Ecoabm Kamil Andruszkiewicz

podlaskie
gen. Stanisława Maczka 52 2, 15-691 Białystok

Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  YouTube Instagram Linkedin Facebook
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  1-10
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Dotacje z UE: 2

Projekt
Wartość
Udział własny
Projekt:
Przygotowanie firmy ecoABM do wdrożenia nowego modelu biznesowego internacjonalizacji.
Wartość:
824 223,00 zł
Udział własny:
309 888,00 zł
Projekt:
Wsparcie utrzymania działalności gospodarczej przedsiębiorstwa ecoABM Kamil Andruszkiewicz w sytuacji znaczącego spadku obrotów na skutek COVID-19.
Wartość:
57 649,56 zł
Udział własny:
0,00 zł

Opinie z sieci: 8

 • Administrator na gowork pisze 8 lipca 2022 o 18:00:

  Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w ecoABM Kamil Andruszkiewicz na stanowisko Handlowiec Stacjonarny? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

 • Rekrutacja na gowork pisze 7 lipca 2022 o 18:23:

  Ja nie wiem co trzeba miec w glowie zeby kandydata na stanowisko handlowiec opiekun klienta, wypytywac na temat pracy w e-commerce od stony aukcji i jak firma dzialala, i co trzeba zrobic zeby na allegro uzyskac wielowariantowosc albo co to produktyzacja jak to sie ma nijak do stanowska oferowanego. Takze o wypytywanie programow narzedzi do e-commerce. Bo koedys sluchajcie to hit ta osoba tez sie zajmowala e-commerce :D i co chciala sie dowartosciowac na tej zasadzie ze cos tez na ten temat wie xd. Przeviez to nie na temat. Nie rozumiem, to marnowanie czyjegos czasu i zadawanie pytan nie zwiazanych z przyszlym stanowiskiem. I oczywiście ze w dtuga stone to nie działa bo nic sie nie dowiedzialam na temat firmy i stanowiska. Przepytano mnie pod kątem nie wiem czego sama ??? Mam tylko jedno pytanie gdzie jest sens? I czy ta osoba co przeprowadza te rozmowy powinna tym sie zajmowac? Bo ja mysle ze nie ;)nPs. rownie dobrze moglam wyjsc z tej rozmowy bez wytlumaczenia ponieważ tak nie powinny byc prowadzone rozmowy, dwa mogliscie telefonicznie taka rozmowe bezsensowna przeprowadzic. Gratuluję dla rekrutera :)

 • Administrator na gowork pisze 18 maja 2022 o 12:55:

  ecoABM Kamil Andruszkiewicz jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Specjalista Ds. Zakupu w Białystok. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

 • Administrator na gowork pisze 17 maja 2022 o 07:00:

  Nadal nie widać zbyt wielu info o firmie ecoABM Kamil Andruszkiewicz w mieście Białystok. Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Czekamy na Wasze opinie!

 • Andrzej Kolos na google_maps pisze 25 kwietnia 2022 o 18:47:

  Świetna obsługa w młodej, prężnej firmie. Nawet detalista jest tu traktowany po królewsku!

 • Krzysztof Sitkowski na google_maps pisze 25 marca 2022 o 18:49:

  Zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie. Duży plus za miłą obsługę i doradzenie w kwestii wyboru modułów fotowoltaicznych i falownika. Wszystko odebrałem osobiście następnego dnia po płatności, bezpośrednio z magazynu w…

 • Patrycja Jankowska na google_maps pisze 25 marca 2022 o 18:49:

  Polecam w 100% hurtownię fotowoltaiczną ecoABM, duże stany magazynowe, konkurencyjne ceny, a obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. Handlowcy świetnie doradzają oraz dbają o klienta.

 • Aite KB na google_maps pisze 25 marca 2022 o 18:49:

  Jedna z najlepszych hurtowni fotowoltaicznych z jaką dotychczas współpracowałam. Konkurencyjne ceny, szeroka oferta podzespołów oraz dedykowana platforma do zamówień hurtowych. Polecam!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena