolniłabym wszystkie trzy Panie jakie tam pracują, myśle, że każdy obecny jak i były pracownik ML System od razu pomyśli o tych samych osobach po przeczytaniu tej opinii, polecam każdemu dowiedzieć się przez internet o sprawach rozliczeń, dni wolnych czy wypłat, bo tam profesjonalizmu i wiedzy nikt nie uzyska!

 • Anon na gowork pisze 25 października 2022 o 08:15:

  Jeśli ktoś szuka pracy na stanowisku produkcyjnym to serdecznie odradzam. Totalny chaos, nikt nie wie co jest do wykonania, decyzje z góry są zmienne średnio co godzinę. Nie wspomnę tutaj o zerowym wprowadzeniu pracownika, pokazaniu mu jak funkcjonuje produkcyjna i co do niego należy. Na rozmowie wszystko przedstawione jest w samych superlatywach. Niestety późniejsza weryfikacja to zderzenie ze ścianą. Warto również wspomnieć o podejściu kadry kierowniczej, jak i samego dyrektora do pracowników. Jesteś zwykłym robolem, traktowanym z góry za tanią siłę roboczą. Jest to dość smutne bo właśnie firma ML System powinna zawdzięczać wszystko pracownikom produkcyjnym, bo to oni wykonują najcięższą pracę a traktowani są jak (usunięte przez administratora) Z ręką na sercu radzę trzymać się od tej firmy z dala.

 • ZostawtaKomentarze na gowork pisze 6 września 2022 o 08:35:

  Kto do ##### nedzy kasuje te komentarze?nnChce wiedziec kto lansowal sie Fiatem Tipo, strzelal bomby po miescie i dlaczego byl to Jasko!nNalegam.

 • Pytanie na gowork pisze 27 sierpnia 2022 o 09:34:

  Jakie narzędzia pracy zapewnia ML SYSTEM S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

 • Ewa na gowork pisze 16 sierpnia 2022 o 16:39:

  Ludzie to nie jest firma to naciągacze na kasę (usunięte przez administratora) i bez pojęcia elektrycy szkoda że tu nie można wysłać zdiec bym pokazała jak mnie podłączyły do licznika zagrożenie zdrowia życia grozi pożarem

 • Obecny pracownik biurowy na gowork pisze 19 lipca 2022 o 15:11:

  A ja jestem obecnym pracownikiem i nie mam powodów do narzekania. Mam spoko Przełożonego. Otrzymuje wynagrodzenie na jakie się umówiłem. Nie dogadywałem się na premie więc ich nie oczekuje. I jak wszędzie czasem jest więcej pracy a czasem mniej, ale mogę się tu rozwijać, uczyć nowych rzeczy także dla mnie na plus. No i dużym plusem są ludzie z mojego zespołu.

 • Witek na gowork pisze 19 lipca 2022 o 08:48:

  Miesiąc temu dałem sobie spokój z tą firmą razem z kilkunastoma innymi osobami i to była bardzo dobra decyzja. Jak się tutaj pracuje można przeczytać w innym komantarzach więc nie będzie wypocin. Szkoda nerwów

 • @parcujaleobserwujparceinnych na gowork pisze 18 lipca 2022 o 08:39:

  Prawda jest taka, że nie którzy dyrektorzy to kompletnie się nie angażują w życie i rozwój firmy. A po za tym to coraz więcej pracowników zachowuje się jak by byli dyrektorami, aż się prosi aby by napisać, że kilka osób wychodzi i przychodzi do pracy jak dyrektorzy bo nikt im nie zwraca uwagi. Wychodzą sobie w ciągu dnia z pracy, biorą służbowe samochody i się lansują po mieście a gdy wracają to głupkowato się śmieją jak to oni ciężko nie pracują!!! Gdzie tu jest logika i sprawiedliwość??? Nie dziwie się że ludzie odchodzą jak widzą, że jedni mają olewkę a drudzy zapier... I jeszcze organizują im wyjazdy po Polsce i za granicę, śmiechu warte to wszystko. Ty sam robisz wszystko i dasz radę a tu na delegacje po kilka osób wysyłają na kilka dni lub dłużej .A Ty robisz wszystko to sam i na miejscu, nawet słowa dziękuję nie usłyszysz. Tak więc to nie koniec na zwolnieniach bo każdy milczy ale swoje widzi i wie co się dzieje.

 • szok na gowork pisze 28 czerwca 2022 o 19:02:

  Czy to prawda ze w ciagu jednego miesiaca wypowiedzenie dalo w tej firmie ponad 20 osob???

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena