Hydrosun Sp. z o.o.

podlaskie
Elewatorska 1A , 15-620 Białystok

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Instagram Facebook
 • Forma firmy
  SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  Brak danych
 • Kapitał zakładowy
  5 000,00 PLN
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 17

 • Mateusz Stefańczuk na google_maps pisze 15 grudnia 2023 o 14:16:

  Firma z doświadczoną ekipą. Udzielają wszelkich informacji na każdym etapie prowadzonych prac. Polecam. Skorzystał bym ponownie.

 • Mariusz Kowalski na google_maps pisze 15 grudnia 2023 o 14:16:

  Obsługa i wykonanie na bardzo wysokim poziomie. Wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Pełen profesjonalizm. Polecam !

 • Krzysztof Rudziewicz na google_maps pisze 14 listopada 2023 o 08:07:

  Wspaniały kontakt od pierwszego telefonu (Pan Jakub), poprzez przygotowanie oferty po szczegółowe objaśnienia dotyczące zastosowanych rozwiązań i komponentów instalacji. Wszystko na merytorycznym poziomie.Montaż szybko i sprawnie. Od podjęcia decyzji Panowie za dwa dni już u mnie byli. Wykonanie uziomu szpilkowego dedykowanego dla instalacji.Estetycznie poprowadzone korytka przewodów po elewacji. Nieoceniona pomoc przy biurokracji związanej ze zmianą licznika w PGE oraz wnioskowaniu o dofinansowanie z projektu Mój Prąd. Gorąco polecam dla niezdecydowanych.

 • Tomasz Cieślakowski na google_maps pisze 14 listopada 2023 o 08:07:

  Rzetelna firma, szybko ,sprawnie i solidnie, montaż w wyznaczonym terminie. Wszystko działa jak należy. Pani Sylwia ogarnia papiery perfekcyjnie. Polecam

 • Jacek Bielawski na google_maps pisze 14 października 2023 o 08:07:

  Polecam gorąco, założone panele 6.6 kW bezproblemowo, sprawnie. Bardzo dobry kontakt mailowy/telefoniczny. Na wszelkie zapytania są natychmiastowe odpowiedzi. Solidna firma.

 • Bogdan Laszczkowski na google_maps pisze 14 września 2023 o 08:07:

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Hydrosun. Profesjonalne podejście do klienta i rzetelna pomoc na każdym etapie od projektu poprzez wycenę, montaż i złożenie wniosku. Moim zdaniem jakość usług firmy Hydrosun jest na najwyższym poziomie. Uważam, że jest to firma godna polecenia. Dziękuję.

 • Barbara Krajewska na google_maps pisze 14 sierpnia 2023 o 08:07:

  Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Hydrosun. Byłam laikiem w temacie pompa ciepła jak również fotowoltaika, panowie cierpliwie odpowiadali na moje pytania. Pani Sylwia sprawnie załatwiła dotację z czystego powietrza. Panowie montujący widać, że znają się na robocie, szybko, sprawnie zamontowali pompę i panele. Dziękuję. Polecam.

 • Barbara Bobek na google_maps pisze 14 lipca 2023 o 08:07:

  W czerwcu 2023 r. zamawialiśmy wykonanie instalacji fotowoltaicznej na gruncie. Zdecydowanie polecam firmę Hydrosun - pełen profesjonalizm, miła i przyjazna obsługa, szybka, dokładna i profesjonalna realizacja, ekipa montażowa miła, Panowie służyli wszelką pomocą w wyjaśnianiu nawet lakonicznych pytań. Pomoc w złożeniu wniosku o dotację, dopasowanie zamówienia do potrzeb klienta. Zdecydowanie polecam firmę Hydrosun.

 • Marianna Komosa na google_maps pisze 14 lipca 2023 o 08:07:

  Zdecydowanie polecam firmę Hydrosun. Pełen profesjonalizm w każdym calu od montażu pompy, fotowoltaiki , klimatyzacji i hydrauliki. Cała ekipa pana Krzysztofa zawsze służy radą i pomocą. Pani Sylwia bardzo miła i sympatyczna pomaga w załatwieniu datacji. Jeszcze raz gorąco polecam Hydrosun i Wszystkich pozdrawiam serdecznie.

 • Wojciech Poduch na google_maps pisze 14 czerwca 2023 o 08:07:

  Serdecznie polecam firmę Hydrosun. Solidna i dobra robota. Chłopaki którzy montują starannie i szybko wykonali swoje zadania. Pan Jakub, bardzo miły i pomocny, na wszystkie nurtujące pytania cierpliwie i obszernie odpowiadał. Gdybym w przyszłości robiła coś zakresu fotowoltajki to bez wahania wybiorę właśnie tą firmę. Pozdrawiam Renata

 • Krzysztof Grygo na google_maps pisze 14 kwietnia 2023 o 08:07:

  Takiej firmy to ze świeczką szukać :-) zalożyli u mnie 21 kW paneli fotowoltaicznych i robi mega robotę od samego początku do końca kontakt z przedstawicielem Jakubem idealny. Panowie montujący również mili i znający się na rzeczy. Panie Jakubie należy się chłopakom premia ;-) z czystym sumieniem polecam usługi firmy Hydrosun :-)

 • bartosz czyzewski na google_maps pisze 14 marca 2023 o 08:07:

  Z usług firmy Hydrosun skorzystałem trzykrotnie. 1. Instalacja klimatyzacji Gree multisplit, dwie jednostki zewnętrznej, pięć jednostek wewnętrznych. Instalacja przebiegła bardzo sprawnie z zachowaniem najwyższej jakości technicznej i estetycznej. 2. Montaż pompy ciepła Mitsubishi Zubadan. Co prawda termin montażu dość mocno się przeciągnął w czasie lecz nie z winy firmy Hydrosun tylko z powodu problemów u producenta. Pompa została zainstalowana podobnie jak klimatyzacja , technicznie i estetyczne inwestycja jest wykonana na 5+ 3. Zdecydowałem się również na Montaż paneli fotowoltaicznych które będą montowane w przyszłym tygodniu. Opinią chętnie się podzielę po skończonej instalacji.

 • Ilona na gowork pisze 5 listopada 2022 o 07:29:

  Szukali montera instalacji fotowoltaicznych, ale już tylko nagłówek został po tamtym ogłoszeniu. Przez kryzys mój mąż musi zmienić pracę, szukam info, czy teraz jest monter potrzebny i jakie zarobki są tutaj?

 • Mychy Kapsp na google_maps pisze 18 maja 2022 o 18:46:

  Firma Hydrosun Sp z. o.o począwszy od kontaktu z handlowcem, montaż, kontakt oraz wsparcie techniczne to klasa PREMIUM. Pan Jakub to profesjonalista i kompetentna osoba w swoim fachu.…

 • Sylwia Sieńko na google_maps pisze 7 września 2021 o 14:17:

  panele zamontowane w mniej niż 2 tygodnie, bardzo profesjonalne podejście do klienta, polecam

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena