Krzysztof Waszkiewicz Tooles

podlaskie
Jarzębinowa 2a , 15-793 Białystok

Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Informacje o firmie

 • Media społecznościowe
  Facebook YouTube Instagram
 • Forma firmy
  OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
 • Wpisy w rejestrach długów
  Brak danych
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 4

 • Pytanie na gowork pisze 3 stycznia 2023 o 16:04:

  Czy Tooles (KRZYSZTOF WASZKIEWICZ TOOLES) daje również zatrudnienie studentom?

 • Wojciech obserwator na google_maps pisze 9 października 2021 o 12:54:

  Nie polecam, no chyba że ktoś lubi podnosić sobie ciśnienie. Kupiłem kosę spalinową, otrzymałem niekompletną, co prawda braki zostały uzupełnione ale niesmak pozostał. Czarę goryczy przelało gdy okazało się że podzespół jest obarczony wadą (przekładnia wyje i się przegrzewa), po zgłoszeniu dowiedziałem się że mam wysłać element na własny koszt to firma łaskawie sprawdzi i rozpatrzą reklamacje. Nie pomogło tłumaczenie że koszt wysyłki jest równoważny z zakupem nowej części, a nikt mi nie gwarantuje pozytywnego dla mnie rozpatrzenia reklamacji. Tym samym odradzam tego sprzedawcę bo jest to kolejny przedsiębiorca działający na zasadzie sprzedać i umyć ręce.

 • Aneta Wojciechowska na google_maps pisze 9 września 2021 o 12:54:

  Minęło już kilka miesięcy od zakupu mojej fotowoltaiki do obiektu położonego w szczerym polu, wielu rozwiązań szukaliśmy i zdecydowaliśmy się na ekrany i przetwornice. Bardzo dobry kontakt z działem sprzedaży, bardzo dobrze dobrane sprzęty co do potrzeb naszych w sprzęty. Profesjonalizm Pana Bartosza z działu sprzedaży, sprzęt idealnie dobrany pod nasze potrzeby. Działa wszystko od pół roku bezawaryjnie. Już myślimy o zakupie drugiego takiego osprzętu na innym budynku. Miałam wątpliwości, bo kilkanaście tysięcy kosztowało moje zamówienie, ale jestem bardzo zadowolona. 5 gwiazdek za jakość sprzętu, jakość obsługi i doradztwo. Pozdrawiam i do następnego

 • Tomasz Kowalski na google_maps pisze 9 września 2021 o 12:54:

  Według mnie super sprzedawca ! Wysłali mi co prawda klucz udarowy który wyglądał dziwnie, jak by ktoś go rozkręcał ale natychmiast po moim zgłoszeniu telefonicznym wysłali kolejny w ciągu 24h i na własny koszt odebrali reklamowany. Drugi przyszedł już w super stanie. Ogólnie mogę polecić sklep z czystym sumieniem. Błędy zdarzają się każdemu z nas ale ważne że reakcja była natychmiastowa i bezproblemowa. Można by pokusić się o zabranie jednej gwiazdki za to pierwsze potknięcie ale być może to zupełnie nie wina sprzedawcy, skoro tak bezproblemowo odbierają narzędzie pomyślałem że np jakiś kupujący coś pokombinował a potem zwrócił klucz a obniżając ocenę pokrzywdzony będzie dostawca. W mojej ocenie firma godna polecenia !!!

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena