Oze Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Lubelska 32 300, 10-409 Olsztyn

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Informacje o firmie

 • Strona WWW
  https://
 • Data powstania
  2020-02-20
 • Dotacje z UE
  Brak
 • Ilość pracowników
  11-50
 • Kapitał zakładowy
  Brak danych
 • Ilość realizacji
  Brak danych
Firma sprawdzona przez inBillo.com

Opinie z sieci: 20

 • Pytanie na gowork pisze 17 stycznia 2023 o 10:59:

  Czy pracodawca OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

 • No na gowork pisze 16 stycznia 2023 o 22:12:

  Na rozmowie o pracę zapewniają, że zadzwonią bez względu na podjęta decyzję co do przyjęcia. Oczywiście nic takiego nie ma miejsca. Nie polecam.

 • Franke na gowork pisze 7 października 2022 o 09:49:

  Trzy lata temu OZE Projekt z Olsztyna założył mi Fotowoltaikę w prywatnym domu. Jestem bardzo zadowolony z tego, że wybrałem tą firmę zważywszy na słyszane opinie o innych tego typu firmach które realizowały podobne przedsięwzięcia wśród moich znajomych i rodzinie. Te opinie w zasadzie są negatywne. Czyli wybierając firmę OZE Projekt mogę nazwać się szczęściarzem. nW tym roku postanowiłem zwiększyć moc mojej u0022elektrowniu0022 korzystając z usługi tej samej firmy. Odzew na moje zgłoszenie był zaskakująco szybki i cła operacja dzięki przedstawicielowi handlowemu Ireneuszowi Tomenek z Torunia, Pani Ilonie Pieklik z centrali i brygadzie pod kierownictwem Andrzeja Tur przebiegła nadzwyczaj sprawnie. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu wszystkich wymienionych, a najbardziej Pani Ilonie której zaangażowanie doprowadziło do natychmiastowej reakcji na zgłoszone potrzeby. Pomijając drobne uchybienia dotyczące perfekcji wykonania z przed trzech lat które, lekko mnie drażniły jako estetę, brygada Andrzeja skorygowała ustawienie paneli na dachu i teraz ze spokojem mogę patrzyć na połać dachową która jest prawie idealna. Oby działało długo i efektywnie. Dziękuję Wam serdecznie. Jerzy Franke

 • handlowiec na gowork pisze 11 lipca 2022 o 12:17:

  czy Oze Projekt zapewnia podstawowe narzędzia do pracy jak samochod, karta paliwowa? Czy spotkania handlowe/leady dostarcza Oze projekt? :)

 • Administrator na gowork pisze 27 czerwca 2022 o 18:33:

  Interesuje mnie kariera na stanowisku Główny Księgowy. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.?

 • Daniel na gowork pisze 24 czerwca 2022 o 10:10:

  Polecam firmę super obsługa szybki montaż ???? Pozdrawiam

 • Pytanie na gowork pisze 4 czerwca 2022 o 10:41:

  Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w OZE Projekt Sp. z o.o. Sp. k.?

 • Elektryk na gowork pisze 3 czerwca 2022 o 22:09:

  Praca w tej firmie to czysty żart. Przychodząc do firmy miałem nadzieję, ze nauczę się elektryki od strony fotowoltaiki. A tu klops. Co gorsza na służbowym czacie miałem przypisaną rolę....montera. Praktycznie codziennie przerzucają Cię z ekipy na ekipę. Gdy chcesz podpatrzeć, nauczyć się elektryki -u003E zaraz Cię zwijają i dają Ci robotę. Weź się tu naucz. Na szkoleniu z prezesem firmy okazało się jedno - facet ma fobie na swoim punkcie. Pełno jego zdjęć w prezentacjach, materiałach szkoleniowych. Zresztą - na szkoleniu nie dowiadujesz się niczego, tylko jest gadanie o polityce firmy. Nie polecam tej pracy.

 • Barbara na gowork pisze 5 maja 2022 o 17:23:

  jak piszecie o dobrej obsłudze klienta przy opóźnianiach w montażu tych paneli, to może ktoś powiedzieć, czy do waszego projektu był przypisany jeden konkretny konsultant czy sprawy załatwialiście z różnymi osobami

 • Iwona na gowork pisze 29 marca 2022 o 18:27:

  Jestem bardzo zadowolona z firmy OZE Projekt odpowiedzą na każde pytanie ekipa montująca rzetelna i wszystko poszło sprawnie i w obiecanym terminie.Polecam

 • Jarosław Kornowski - Iława na gowork pisze 17 marca 2022 o 16:30:

  Dzień dobry,nmoja współpraca z firmą OZE Projekt przebiegała wzorcowo na każdym etapie realizacji projektu. Jej przedstawiciel, P. Mariusz Nowicki na bieżąco odpowiadał na moje pytania i wyjaśniał wątpliwości. Wszystko przebiegało terminowo, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem. Sam montaż paneli i podłączenie instalacji sprawnie i bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się skorzystać z usług właśnie tej firmy i będę ją polecał każdemu.

 • Hanna Cisak na gowork pisze 3 marca 2022 o 10:02:

  Pod koniec zeszłego roku była montowana u mnie fotowoltaika. Montaż przebiegł w wyznaczonym terminie i sprawnie. Ekipa montująca kompetentna i w razie pytań udziela konkretnych odpowiedzi. Jestem zadowolona i polecam.

 • Andrzej, Elbląg na gowork pisze 28 lutego 2022 o 20:29:

  Witam SerdeczniennMam przyjemność współpracy z firmą OZE.PROJEKT, której powierzyłem montaż paneli fotowoltaicznych. Mimo licznych telefonów z różnych firm konkurencyjnych i przedstawiania licznych ofert, zdecydowałem się na tę firmę i jak się okazuje, była to SUPER decyzja. Bez nachalności, sztucznych gier marketingowych, ukrytych treści na umowie, za to z pełnym profesjonalizmem, z poczuciem pełnej wiedzy. Mimo szczerej początkowej niechęci do inwestycji w ten segment energetyki, po spotkaniu z przedstawicielem handlowym, mój obraz się zmienił - dostarczył mi kompletnej wiedzy, przed jak i co najważniejsze po podpisaniu umowy, doradzał w każdym temacie. Dział obsługi klienta również na wysokim poziomie - w moim przypadku termin realizacji delikatnie się przesunął w czasie ze względu na warunki pogodowe, ale zostawałem na bieżąco informowany o kolejnych planowanych terminach. Mam dalszy kontakt z działem obsługi ponieważ nie mam wiedzy na temat pracy tego typu urządzeniach, a mimo to wszystko działa sprawnie.

 • z.perspektywy.montera na gowork pisze 28 stycznia 2021 o 11:14:

  Kiedyś było bardzo dobrze, a potem było tylko gorzej. Pensie zostały obcięte, firma nie płaci za dojazdy, chyba że jest to powyżej 150km lub 2h - nieczęsto przekracza się ten limit. Jeśli ekipa jedzie w delegację to ma ograniczone koszta na hotel i MUSI się w tym wyrobić. Faktycznie wypłata nie jest zła tak jak to gdzieś już zostało napisane w opiniach, jednak trzeba zaznaczyć, że jest to wypłata za ponad 200h pracy na miesiąc (bez dojazdów oczywiście, bo te nie są płatne), a nadgodziny których jest bardzo dużo szczególnie latem są liczone stawką podstawową.

 • były pracownik na gowork pisze 24 sierpnia 2020 o 17:47:

  Słowa innych pracowników są w większości prawdziwe ale nie wszystko jestem w stanie potwierdzić. Reakcje pod komentarzami też mówią same za siebie. Co do pracy w biurze czy jako monter nie chciał bym się wypowiadać ponieważ byłem handlowcem. Obecna forma zatrudnienia handlowca to B2B czyli auto paliwo i inne narzędzia na swój koszt. Firma przyjmuje nowych handlowców u0022na masęu0022, bez doświadczenia w branży i nawet nie wiadomo ilu ich już jest bo przybywa kilku co tydzień. Na pewno grubo powyżej 50. szkoleń jest bardzo mało w związku z czym spora ich część jest niekompetentna i brakuje im podstawowej wiedzy (oczywiście nie wszyscy). Dyrektor wychodzi z założenia że handlowiec ma umieć przede wszystkim sprzedać produkt a nie znać się na nim - porażka. W firmie jest też kółko wzajemnej adoracji i zrobiło się typowe korpo. Dobrzy handlowcy z długim stażem idą do konkurencji. Sprzedaż spadła ze względu na konkurencję i koronę więc trzeba to za wszelką cenę podnieść ale nie tędy droga. Statek pod banderą OZE Projekt idzie powoli ku zatraceniu chociaż w firmie głoszona jest propaganda sukcesu i samouwielbienia. Podsumowując: jeśli chcesz być klientem - firma pewna, jakość dosyć dobra ale drogo i ciężko trafić obecnie na rzetelnego handlowca w tej firmie a od niego wiele zależy. Jeśli chcesz pracować - poszukaj gdzie indziej. Zatrudniają na zasadzie: u0022jak sobie poradzi i będzie sprzedawał to ok, jak nie to tylko jego problem – on straci, nie myu0022. Firma ma sporo plusów ale ogólna opinia negatywna. Poznałem też kilku na prawdę świetnych pracowników i aż chciało się z nimi pracować. Z szefostwa pozdrawiam tylko wiceprezesa Mateusza, bardzo konkretny gość. Mam nadzieję że moja opinia była konstruktywna. Reakcje pod tym postem potwierdzą moje słowa. Jeśli ktoś ma jakieś pytanie to smiało - odpowiem zgodnie z prawdą i moją wiedzą.

Brak opinii dodanych na Oferro

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ocena